Θέλετε κάποια βοήθεια για το σχεδιασμό ενός νέου AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Λοιπόν, ιδανικά θέλω να φτιάξω το δικό μου στεροειδές σχεδιασμού.

Δεν γνωρίζω πολλά για το σχεδιασμό ενώσεων ή για το πώς η τροποποίηση της δομής αλλάζει τα αποτελέσματα. Δεν το έχω μελετήσει αυτό και επειδή το Google είναι τόσο εξαιρετικά γαμημένα λογοκριμένο που δεν μπορείς να βρεις πια ούτε τις ιστοσελίδες της παιδικής χαράς.

βασικά, 17-α στεροειδές από το στόμα, παράγωγο DHT, όσο το δυνατόν πιο ήπιο για το συκώτι και ουσιαστικά απείρως αναβολικό - σκεφτείτε τρεμπολόνη αλλά... ισχυρή... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ο σχεδιασμός ψυχεδελικών ουσιών είναι πολύ πιο ασφαλής... Φοβάμαι ότι δεν μπορώ να υποσχεθώ ασφάλεια με κανένα βιοδραστικό στεροειδές, οι επιδράσεις πρέπει να προσδιοριστούν με δοκιμές και η ηπατοτοξικότητα δεν είναι δυνατόν να μαντεύεται. Δεν θα τα δοκίμαζα στον εαυτό μου.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Αξίζει επίσης να ληφθεί υπόψη η πολυπλοκότητα της σύνθεσης στεροειδών
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Έχει δίκιο είναι μια ένωση με τον εστέρα συνδεδεμένο τότε όπως @Power είμαι σίγουρος ότι γνωρίζεις τότε που γαλακτωματοποιείται με BA και BB και το φορέας έλαιο, αλλά η πολυπλοκότητα της νανδρολόνης για παράδειγμα ο φαινυλοπροπιονικός εστέρας καθώς και ο αποκονικός εστέρας, πραγματικά όλες οι ενώσεις 19-nor είναι έντονες από χημικής άποψης, όσο περισσότερο μετατρέπονται στην μεθυλική έκδοση ή στην ιδέα του παραγώγου dht είναι μια από τις καλύτερες που έχω ακούσει για τους λόγους που αναφέρθηκαν, αλλά σκεφτείτε το έτσι M1T και superdrol είναι πιο εύκολο να μιμηθεί ας πούμε eq και masteron ή οποιοδήποτε παράγωγο και να αλλάξει κάτι σε αυτή την υπάρχουσα χημική δομή ενδεχομένως κάτι θα μπορούσε να απλοποιηθεί και ίσως όχι ωστόσο δεν ξέρω ένα κλάσμα της σύνθεσης AAS μόλις και μετά βίας ξέρω κάτι για τον τρόπο με τον οποίο συμπεριφέρεται η δομή της ένωσης το κάνει είναι η χημική δομή ή η πορεία της σύνθεσης, αν είχα μια καλή πηγή για τις Raws θα ήμουν σε αυτό όπως το λίπος στο μπέικον, οι καθαρές, καθαρές ακατέργαστες ορμόνες δεν είναι το πιο εύκολο να πάρεις imo, όπως πριν από 10 χρόνια φαινόταν να υπάρχουν πολλά, όπως πολλά...αλλά είμαι οπαδός και σε trt έτσι έκρηξη και κρουαζιέρα φίλε hahaha αν θέλετε να μιλήσετε για τις επιχειρήσεις διαφάνεια στα μηνύματα άνθρωπος αν όχι μόνο για να νομοσχέδιο shit και αναπήδηση νέων ιδεών, πήρα τόσο χαρούμενος όταν είδα τη θέση σας και οτιδήποτε σχετικό με AAS
 
Top