Question Θεματικά κανάλια Telegram.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Φίλοι!
Προκειμένου να προωθήσουμε το έργο μας, σας ζητάμε να μας πείτε συνδέσμους σε κανάλια telegram που καλύπτουν το Darknet/Drugs/Chemistry/RC και άλλα θέματα.

Παρακαλώ, μην ξεχάσετε να προσδιορίσετε τη χώρα στην οποία το κανάλι είναι δημοφιλές.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Εντάξει, κανένα πρόβλημα. Είναι τιμή μου. Αλλά, πού είναι ο σύνδεσμος για να συμμετάσχετε στο τηλεγράφημά σας, εννοείτε; Ευχαριστώ.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Οι ομάδες Telegram είναι φοβερές στις αλληλεπιδράσεις μεταξύ των μελών, που μπορείτε να συζητήσετε, να ρωτήσετε και να εξηγήσετε οτιδήποτε γρήγορα. Δυστυχώς, οι περισσότερες από τις "θεματικές ομάδες για τα ναρκωτικά" στο telegram είναι απλώς απάτες ή προωθούν απάτες:(
Για να βρείτε ομάδα στο telegram, που είναι αυθεντική είναι πολύ δύσκολο, Ο λόγος νούμερο ένα είναι, ότι ο μηχανισμός αναζήτησης στο telegram είναι κακός. Λόγος νούμερο 2, αν κάποια ομάδα είναι αυθεντική, τότε είναι ως επί το πλείστον ιδιωτική, οπότε μπορείτε να συμμετάσχετε στην ομάδα μόνο μέσω του συνδέσμου πρόσκλησης.

@HEISENBERG Τι γίνεται με τη δημιουργία ομάδας BB tg; Νομίζω ότι αυτό θα ήταν ένα μεγάλο βήμα για την προώθηση αυτού του έργου.:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Εντάξει @HEISENBERG, θα το ψάξω και θα προσπαθήσω να το φιλτράρω, ώστε όποιος σύνδεσμος κι αν προωθήσω να είναι τόσο αυθεντικός όσο αυτός ο ιστότοπος BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, το παρατήρησα επίσης αυτό στο telegram. Αλλά το αίτημα δεν περιορίζεται μόνο στο telegram, αν και αυτή τη στιγμή είναι δύσκολο να βρεις αξιόπιστους ιστότοπους όπου μπορείς να αλληλεπιδράσεις ελεύθερα με ελάχιστο κίνδυνο. Ας το ψάξουμε λίγο.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ναι, αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο το σημείο, για το οποίο μιλούσα. Ότι για την πώληση είναι το telegram απολύτως άθλιο, αλλά είναι εξαιρετικό για γρήγορες και γρήγορες αλληλεπιδράσεις. Έτσι, αν η ομάδα συντονίζεται από κάποιον έμπιστο, τότε είναι εξαιρετικό ως "ενημερωτικό δελτίο" ή όπως αλλιώς μπορείτε να το ονομάσετε. Επίσης, ο συντονιστής της ομάδας μπορεί να περιορίσει τη συνομιλία στην ομάδα και στη συνέχεια ως μέλος μπορείτε να επικοινωνήσετε απευθείας μόνο με τον συντονιστή της ομάδας

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Πού μπορώ να βρω τον σύνδεσμο telegram;
Θέλω να γίνω μέλος της ομάδας
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Καταπληκτική ιδέα!

Δεν είμαι ενεργός στο Telegram για το θέμα αυτό, οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω εδώ - επίσης, καθώς προέκυψε η ιδέα μιας ομάδας BB Telegram, θα ήθελα πολύ μια ομαδική συνομιλία κάπου, αλλά ίσως κάτι λίγο πιο συμβατό με το OpSec μου θα ήταν υπέροχο..όπως το Xabber ή το Pidgin.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
συγγνώμη, δεν εμπιστεύομαι το telegram, γιατί δεν ξέρω πώς πιάνεται η DrugSource (γαλλικός πωλητής). Το μόνο πράγμα που ξέρω γι' αυτόν : χρησιμοποίησε το telegram.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Το ίδιο και το "CEOAmsterdam" ήταν ένας από τους μεγαλύτερους πωλητές στη NL.
Έκανε πωλήσεις στο telegram, συνδέοντας το στην ομάδα tg. Και σε ένα ή δύο χρόνια τον έπιασαν. Για το λόγο αυτό όλοι θα πρέπει να γνωρίζουν ότι είναι μεγάλο ρίσκο να δημοσιεύετε τις πληροφορίες σας στο Tg. Και μην κάνετε ποτέ πωλήσεις εκεί ως πωλητής ή αγοραστής.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Το darknet χρησιμοποιείται για έναν λόγο για αυτά τα πράγματα :D

Πάρα πολλοί άνθρωποι δεν γνωρίζουν πώς να χρησιμοποιούν τα τηλέφωνα με ασφάλεια, ακόμη και οι πωλητές
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ναι, αυτό ισχύει

Νομίζω, ότι όλο το νήμα ξέφυγε από το θέμα:) η ερώτηση για την έναρξη αφορά περισσότερο τη διαφήμιση της σελίδας για τα νέα μέλη.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Βρήκα αυτόν τον ιστότοπο ρωτώντας κάποιον σε μια από τις Αγορές για το πώς να συνθέσω κάτι.
Πιθανότατα το καλύτερο θα ήταν αν ο καθένας απλά έπαιρνε μέρος στα φόρουμ που υπάρχουν στις αγορές που χρησιμοποιεί και απλά υπέβαλλε τα κρεμμύδια με αυτόν τον τρόπο. Δεν μου δόθηκε καν ένα κρεμμύδι, έπρεπε να το ψάξω, και το να το βρω δεν ήταν δύσκολο από τη στιγμή που ήξερα ότι υπάρχει.

Έχω signal, telegram, whatsapp και πολλά άλλα, δεν θα χρησιμοποιούσα ΚΑΝΕΝΑ από αυτά για ιδιωτικές, διωκόμενες επικοινωνίες μόνο και μόνο επειδή δεν επιβάλλουν ToR, οπότε κάποιος πρόχειρος με τον οποίο μιλάτε θα μπορούσε να αναγνωριστεί, να εντοπιστεί η IP του και να συνδεθεί με μια συνομιλία μαζί σας, και πάλι με εντοπισμό IP, χρησιμοποιώντας ένα κινητό τηλέφωνο, με γεωγραφικό εντοπισμό μέσω των δικτύων κινητής τηλεφωνίας. Ίσως όχι αρκετά για να σας πιάσουν να κάνετε κάτι, αλλά αρκετά για να σας καταστήσουν πρόσωπο ενδιαφέροντος. Γάμα το.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Η Telegram είναι γνωστή για τη συνεργασία της με την LE όταν της ζητείται.
Επίσης, οι ομαδικές συνομιλίες σε αυτό δεν είναι ασφαλείς με οποιονδήποτε τρόπο.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Συνήθιζα να επισκέπτομαι το @mycodre, μόνο και μόνο για να παρακολουθώ τη μυστικότητα και τη συσκευασία των προϊόντων τους...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Δεν βρήκα τον @mycodre στο telegram.
Έχετε άλλη μέθοδο για να συμμετάσχετε;
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
όνομα χρήστη δεν υπάρχει
 
Top