Question Σύνθεση και πώληση

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Καλησπέρα σε όλους,

πρώτα απ' όλα, ευχαριστώ τους συντελεστές για την απεραντοσύνη των πόρων που βρίσκονται εδώ.

Έχω 2 ερωτήσεις :

Θα ήθελα να ξεκινήσω να συνθέτω μεθαμφεταμίνη και αμφεταμίνη και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις για προϊόντα που δεν βρίσκονται εύκολα, όπως το P2NP (ή τρόποι σύνθεσής του)

Επισκέπτομαι τακτικά το φόρουμ εδώ και 2 μήνες, αποφάσισα να εγγραφώ σήμερα.
Είμαι προμηθευτής (κοκαΐνη και μαριχουάνα), αλλά δεν έμαθα πώς λειτουργεί η πώληση προϊόντων σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Δεν ξέρω πραγματικά αν υπάρχουν εναλλακτικές χημικές ενώσεις για την αμφεταμίνη, αλλά η άποψή μου μπορεί να είναι αλλά θα είναι επικίνδυνο να το πάρετε, αν θέλετε να κάνετε αυτό 2 αμφεταμίνες που πρέπει να ξέρετε, αν δεν έχετε expirience μην σκεφτείτε καν για μεθαμφεταμίνη απαιτεί 1 χρόνια σύνθεσης ναρκωτικών, θυμηθείτε να είστε προσεκτικοί με τα ναρκωτικά.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Έχω εμπειρία στη σύνθεση φαρμάκων, κάποιος μου ζήτησε αμφεταμίνες και μεθαμφεταμίνες γι' αυτό θα το κάνω!
Ευχαριστώ για την απάντησή σου, φίλε.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Εννοείτε τις πωλήσεις στο darknet ή τις πωλήσεις μέσω του φόρουμ BB;
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Γεια σου φίλε, και τα δύο !
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Η @HEISENBERG θα μπορούσε να σας απαντήσει λεπτομερώς. Μπορείτε να φτιάξετε κατάστημα στη σκοτεινή αγορά και να τα πουλήσετε εκεί. Επίσης, μπορείτε να φτιάξετε τη δική σας ιστοσελίδα, να την προωθήσετε και να πουλήσετε μέσω αυτής της ιστοσελίδας.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Ευχαριστούμε για την απάντησή σας κύριε Patton!
Περιμένω τον @HEISENBERG για περισσότερες πληροφορίες. :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Αν είστε προμηθευτής κοκαΐνης και μαριχουάνας, γιατί να κάνετε μεθαμφεταμίνη και αμφεταμίνη;
Αλλά αν το κάνετε, οι ειδικοί μας μπορούν να σας βοηθήσουν με τη σύνθεση και τις πρόδρομες ουσίες.
Όσον αφορά τις πωλήσεις, είναι απλό, πουλήστε στους ίδιους ανθρώπους στους οποίους πουλάτε κοκαΐνη και μαριχουάνα. Ή διαφημιστείτε μαζί μας, οι αγοραστές θα βρεθούν γρήγορα για ένα καλό προϊόν.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Γεια σας κύριε,

Η μαριχουάνα που προμηθεύω προέρχεται από το δικό μου θερμοκήπιο και την κοκαΐνη τη συλλέγω αμέσως μετά την παραγωγή της.
Αυτή τη στιγμή δέχομαι αιτήματα για μεθαμφεταμίνη/αμφεταμίνη και θέλω να συνεχίσω να διασφαλίζω την εγγύηση της "σπιτικής" ποιότητας.

Για την πώληση, να επεκτείνω τους ορίζοντές μου με το Διαδίκτυο είναι ένα πράγμα που είχα ήδη σκεφτεί και είναι πέφτοντας στο φόρουμ σας που μου φάνηκε σοβαρό ότι σκέφτηκα να διασχίσω το βήμα.

Σε κάθε περίπτωση, σας ευχαριστώ για την απάντησή σας και σας ευχαριστώ για τους ομιλητές του φόρουμ που παρέχουν ένα εξαιρετικό έργο.

Meribel
 
Top