Ζητείται δημιουργικός παραγωγός

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Η Deepweb.net αναζητά ένα άτομο δημιουργικού παραγωγού.

Εάν έχετε δεξιότητες στην παραγωγή, το σενάριο, τη δημιουργία δημιουργικού περιεχομένου, το σύγχρονο μοντάζ βίντεο, την εργασία με τα κοινωνικά δίκτυα. Αν το darknet δεν σας φοβίζει και γνωρίζετε από πρώτο χέρι το darknet και θέλετε να κάνετε περιεχόμενο για εμάς. Επικοινωνήστε μαζί μας στο e-mail [email protected] ή με μήνυμα στο PM.

Στείλτε στο πρώτο μήνυμα τα προγράμματά σας στοίβα και μερικά δείγματα των εργασιών σας.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Πώς είναι u? Λατρεύω αυτή την κοινότητα
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου αδερφέ, θέλω μια δουλειά! Είμαι πρόθυμος να δημιουργήσω βίντεο με εμένα να συνθέτω και να χρησιμοποιώ διάφορα φάρμακα χρησιμοποιώντας το πραγματικό μου πρόσωπο. Σου ζητώ μόνο να μου παρέχεις τα εργαστηριακά σκεύη, τα χημικά και να με πληρώνεις για κάθε βίντεο όπου συνθέτω επιτυχώς το προοριζόμενο φάρμακο. Επιθυμώ να γίνω ένα δημόσιο πρόσωπο εξέγερσης ενάντια στους ισχύοντες νόμους περί ναρκωτικών. Έχασα το πόδι μου από θρόμβο αίματος πριν από μερικά χρόνια και από τότε, δεν βγαίνω ποτέ από το σπίτι μου, το οποίο είναι ένα κινητό σπίτι στη μέση του πουθενά σε 4,5 στρέμματα ιδιωτικής ιδιοκτησίας που μου ανήκει. Πιστεύω ότι το γεγονός ότι δεν βγαίνω ποτέ από το σπίτι μου, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι όλα τα ναρκωτικά που συνθέτω είναι για δική μου ιδιωτική χρήση, θα άφηνε τις διωκτικές αρχές ανίκανες να πάρουν τα στοιχεία που χρειάζονται για να πείσουν ποτέ έναν δικαστή να υπογράψει ένα ένταλμα έρευνας, ακόμη και αν μάθαιναν ποιος πραγματικά είμαι! Και σκοπεύω να ανοίξω μια τρύπα στο πάτωμα του τροχόσπιτού μου και να βάλω ένα βαρέλι Steele μέσα στην τρύπα, γεμάτο μέχρι τη μέση με σακουλάκια κόκκινου φωσφόρου, και να έχω όλα τα εργαστηριακά μου σκεύη και τα ναρκωτικά μου συνεχώς τοποθετημένα σε ένα τραπέζι, έτοιμα να σκουπιστούν μέσα στο βαρέλι σε μια στιγμή και να ακολουθήσει μια αναμμένη φωτοβολίδα! Αν προσπαθήσετε να ανακτήσετε στοιχεία από τον αυτοσχέδιο αποτεφρωτήρα μου, δεν νομίζω! Προσθέστε σε αυτό και το γεγονός ότι θα είμαι οχυρωμένος στο σπίτι μου, καθιστώντας την παραβίαση της εισόδου θέμα διάτρησης του τοίχου, ώστε να μην εκπλαγώ ποτέ από ένα ένταλμα έρευνας και πιστεύω ότι θα είμαι ασφαλής από τη δίωξη. Θα ήμουν πρόθυμος να μεταδώσω ζωντανά τον εαυτό μου και το εργαστήριό μου 24 ώρες το 24ωρο, και αν η αστυνομία μου κάνει ποτέ έφοδο και βρει μηδενικά φυσικά στοιχεία για να χρησιμοποιήσει εναντίον μου, πιστεύω ότι το βίντεο που με δείχνει να χαντακώνω το εργαστήριό μου και να μου επιδίδουν ένταλμα έρευνας θα ήταν χρυσός στο διαδίκτυο! Και φυσικά θα ευχαριστώ συνεχώς τον BB για την παροχή όλων των εργαστηριακών εργαλείων, των χημικών ουσιών και των ναρκωτικών που χρησιμοποιούνται στα βίντεο μου. Δεν μπορείτε πραγματικά να χάσετε από τη χορηγία της μικρής μου επίδειξης! Τι λέτε, ενδιαφέρεστε;
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Θα ήμουν επίσης πρόθυμος να κάνω κριτικές βίντεο για τα προϊόντα των πωλητών BB, δείχνοντάς με να χρησιμοποιώ κάθε προϊόν και στη συνέχεια να δίνω τη γνώμη μου για την ποιότητα των υψηλών παραγόμενων προϊόντων. Αυτό θα έπρεπε να ενισχύσει τις πωλήσεις καθώς και το ενδιαφέρον του κοινού για τον ιστότοπό σας.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Πιστεύεις ειλικρινά ότι θέλουν εσένα, έναν τυχαίο τύπο που ζει σε ένα τροχόσπιτο, με ένα ατσάλινο βαρέλι σκαμμένο στον πάτο του (πώς στο καλό βρήκες αρκετό RP για να φτιάξεις έναν κλίβανο αποτέφρωσης;)- να είσαι το πρόσωπο αυτού του ιστότοπου;
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Χορηγείστε αυτόν τον τύπο με το ένα πόδι που ζει στο τροχόσπιτό του στην ερημιά. Τώρα!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Ποτέ μην κρίνετε το βιβλίο από το εξώφυλλο, όπως συνηθίζουν να λένε ;)

τέλος πάντων το βρήκα λίγο αστείο ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
επίσης, μην το πάρεις στραβά, αλλά φαίνεται ότι ο τύπος έχει λίγο περισσότερο σεβασμό/υψηλότερο κύρος σε σχέση με σένα ;P
 
Top