Συμβουλές για ανορθόδοξη σύνθεση και ρύθμιση 4MMC

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Το ερώτημά μου είναι, γνωρίζω κάποιον που για προφανείς λόγους παραμένει ιδιωτικός και επίσης δεν θα μοιραστεί απλά τις λεπτομέρειες της εγκατάστασής του, αλλά από συζητήσεις όπου έχει αναφέρει πράγματα τυχαία για τον τρόπο λειτουργίας του έχω συνειδητοποιήσει ότι λειτουργεί πολύ ανορθόδοξα με τον τρόπο που δεν χρησιμοποιεί εξοπλισμό χημείας, αντί για σκάφη και εύκολα προσβάσιμο εξοπλισμό που δεν φαίνεται ύποπτος. Το μέγεθος της παρτίδας του 4mmc είναι 3,75kg ανά ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΣΜΕΝΗ παρτίδα και τα κάνει αυτά καθημερινά όλη μέρα, πιθανόν μέχρι και πάνω από 30 με 40kg την εβδομάδα και είναι αυτά που έχω υπολογίσει από συζήτηση. Μυαλό-αστραπή για μένα tbh.

Το ερώτημά μου είναι πώς στο καλό τα καταφέρνουν όλα αυτά, έχει 2 παλικάρια που τα πληρώνει ανά κιλό, απλά δεν καταλαβαίνω φυσικά πώς μπορούν να κάνουν τόσα πολλά; Μου διαφεύγει κάτι, παίζω με παρτίδες των 100 γρ. για εξάσκηση, αλλά ακόμα και έτσι είναι δύσκολο. Καμία ιδέα για το πώς ή πώς θα μπορούσε να μοιάζει μια τέτοια εγκατάσταση, τι θα χρησιμοποιούσαν κ.λπ. Απλά με μπερδεύει. Οποιαδήποτε μυστικά του επαγγέλματος για να γίνει μια τέτοια εργασία θα λαμβάνονταν με ευγνωμοσύνη. Είμαι όλος αυτιά και πραγματικά θέλω να μάθω τα μυστικά και τα μυστικά.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Δεν έχω καμία εμπειρία με 4MMC μόνο με αμφεταμίνες, αλλά υποθέτω ότι η αρχή εξακολουθεί να ισχύει το ίδιο.

Τα πάντα μπορούν βασικά να χρησιμοποιηθούν για συνθέσεις, οι πιο εφευρετικοί άνθρωποι είναι οι Πολωνοί.

Απλά κοιτάξτε τα "εργαστήρια" που πιάνονται στην Πολωνία, 100''ds kg παράγονται σε σκατένια βαρέλια, σκουριασμένο βιομηχανικό εξοπλισμό κλπ, δεν τους νοιάζει η ποιότητα ή η απώλεια απόδοσης.

Είναι απλά μια σκατένια μαζική παραγωγή.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Η σύνθεση της μεφεδρόνης κλιμακώνεται εύκολα, οπότε δεν υπάρχουν προβλήματα στη σύνθεση 1kg ή 100kg. Απλώς φορτώνετε βρωμοκετόνη με μεθυλαμίνη σε διαλύτη σε ένα μεγάλο δοχείο, ενεργοποιείτε τη θέρμανση με ανάδευση.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
U dont χρειάζεται θερμότητα εάν u εργάζονται με NMP dsmo u μόνο αναμίξτε 20min και u να πάρει freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Γιατί NMP, δεν καταλαβαίνω τη διαφορά των 20 λεπτών ή των δύο ωρών σε DCM, φθηνότερα και ευκολότερα στον καθαρισμό. Το DMSO δεν είναι καλή επιλογή, είναι πολύ αντιδραστικό και θα δώσει προσμίξεις, και στη συνέχεια πρέπει να ξεπλύνετε το προϊόν.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Θέρμανση=πιπεραζίνη.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας hexen σας πλήρωσα 3 χιλ. ευρώ και δεν με βοηθήσατε καθόλου
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Επιλύστε τις αναμετρήσεις σας με ιδιωτικά μηνύματα ή χρησιμοποιήστε την υπηρεσία escrow για να προσελκύσετε τη διοίκηση
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Νομίζω ότι μόλις με κορόιδεψες, αυτό ήταν άδικο.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Εντάξει, νομίζω ότι μιλούσα μόνο με το hexen, συγγνώμη γι' αυτό
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Red freebase shit
Κίτρινο καθαρό
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 φωτογραφία λίγο βρώμιο κατά τη βρωμινοποίηση της κετόνης, μια σοβαρή πρόσμειξη του mpf, η οποία θα σας προκαλέσει πονοκέφαλο όταν παίρνετε αλάτι και διαφορετικά χρώματα του προϊόντος =)
2 φωτογραφία μην αποθηκεύετε την ελεύθερη βάση της αμινοκετόνης, αλλοιώνεται. Το χρώμα εξακολουθεί να είναι παράξενο, πιθανώς σωματίδια νερού στην κετόνη.
 
Top