Η κατάσταση των φαρμάκων γύρω μου.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Μιλούσα με ένα άλλο μέλος και τους έλεγα για την τοπική " σκηνή της ντόπας". Ονομάζεται έτσι επειδή κανείς δεν ξέρει καν τι στο διάολο αγοράζει, είναι απλά ένα τυχαίο μάτσο σκατά σε μια σακούλα. Ο κόσμος πέφτει σαν μύγα από το να το παίρνει αυτό το πράγμα.
Για να είμαι ξεκάθαρος, ποτέ στη ζωή μου δεν σκέφτηκα καν να πάρω κρυφά οπιούχα για ναρκωτικά αναψυχής. Δεν χρειάζεται να δεις 2 εξαρτημένους για να καταλάβεις ότι είναι η μάστιγα της γης. Είδα μια κοπέλα με ποδήλατο να πηδάει από αυτό και να σκύβει στο γκαζόν του στρατού σωτηρίας πριν 2 μήνες, για μια σακούλα "ντόπα". Ήθελα να αποδείξω την άποψή μου σε αυτόν τον τύπο και έτσι πληκτρολόγησα "Drugs data.org" και θέλω απλά να το δει ο κόσμος αυτό. Αυτή είναι η αρχική σελίδα, δεν έκανα αναζήτηση, δεν φιλτράρισα ούτε έκανα τίποτα άλλο εκτός από το να τραβήξω ένα στιγμιότυπο οθόνης της πρώτης σελίδας. Νομίζω ότι θα πρέπει να περιπλανηθούμε στους δρόμους και να δείρουμε τα σκατά του σκύλου αν οι άνθρωποι ανακατεύουν αυτά τα σκατά
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Αυτό δεν αποτελεί έκπληξη. Όταν δημιουργήσαμε αυτό το φόρουμ σκεφτόμασταν απλώς το γεγονός ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βρούμε ποιοτικά φάρμακα. Οι περισσότεροι πωλητές θεωρούν φυσιολογικό να αραιώνουν ένα καλό προϊόν με διάφορες προσμίξεις. Είναι καλό αν αυτές οι προσμίξεις είναι ακίνδυνες, αλλά αυτό δεν συμβαίνει πάντα. Και δεν είναι μόνο τα οπιούχα, είναι τα πάντα.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Βρίσκομαι πολύ κοντά στη Βοστώνη, οπότε αν ζείτε εκτός των πόλεων, αυτό που βλέπετε σε αυτόν τον κατάλογο είναι αυτό με το οποίο πρέπει να ξεκινήσετε! Καθώς οι περισσότεροι διανομείς παίρνουν την προμήθειά τους στην πόλη και τη μεταφέρουν στις μικρότερες περιοχές για να τη διασπάσουν, προσθέτοντας φυσικά το δικό τους ποσοστό μαλακίας πάνω σε αυτήν, αραιώνοντάς την περαιτέρω, ενώ παράλληλα ανεβάζουν την τιμή. Είμαι μακροχρόνιος χρήστης οπιούχων και δεν μπορώ να εξηγήσω το μέγεθος της γαμημένης κόλασης (ελλείψει καλύτερου όρου) που χρειάστηκε να περάσω όλα αυτά τα χρόνια. Η πραγματική ηρωίνη δεν υπάρχει εδώ και 15 χρόνια. Μπορώ να καταλάβω κάπως την ανάγκη να αραιωθεί η φαιντανύλη σε κάποιο βαθμό, επειδή ακόμη και οι καλά μυημένοι ενέχουν κίνδυνο υπερδοσολογίας για τον ένα ή τον άλλο λόγο. Προσωπικά, δεν θα με πείραζε λίγη κόκα (ή κάτι άλλο) αναμεμειγμένη, γιατί τουλάχιστον εξακολουθώ να παίρνω "ναρκωτικά" - ειδικά αν το ήξερα από πριν. Η ποιότητα όχι μόνο του προϊόντος, αλλά και των ανθρώπων που εμπλέκονται, με έχει φέρει στο τέλος της υπομονής μου στα άκρα, ειδικά επειδή είμαι το "καλό παιδί" που είμαι, κάνει πολύ πιο εύκολο το να σε εκμεταλλευτούν. Είμαι μαζί σου @FritBuchner, μακάρι αυτοί οι γαμιόληδες να λογοδοτούσαν. Είναι ικανοποιητικό να είσαι εσύ αυτός που το κάνει, αλλά δεν αξίζει τον κόπο να τους θεωρήσεις υπεύθυνους - ή τουλάχιστον να αντιμετωπίσεις τις νομικές επιπτώσεις. Κάθε λίγα χρόνια έπεφτα σε ένα από αυτά τα σημεία ρήξης, ευτυχώς είμαι λίγο μεγαλύτερος και σοφότερος και έμαθα από τα λάθη μου, εξ ου και η ανακάλυψη αυτής της κοινότητας, την οποία εκτιμώ πολύ. Δεν περιμένω ομαλή πορεία στο μέλλον, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ασκήσω τη δική μου επιμέλεια και να παραμείνω αισιόδοξος.
