Προτείνετε μου ένα downer!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Μέσα στα τελευταία χρόνια γύρισα λίγο την πλάτη μου στα ναρκωτικά του πάρτι και μπήκα στον κόσμο των συνταγογραφούμενων φαρμάκων / downers.

Έχω δοκιμάσει πολλές διαφορετικές βενζοδιαζεπίνες όπως η αλπραζολάμη, η μπρομαζέπαμη, η διαζεπάμη, η οξαζεπάμη ...

Και φυσικά δοκίμασα διάφορα οπιούχα όπως Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol κ.λπ. μέχρι και ακατέργαστο όπιο (το οποίο μου αρέσει περισσότερο).

Μου φαίνεται ότι δοκίμασα σχεδόν κάθε ουσία που γνωρίζω και με ενδιέφερε, οπότε αποφάσισα να σας ζητήσω συμβουλές για το τι θα μπορούσα να δοκιμάσω στη συνέχεια.

Είδα ότι υπάρχουν ακόμα ενδιαφέροντα rc's εκεί έξω, τα οποία φαίνεται να έχουν ισχυρότερα αποτελέσματα από τα πρωτότυπα.

Πράγματα που με ενδιαφέρουν επίσης, αλλά φαίνεται σχεδόν αδύνατο να τα βρω εδώ στην Ευρώπη είναι αυτά τα παράνομα πλέον φάρμακα όπως τα qualudes ή το παλιό είδος βενζοδιαζεπινών (rhohypnol) που είχαν ισχυρότερες επιδράσεις όπως αυτά τα downers που μπορείτε να πάρετε τώρα.

Έτσι θα ήταν ωραίο να διαβάσετε τις προτάσεις σας!!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
τι γίνεται με την ghb;

Αν σου αρέσουν τα dissos προτείνω dxm. δεν το έχω κάνει εδώ και πολύ καιρό αλλά ήταν κάπως διασκεδαστικό υποθέτω. μια φορά είχα μια εξωσωματική εμπειρία με μια υψηλή δόση lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Θυμάμαι ότι το Ambien είχε μια υπνωτική επικάλυψη πάνω από το αρχικό κύριο φάρμακο. Αναρωτιέμαι ποια άλλα φάρμακα υπνωτικού τύπου υπάρχουν εκεί έξω;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL ισχυρό μπαχαρικό - μόλις ένα μικρό γλύψιμο με χτυπάει κάτω για περισσότερο από μια μέρα.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Το O-DSMT, το ετομεθαζένιο (σούπερ ισχυρό!!) ή η κλοναζαφόνη ή κάτι παρόμοιο ακούγεται ενδιαφέρον. Ένα σούπερ ισχυρό βενζόλιο θα ήταν ενδιαφέρον...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το μετονιταζένιο είναι το ισχυρότερο -ζένιο. Φθηνότερο από το Fentanyles αλλά το ίδιο
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethylether
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση, αλλά όχι επειδή δεν είναι αποτελεσματικά, έχω άλλου τύπου διαταραχή ύπνου. Είμαι εθισμένος στα οπιοειδή, και μάλιστα όχι καν στα ισχυρά οπιοειδή (όπου τα τελευταία χρόνια το 99% είναι μόνο τα Ζενέ που είναι μια terribad κατηγορία, πολύ υψηλή αναλγητική δραστικότητα με τα περισσότερα από αυτά επίπεδη ευφορία και καμία ζεστή ευεξία του σώματος, απλά καλό για νύσταγμα ή λιποθυμία - εκτός του ότι καταστρέφουν την ανοχή πολύ γρήγορα και ακόμα περισσότερο χρόνο για να την αποκαταστήσουν) - επομένως αν δεν είσαι εθισμένος στα οπιοειδή με σενάρια, αποφύγετε τα μέχρι να αρχίσουν επιτέλους οι σωστές νέες κατηγορίες να αντικαθιστούν τα Zenes (είπε αυτό, παρά το μίσος μου είναι σίγουρα καλύτερο από το μεξικανικό καρτέλ εντελώς τυχαία όλα-σε-ένα μείγμα ξυλαζίνης ενισχυμένη ντόπα, τουλάχιστον οι ισχυροί εθισμένοι στα οπιοειδή μπορούν να χρησιμοποιούν τα Zenes με ασφάλεια..το γεγονός ότι δεν υπάρχουν RCs οπιοειδών μεταξύ 2x και του επόμενου βήματος 70x είναι ένα κενό που πρέπει να καλυφθεί εδώ και χρόνια).

