Question Η έναρξη

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Γεια σας, θέλω να ξεκινήσω την επιχείρηση παραγωγής μεθαμφεταμίνης, αλλά δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω, ή χημικά στοιχεία, θα μπορούσε κάποιος να μου υποδείξει ένα σημείο εκκίνησης;
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Σημείο εκκίνησης είναι η αγορά αντιδραστηρίων και εργαστηριακού εξοπλισμού σύμφωνα με τη διαδρομή που επιλέγετε, τα περισσότερα αντιδραστήρια μπορούν να αγοραστούν από κινέζους πωλητές
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Σας ευχαριστώ πολύ
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Είστε πολύ ευπρόσδεκτοι, μπορώ να σας συστήσω λίγους πωλητές από τους οποίους αγοράζω, αλλά εφόσον αγοράζετε μέσω escrow δεν θα πρέπει να ανησυχείτε ότι θα σας εξαπατήσουν. Εάν η σύνθεσή σας θα απαιτήσει P2P, συνιστάται να το αποκτήσετε από το BMK Glycidic Acid CAS 5449-12-7 το οποίο αγοράζεται από την Κίνα

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Δεν είμαι ειδικός, αλλά είμαι σίγουρος ότι ο G. Patton ή ο William Dampier θα χαρούν να σας βοηθήσουν
Αν χρειαστεί να αγοράσετε αντιδραστήρια, αλλά κάποια βασικά όπως μεθανόλη, αιθανόλη, ισοπροπυλική αλκοόλη, υδροχλωρικό οξύ, καυστική σόδα κ.λπ. θα είναι πολύ φθηνότερα να τα αγοράσετε τοπικά λόγω των εξόδων αποστολής από την Κίνα
Χρήσιμα βίντεο: σύνθεση αμφεταμινών

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Είναι πολύ σταθερό και εύκολο στη μετατροπή του άλατος νατρίου μπορεί ακόμη και να προτιμηθεί, μόλις το p2p καθαριστεί αντιδράσει με N-Me-φορμαμίδιο ακολουθούμενο από αντίδραση θερμικής αποδιαμόρφωσης σε όξινο μέσο.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Επίσης, παρακαλούμε να προσέχετε τους κινδύνους και να θυμάστε πάντα μεγάλη υγρή πετσέτα κοντά σας για να καλύπτετε την εγκατάσταση εάν δείχνει σημάδια ότι θέλει να εκραγεί.
 
Top