• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Ποιο extender για τη μεθαμφεταμίνη;

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Ψάχνω για ένα extender για να επεκτείνει το Crystal μου καλύτερα θα πρέπει επίσης να είναι εύκολα διαθέσιμο
 

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
αφήστε το όπως είναι.
Οποιοδήποτε εξτένσιον μπορεί να θέσει σε κίνδυνο την υγεία του καταναλωτή, ακόμη και αν το εξτένσιον είναι στην πραγματικότητα μη τοξικό, δεν μπορείτε να αποκλείσετε το ενδεχόμενο κάποιος να είναι αλλεργικός σε αυτό ή κάποιος να υποστεί βλάβη από αλληλεπιδράσεις μεταξύ του εξτένσιον και των φαρμάκων που λαμβάνονται, και σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης που προκαλείται από αυτό, η κατάλληλη ιατρική περίθαλψη μπορεί να γίνει πιο δύσκολη από το γεγονός ότι δεν είναι γνωστό ότι έχει ληφθεί αυτό το εξτένσιον.
Η έκθεση κάποιου σε τέτοιους κινδύνους για λόγους κέρδους δεν είναι αποδεκτή κατά τη γνώμη μου.
Οι πελάτες δικαιούνται να λαμβάνουν το καλύτερο προϊόν με την καλύτερη δυνατή γνώση και πεποίθηση και να ενημερώνονται για το περιεχόμενό του, ώστε να μπορούν να λάβουν μια υπεύθυνη απόφαση κατανάλωσης.
Αυτοί οι άνθρωποι σας εμπιστεύονται (πιθανότατα) και είναι αυτοί οι άνθρωποι που γεμίζουν τις τσέπες σας με χρήματα, μην το ξεχνάτε αυτό.
 

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
φυσικά μόνο εκείνα που δεν είναι πιο επιβλαβή από τις πέτρες και εκείνα που δεν έχουν καμία επίδραση σε χαμηλές δόσεις. Δεν παίρνω πολύ καλά Κ και πρέπει να χρηματοδοτήσω με κάποιο τρόπο την κατανάλωσή μου
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Είναι τόσο καλή η μεθαδόνη σας ώστε να μπορείτε να την τεντώσετε;
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Οι κρύσταλλοι MSM είναι τέλειοι, ασφαλείς για τους χρήστες, λιώνουν όπως η μεθαμφεταμίνη για τους καταναλωτές όταν καπνίζονται και μοιάζουν με τη μεθαμφεταμίνη και συνδέονται με αυτήν για να σχηματίσουν έναν κρύσταλλο. Ο μόνος τρόπος για να το αναγνωρίσετε είναι ότι λυγίζει εύκολα όταν σπάει.
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ένας χρήστης μεθαμφεταμίνης θα αναγνώριζε αμέσως την καφεΐνη, τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου
 
Top