• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington η επανεισαγωγή του chewbacchus

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, συνάδελφοι πειρατές του αμερικανικού ονείρου S. S. Dead!!! Γράφω αυτό το κείμενο για να σας ενημερώσω ότι από τώρα είμαι σε νέο λογαριασμό. Είχα ξεχάσει τελείως αυτή την ιστοσελίδα τον τελευταίο χρόνο και δεν είχα έρθει, αλλά πριν από αυτό έκανα αρκετό lurking και αντέγραφα συνταγές στο σημειωματάριό μου.


Αυτό είναι σωστό, θεώρησα ότι θα ήταν συνετό να βεβαιωθώ ότι αν συμβεί κάτι και η δυνατότητα να μπω στο διαδίκτυο χτυπηθεί για μεγάλο χρονικό διάστημα θα είμαι ακόμα εντάξει. Μην με αποκαλείτε προληπτικό, προτιμώ ρεαλιστή και έχω αυτές τις συνταγές έτσι ώστε όποτε τα σκατά χτυπήσουν τον ανεμιστήρα, κάτι που φαίνεται όλο και πιο αναπόφευκτο κάθε μέρα, να είμαι έτοιμος με τις αλχημικές μου γνώσεις και δεξιότητες. Όπως και στην ιεραρχία των προσωπικών μου αναγκών, τα μόνα πράγματα που βρίσκονται ψηλότερα στη λίστα από τα ναρκωτικά είναι η αγάπη/οικογένεια, η τροφή ο αέρας και το νερό, αλλά λίγο πολύ όλα ισοβαθμούν στην πρώτη θέση.

Πόσο νομίζετε ότι θα αξίζει/εκτιμάται ένας τύπος που ξέρει να κάνει χημεία ώστε οι επιζώντες ενός πυρηνικού ολοκαυτώματος να έχουν φάρμακα και ανακούφιση από τον πόνο; Αστειεύομαι, περίπου.

Σίγουρα ελπίζω να μην καταλήξουμε τελικά να θριαμβεύσουμε πάνω σε όλες τις μαλακίες που έχει κάνει η πολιτική για τα ναρκωτικά και το βιομηχανικό σύμπλεγμα των φυλακών με αυτόν τον τρόπο, όσο κι αν θα ήθελα πολύ να μπορέσω να χρησιμοποιήσω τις παπαρούνες που έχω καλλιεργήσει και αποξηράνει σε κάποια πραγματικά διασκεδαστικά και συναρπαστικά πειράματα που θα απαιτούσαν Α. Α. Νιώθω ότι θα ήταν γλυκόπικρο αν ένα πυρηνικό ολοκαύτωμα ήταν αυτό που μου έδινε αυτή τη δυνατότητα. Εντάξει, οπότε μπορώ τώρα να πάω για ύπνο γνωρίζοντας ότι η ανάρτηση της επανεισαγωγής μου θα διαβαστεί σίγουρα από κάποιον και σίγουρα θα φανώ σαν τρελός.


Είμαι εντελώς παράξενος θα το παραδεχτώ, αλλά είμαι απλά σκουπισμένος, το ελάχιστο κομμάτι χημικά ενισχυμένο και ξέρω ότι οι φόβοι για την κατάσταση του κόσμου και οι ψυχοπαθείς αιμοδιψείς ηγέτες μας είναι παγκόσμιοι φόβοι και έτσι ένιωσα αρκετά εντάξει για να πάω εκεί. Αλλά αυτό είναι όλο για τώρα, ευχηθείτε μου καλή τύχη να βρω τον κωδικό πρόσβασης στον παλιό μου λογαριασμό ώστε να ξεχάσω ότι έκανα αυτή την ανάρτηση και ελπίζω να το κάνετε κι εσείς!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Είδα τη γροθιά του Hunter S. Thompson που έκανε ο Depp στο Κολοράντο και αγόρασα ένα μπλουζάκι Woody Creek Tavern. Ένα προσκύνημα των σορτς.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Καλώς ήρθατε πίσω, φίλε μου!
 
Top