Αποφύγετε επίσης τα βενζόλες, τουλάχιστον αν προορίζεται για μακροχρόνια καθημερινή χρήση. Αν είναι σποραδική, τότε αν η Τριαζολάμη δεν λειτουργεί δεν θα σπαταλούσα περαιτέρω χρόνο με αυτή την οικογένεια.

Αυτό που ψάχνετε, μιας και αναφέρατε τη μεθακουαλόνη (προς το παρόν είναι η μόνη ένωση που βοηθάει στο πρόβλημά μου), είναι οι αγωνιστές Gaba-A - αν δεν είστε άτομο με ψυχαναγκαστικούς κινδύνους επαναδοσολογίας, το μόνο που μπορείτε να βρείτε στον ιατρικό τομέα, συνταγογραφείται για ορισμένες περιπτώσεις πολύ υψηλής ΔΕΠΥ που χρειάζεται να παίρνουν πραγματικά τόνους Lisdexamphetamine κατά τη διάρκεια της ημέρας, συνταγογραφείται στις ΗΠΑ και το Ηνωμένο Βασίλειο είναι το Pentobarbital, αλλά εδώ δεν μπορείτε πραγματικά να γαμηθείτε με τις δόσεις.

Οι ασφαλέστερες εναλλακτικές λύσεις, αντίστοιχα αυτές που μπορείτε να βρείτε, αφού τα βαρβιτουρικά παρά το γεγονός ότι είναι μια από τις αγαπημένες μου κατηγορίες (μερικά είναι "ηρεμιστικά" μόνο εξ ορισμού - αφού έχουν κάποιο σημείο όπου η έξαρση και η ευφορία ξεπερνά τα mainstream ναρκωτικά όπως η αμφ/κοκαΐνη) είναι πολύ επικίνδυνα αν δεν χρησιμοποιηθούν πολύ σωστά, και τα φαρμακευτικά που υπάρχουν ακόμα είναι εντελώς άχρηστα. Η φαινοβαρβιτάλη έχει τρελό χρόνο ημιζωής. Και κανείς δεν κάνει πια παράνομη σύνθεση των ψυχαγωγικών της χρυσής εποχής - είναι τα παρακάτω:

(σημείωση: οι λεπτομέρειες σχετικά με τη φαρμακολογία είναι παραθέματα και αποσπάσματα από ανθρώπους με τις κατάλληλες γνώσεις - δυστυχώς δεν έχω κανένα υπόβαθρο στη χημεία ή τη φαρμακολογία, αλλά τα άφησα στις σημειώσεις με τον τρόπο που μπορείτε να κάνετε περαιτέρω έρευνες ή να μιλήσετε με άλλα αρμόδια άτομα)

- καρισοπροδόλη - Αυτό είναι πανταχού παρόν και μεταβολίζεται σε μεπροβαμάτη η οποία δεσμεύεται στη θέση πρόσδεσης βαρβιτουρικού/πικροτοξίνης - και η ίδια η καρισοπροδόλη έχει ιδιότητες σαν της μεθακουαλόνης πριν μεταβολιστεί σε μεπροβαμάτη. Δεν έχει την ίδια μαγεία με τη μεθακουαλόνη, αλλά ονομάζεται συνήθως μεθακουαλόνη διαίτης και είναι πολύ εύκολο να αποκτηθεί. Μπορεί να χρειαστεί να πειραματιστείτε λίγο, καθώς έχει πολύ απότομη καμπύλη απόκρισης στη δόση και η ινδική φαρμακοβιομηχανία είναι γνωστή για τη χαλαρή διαχείριση του ποιοτικού ελέγχου.

- Η γκαμποξαδόλη είναι ένας αγωνιστής gaba πολύ εύκολος και φθηνός στην απόκτηση, υποτίθεται ότι είναι παρόμοιος με τη μουσκιμόλη, αλλά όχι παραισθησιογόνος.

- Bretazenil - είναι ένας μερικός αγωνιστής υψηλής συγγένειας και το ενδιαφέρον πράγμα σχετικά με αυτό είναι ότι επηρεάζει τα σύμπλοκα των υποδοχέων GABA-A που περιέχουν τις υπομονάδες άλφα 4 και άλφα 6, εκτός από τα σύμπλοκα που περιέχουν τις υπομονάδες άλφα 1,2,3 και 5 που στοχεύουν άλλες βενζοδιαζεπίνες.

