Question Συνθετικά κανναβινοειδή???

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Κανείς δεν καπνίζει πια Κ2/μπαχαρικό; Προσπαθώ εδώ και λίγες εβδομάδες να δώσω δείγματα με δωρεάν αποστολή και εντελώς ,εντελώς ΔΩΡΕΑΝ!!! Αλλά δεν υπάρχει ούτε ένας ενδιαφερόμενος εδώ, στην ιχθυόσκαλα ή σε οποιαδήποτε άλλη μεγάλη πλατφόρμα... Μήπως οι άνθρωποι δεν θέλουν πια Κ2 μπαχαρικό σε φυτική μορφή; Είναι το φύλλο marshmallow; είναι δυνατό σαν γαμημένο και καπνίζει ομαλά; τι νομίζετε;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Αυτό το φάρμακο έχει πέσει και εδώ. Από τη στιγμή που νομιμοποιήθηκε το κανονικό χόρτο κανείς δεν το θέλει
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Είναι δημοφιλές στους άστεγους και μέσα στις φυλακές. (Μπορεί να εμποτιστεί σε χαρτί εκτυπωτή κανονικού μεγέθους και να ταχυδρομηθεί στη φυλακή/φυλακή) πρέπει να είναι λευκό, αν το χαρτί είναι κίτρινο δεν θα περάσει.

Νομίζω ότι θα έχετε καλύτερο χρόνο να κάνετε συνδέσεις με ανθρώπους που συναναστρέφονται με άστεγους, γενικά με τσιμπημένους ή φυλακισμένους.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Φαντάζομαι ότι αν μπορείτε να βρείτε μια αγορά μέσα σε μια φυλακή ξέρω ότι υπάρχουν χρήματα που μπορούν να βγουν, αφού είναι δύσκολο να βρεθούν
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Το Instagram θα είναι ο φίλος σας για την εύρεση αγορών φυλακών. Πρέπει όμως να είστε προσεκτικοί.
 

ucen

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Πουλάτε δείγμα σκόνης; Θέλω να αγοράσω λίγη αν έχετε. Ζω στη νοτιοανατολική Ασία.
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Είμαι από την Ινδονησία, έχω μερικά γραμμάρια του δείγματος. αν θέλετε, στείλτε μου ένα PM
 

freeeee

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Εάν ενδιαφέρεστε, στείλτε μου μήνυμα
 

Attachments

  • ESZqe4cd1y.jpg
    ESZqe4cd1y.jpg
    385.1 KB · Views: 19

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Σου έστειλα κυριολεκτικά μήνυμα ζητώντας ένα δείγμα και δεν μου απάντησες ποτέ >.>

Δεν λέω ότι ΠΡΕΠΕΙ να το δώσεις δωρεάν, αλλά έχεις ενδιαφερόμενους...
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Χρησιμοποιώντας αυτό το χαρτί ειδικά για τα κανναβινοειδή θέλω τις καλύτερες αποφάσεις για να βεβαιωθώ ότι είναι ισχυρό για τους πελάτες μου που είναι κλειδωμένοι μακριά αλλά έχουν πρόσβαση σε κεφάλαια lll
 

Attachments

  • Jhql73VYMs.jpg
    Jhql73VYMs.jpg
    3.6 MB · Views: 11
Top