Οι ειδικοί του φόρουμ είναι οι βοηθοί σας στο δρόμο προς το στόχο σας.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Η ομάδα φόρουμ μας αποτελείται από μεγάλο αριθμό ατόμων, από τεχνικούς εμπειρογνώμονες έως νομικούς. Αλλά οι πιο σημαντικοί και βασικοί υπάλληλοι είναι οι ειδικοί μας! Οι ειδικοί μας διαθέτουν εκτεταμένες θεωρητικές γνώσεις και μεγάλη εμπειρία στη σύνθεση συνθετικών φαρμάκων. Οι εμπειρογνώμονές μας έχουν στο ενεργητικό τους χιλιάδες τόνους παρασκευασμένων συνθετικών φαρμάκων, εκατοντάδες άτομα που έχουν εκπαιδευτεί στην παραγωγή μικρής και βιομηχανικής κλίμακας. Όλες αυτές τις γνώσεις και την εμπειρία είναι έτοιμοι να τις μεταδώσουν και το κάνουν με ευχαρίστηση.
Ήρθε η ώρα να σας τους συστήσουμε και να σας πούμε λίγα πράγματα γι' αυτούς:

GmHZzJQj9Y
Ειδικός χημικός με 15 χρόνια εμπειρίας σε παράνομα εργαστήρια.
Ηεξειδίκευση και τα ενδιαφέροντά μου περιλαμβάνουν τη βιομηχανική και εργαστηριακή οργανική σύνθεση, τα ναρκωτικά σχεδιαστών, τις πρόδρομες ουσίες, τα νομικά ζητήματα, καθώς και την αγορά χημικών αντιδραστηρίων. Θα ήμουν ευτυχής να βοηθήσω στην οργάνωση ενός εργαστηρίου, να διδάξω σύνθεση και να σας συμβουλεύσω σχετικά με τους νόμους της περιοχής σας.


Επικοινωνήστε με τον εμπειρογνώμονα



5X0RtePhIf
Ανώτερος χημικός με εμπειρία δώδεκα ετών στην παραγωγή γνωστών και μοναδικών μη γνωστών φαρμάκων. Διαθέτω τη βελτιστοποίηση της σύνθεσης που κυμαίνεται από τη χρήση οικιακού εξοπλισμού έως την υψηλή κλιμάκωση του εργοστασιακού τύπου παραγωγής. Ανοιχτός στην επικοινωνία, μπορώ να διδάξω ένα άτομο από το μηδέν και να ανταλλάξω εμπειρίες με γνώστες.


Επικοινωνήστε με τον εμπειρογνώμονα



KWb0a6rpuZ

Ειδικός χημικός με 6 χρόνια εμπειρίας στην οργανική και αναλυτική χημεία απαγορευμένων ουσιών. Έχω ευρεία επάρκεια σε αναλυτικό εξοπλισμό, φυσικοχημικές μεθόδους ανάλυσης, εργαστηριακή οργανική σύνθεση. Επιπλέον, έχω γνώσεις σε θέματα βιομηχανικής σύνθεσης και εξοπλισμού. Θα χαρώ να βοηθήσω σε οποιαδήποτε εργαστηριακή ερώτηση, όπως εργαστηριακά γυαλικά, εξοπλισμός, πρόδρομες ουσίες, αναλυτικές δοκιμές, σύνθεση παρασκευής φαρμάκων κ.ο.κ.


Επικοινωνήστε με τον εμπειρογνώμονα



NKs367q5Rn

Περίπου 5 χρόνια ασχολούμαι με τη σύνθεση διαφόρων παράνομων ουσιών. Έχω μεγάλη εμπειρία στην οργάνωση εργαστηρίων, στην αναζήτηση και αγορά αντιδραστηρίων και εξοπλισμού. Παρέχω συμβουλές για τη σύνθεση, την κλιμάκωση των διαδικασιών, τον καθαρισμό των ουσιών, την επίλυση διαφόρων τεχνολογικών ζητημάτων που σχετίζονται με την παραγωγή φαρμάκων. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου σε ιδιωτικά μηνύματα για βοήθεια.


Επικοινωνία με τον εμπειρογνώμονα




YwJZFavx83
Χημικός, ερευνητής, με εμπειρία στην οργανική, ανόργανη, μεταλλο-οργανική και συντονιστική χημεία. Εμπειρία 14 ετών. Εργασία σε εργαστήρια και βιομηχανικές εγκαταστάσεις. Ανάπτυξη μεθόδων σύνθεσης σε εργαστήρια και βιομηχανικές εγκαταστάσεις.


Επικοινωνία με τον εμπειρογνώμονα
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top