Περιττό να πούμε ότι το καλύτερο που σίγουρα θα λειτουργήσει, αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση, σίγουρα όχι για τακτική χρήση και είναι δύσκολο να βρεις τη σωστή δοσολογία είναι το GHB.

Μια άλλη προσέγγιση μη Gaba-A θα μπορούσε να είναι η θαλιδομίδη. Σημειώστε ότι αν είστε γυναίκα και έγκυος ή/και σκοπεύετε να μείνετε, δεν ΠΡΕΠΕΙ να χρησιμοποιηθεί οπωσδήποτε, αν το χρησιμοποιείτε πριν την εγκυμοσύνη σταματήστε το εντελώς 6-9 εβδομάδες πριν.

Μια άλλη πολύ διαφορετική προσέγγιση που αξίζει όμως να δοκιμάσετε θα μπορούσε να είναι το Daridorexant.

Ένα τελευταίο που πραγματικά λειτούργησε πολύ καλά για μερικούς ανθρώπους που συνάντησα, είναι η Τριμιπραμίνη - αλλά θα πρέπει να αναζητήσετε το υγρό / μπουκάλι, όπου 1 σταγόνα = 1mg. Είναι πολύ σημαντικό για να αποφύγετε να αισθάνεστε κουρασμένο ζόμπι την επόμενη μέρα να πάρετε τον σωστό αριθμό, αν πετύχετε το γλυκό σημείο θα έχετε έναν καλό ύπνο χωρίς να αισθάνεστε ζαλάδα την επόμενη μέρα.

Έχω περισσότερες επιλογές που θα μπορούσα να απαριθμήσω, αλλά εδώ πηγαίνουμε σε πιο σκοτεινές ή επικίνδυνες ενώσεις, θα ξεκινούσα πρώτα με αυτές που αναφέρονται εδώ, αφού μπορούν να αποκτηθούν σχετικά εύκολα.

Καλή τύχη!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Ευχαριστώ για τη μακροσκελή απάντηση!

Είμαι από τη μέση Ευρώπη, οπότε δεν είμαι σίγουρος πόσο εύκολο είναι να αποκτήσετε αυτή την ουσία εδώ.

Δυστυχώς, αρρωσταίνω από την γκάμπα, που εδώ λέγεται πρεγκαμπαλίνη.

Ίσως μπορείτε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες μέσω pm, θα ήταν πολύ ωραίο!
Btw das m δεν είμαι nood ή αρχάριος, έτσι mo ανησυχίες.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Το Phenibut hcl είναι αρκετά ωραίο. Μην το παρακάνετε, αλλιώς θα μείνετε εκτός για μερικές ημέρες.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Δυστυχώς δεν έχει το όφελος που ψάχνω, αλλά thx για την πληροφορία.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Φαίνεται ότι έριξα όλες τις σχετικές ουσίες.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Λειτουργούν μόνο μέχρι να μην λειτουργούν.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας ως υπνωτικό έχετε δοκιμάσει το Lormetazepam / Noctamide και αν καταλαβαίνω καλά θα μπορούσατε να δοκιμάσετε το Nozinan που έχει ηρεμιστικό αποτέλεσμα δύναμης χωρίς παρενέργεια PM μου για περισσότερες λεπτομέρειες για...
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Ενδιαφέρον.
ποιοι είναι οι λόγοι για τους οποίους θα προτιμούσατε αυτό το φάρμακο έναντι της Τεμαζεπάμης ή έναντι της Τριαζολάμης;
Έχετε λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με τη χρήση της σωστής ποσότητας πρεγκαμπαλίνης ως ""ενισχυτή"" για τα βενζοφάρμακα;
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u ξέρετε πού μπορείτε να τα βρείτε στην Ευρώπη;
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noctamid? Μπορώ να παρέχω
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Είμαι από την Αυστρία
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Τις επόμενες ημέρες θα προσθέσω αυτό το προϊόν στην αγορά
Θα σας ενημερώσω σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε να κάνετε τη συμφωνία
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Η στέρηση ύπνου μπορεί να είναι διασκεδαστική!
 
Top