Θειικό οξύ για τη σύνθεση MDMA από P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά, αναρωτιόμουν ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος για να προμηθευτώ θειικό οξύ επειδή δεν μπορώ να το αγοράσω στη χώρα μου. Έχω διαβάσει ότι μπορείτε απλά να αγοράσετε οξύ μπαταρίας και να αφήσετε το μέρος του νερού να εξατμιστεί, αλλά δεν είμαι σίγουρος για αυτή τη διαδικασία, ελπίζω κάποιος από εσάς να μπορεί να μιλήσει πιο αναλυτικά.
Είναι ζωτικής σημασίας για μένα όχι μόνο για το βήμα με το οξικό οξύ αλλά και για να πάρω νιτρικό οξύ για να πάρω στη συνέχεια νιτρικό υδράργυρο.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Όπως παραπάνω: δεν φτιάχνετε MDMA από P2NP. Αλλά αν θέλετε θειικό οξύ. δεν είναι τόσο δύσκολο να το παράγετε μόνοι σας. Ανάλογα με τις ποσότητες που χρειάζεστε, φυσικά.
Για να παράγεις συμπυκνωμένο θειικό οξύ από οξύ μπαταρίας το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να βράσεις το νερό. Το θειικό οξύ βράζει στους >300 C, ενώ το νερό μόνο στους 100. Οπότε είναι αρκετά εύκολο. Το πρόβλημα είναι ότι το θειικό οξύ από τις μπαταρίες είναι συνήθως πολύ βρώμικο, και για να το καθαρίσετε πρέπει συχνά να το αποστάξετε. Αυτό δεν είναι επίσης πολύ δύσκολο, και έχει περιγραφεί σε αυτόν τον ιστότοπο (βλ. τον σύνδεσμο που έδωσε ο Patton παραπάνω).

Αλλά δεν είναι πολύ δύσκολο να βρείτε ακριβείς και κινηματογραφημένες οδηγίες και στο Youtube. Απλά ψάξτε για "απόσταξη θειικού οξέος" και θα έχετε περίπου 50 επιτυχίες.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Τι θα πάρω λοιπόν από το P2NP ;
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
όχι δεν είναι δυνατόν, αλλά όπως είπα είναι πολύ εύκολο να φτιάξετε λίγο νιτρικό οξύ με νιτρικό κάλιο και θειικό οξύ και στη συνέχεια να πάρετε νιτρικό υδράργυρο
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Εάν χρειάζεστε made mdma σας nred acid hcl 35-37% ή 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Γεια σας, αμφεταμίνη, P2P, μεθαμφ. Εξαρτάται από εσάς.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Αν προσπαθείτε να λάβετε το θειώδες, τότε πηγαίνετε με θειικό οξύ, το έχω δοκιμάσει αυτό στο παρελθόν και κατέληξε σε σκατά. Δεν ήταν κρυσταλλικό όπως το HCl και ήταν μάλλον λίγο υγροσκοπικό.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
u πρέπει να έχετε MDP2P για να κάνετε mdma
 
Top