Εξάλλου, είμαστε σε πόλεμο, φίλοι μου. Μείνετε ασφαλείς εκεί έξω.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Είμαι αρκετά σίγουρος ότι ο επικεφαλής όλης της σκηνής του fent εδώ γύρω είναι η αστυνομία. Φαινομενικά συλλαμβάνουν κάποιους ανθρώπους και αφήνουν κάποιους άλλους ελεύθερους, οι οποίοι πιάστηκαν να κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα. Φαίνεται ότι όταν κάποιος αρχίζει να ρωτάει πολύ γι' αυτό, παίρνει υπερβολική δόση. Είναι πάρα πολύ εύκολο να σκοτώσεις έναν εθισμένο, απλά του πουλάς λίγο άκοπο πράμα και κανείς δεν κουνάει το μάτι. Εγώ πάντως σίγουρα δεν μπαίνω μέσα, απλά ακούω τους ανθρώπους να μιλάνε και βλέπω τις νεκρολογίες. Δεν αφήνω κανέναν από αυτούς τους ανθρώπους να μπει στο σπίτι μου, παρόλο που έχω κάμερες ασφαλείας από τις οποίες δεν μπορείς να κρυφτείς. Υπάρχει ένα σημείο, 4x4' σε όλο τον κάτω όροφο που δεν μπορώ να δω... 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Συμφωνώ. Περισσότερα σκατά περνάνε από την Air Force One παρά από οποιοδήποτε λιμάνι ή συνοριακό σημείο ελέγχου.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ναι, το να αγοράζετε πράγματα από την τοπική αγορά είναι συχνά κακή ιδέα. Οι άνθρωποι κόβουν και δένουν τα πάντα, και αυτό είναι χάλια.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Έχω αργήσει λίγο σε αυτό το νήμα, αλλά το θέμα είναι σαφές για μένα, καθώς βρίσκομαι σε μια από τις πιο αγροτικές περιοχές της πολιτείας μου, η οποία ιστορικά είχε πρόσβαση σε περισσότερα φάρμακα από πολλές πόλεις μέχρι πριν από περίπου 15 χρόνια, όταν ο γιατρός και μερικοί φαρμακοποιοί συνελήφθησαν. Οι άλλοι γιατροί έφυγαν από την πόλη και υπάρχουν μόνο λίγοι νοσηλευτές σε ακτίνα 50 μιλίων προς όλες τις κατευθύνσεις. Το Fent έφτασε και εδώ, και τα ναρκωτικά όπως η κόκα είχαν πάντα καταστραφεί στο διάολο μέχρι να φτάσουν σε εμάς. Το μόνο πράγμα που είχαμε ποτέ στο πάνω ράφι ήταν η μεθαμφεταμίνη και αυτές οι μέρες τελείωσαν πριν από πολύ καιρό με την καταστολή της ψευδο- και της άνυδρης ουσίας. Η ποιότητα εδώ φέρνει τα καλύτερα δολάρια, η κόκα κόλα μπορεί να πουληθεί για 125 το γραμμάριο αν είναι 85% και πάνω, όλα τα άλλα είναι 40% ή λιγότερο αν είσαι τυχερός. Τα φάρμακα τιμολογούνται πολύ πάνω από την αγορά και είναι δύσκολο να τα βρεις. Τα πιεσμένα χάπια βρίσκονται τώρα παντού και οι άνθρωποι κάνουν αγρυπνίες για τα θύματα υπερβολικής δόσης, επειδή όλοι γνωρίζουν κάποιον. Πουλάω μόνο πραγματικό φάρμακο για κάποιο λόγο, είναι μια υπηρεσία περισσότερο από μια επιχείρηση, επειδή δεν βγάζω πολλά $, αλλά φαντάζομαι ότι σώζω μια ή δύο ζωές εδώ και εκεί δίνοντας φάρμακα σε ανθρώπους που διαφορετικά θα αγόραζαν σκουπίδια αλλού. Δεν είναι μόνο το fent ή οι περικοπές bs, τα ίδια τα πιεστήρια, ακόμη και τα καθαρά, κάνουν το πραγματικό πράγμα πιο δύσκολο να πωληθεί και μας δίνουν μεγαλύτερη δυσκολία στους πωλητές φαρμάκων. Η LE πατάει τα πιεστήρια και προσελκύει την κακή προσοχή. Έψαξα για φάρμακα σε μια άλλη αγορά, πάνω από 50 πωλητές, 14 σελίδες και το 90% ήταν ψεύτικα. Κάψτε τους όλους. Ως μακροχρόνιος χρήστης οπιοειδών ακόμη και εγώ συμφωνώ με τον Frit. Το πράμα είναι κακό, οι περισσότεροι δεν μπορούν να λειτουργήσουν στην πραγματική ζωή. Ίσως είμαι τυχερός. Δεν έχω πάρει ποτέ πιεσμένο χάπι, ούτε 1 στα 25 χρόνια, αλλά έχω συναντήσει κακή κόκα και κακή ηρωίνη. Θα το πετάξω στα σκουπίδια πριν σκεφτώ να το πουλήσω. Είναι απληστία; Ή απλά κακοί άνθρωποι που δεν νοιάζονται για αυτούς που τους δίνουν ένα σταθερό μισθό;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ιησού απλά να είστε ασφαλείς και να δοκιμάζετε τα φάρμακά σας. Δεν αξίζει να πεθάνετε γι' αυτό.
 
Top