• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Ποια φάρμακα θα θέλατε να δοκιμάσετε;

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Καθώς ο κόσμος περιστρέφεται και η παρέα μου μεγαλώνει, σε πόσους.....ανθρώπους θα δώσω ένα δείγμα; Ελπίζω σε πολλούς. Αυτός ο ιστότοπος και αυτός ο πίνακας είναι αιχμή του δόρατος στην προσέγγισή μας για τον εξορθολογισμό του τρόπου λειτουργίας ενός dnm. Ως εκ τούτου πρέπει να διατηρήσουμε την ευελιξία να προσαρμόζουμε την πορεία και τις έννοιες μας για να προσαρμοζόμαστε σε απρόβλεπτες επιπλοκές. Εγώ, και οι συνάδελφοί μου, δεν είχαμε εύκολο έργο να βρούμε πωλητές που θέλουν να πουλήσουν τα ποσά που θέλουμε να αγοράσουμε. Αναγνωρίζω ότι είναι πολυάσχολη δουλειά γι' αυτούς.
Όλοι θέλουν να πουλήσουν μια ουγκιά ή ένα qp, όλη η δουλειά με τα πόδια που χρειάζεται για να ταχυδρομηθούν με ασφάλεια τα ναρκωτικά ανώνυμα υπαγορεύει ότι η πώληση 30 συσκευασιών του 1 γραμμαρίου είναι πολλή συσκευασία και πολλή εκτύπωση ετικετών και πολλές ταχυδρομικές διαδρομές. Σκεφτείτε επίσης ότι η ελάχιστη τιμή για να στείλετε απολύτως οτιδήποτε με ταχυδρομείο προτεραιότητας είναι 6 δολάρια, αν παίρνετε έκπτωση μέσω της Putney Bowes ή του etsy ή κάπου αλλού.
Γνωρίζω τουλάχιστον έναν άλλο mod που έχει αλλάξει πορεία και θα ακολουθήσω το παράδειγμά του, εκτός αν με σταματήσουν, πράγμα που δεν περιμένω. Οι λεπτομέρειες αυτής της αλλαγής είναι μυστικές προς το παρόν, αλλά αυτό που σημαίνει για εσάς είναι μεγαλύτερα δείγματα καλύτερης ποιότητας και κάποιος που είναι υπόλογος και θα φροντίσει να σας ακούσει.
Θα ξεκινήσουμε από εδώ. Τι είδους φάρμακα θα θέλατε να δοκιμάσετε; Ακόμα και αν δεν έχετε δικαίωμα να λάβετε ένα δωρεάν δείγμα, εξακολουθούμε να θέλουμε τη γνώμη σας, ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ. αν δεν είστε Αμερικανός, δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σας, έχετε έναν άνθρωπο γι' αυτό. Εγώ είμαι ο τύπος για τους Αμερικανούς. Θα βάλω μερικά εδώ πάνω, αλλά μπορείτε να προσθέσετε ό,τι θέλετε. αυτά που θα πάρουν τις περισσότερες ψήφους είναι αυτά που θα δοθούν. Κάποιος θα πάει να το αγοράσει σε ποσότητα και ένας άστεγος θα πακετάρει προσωπικά το πακέτο σου με άδοντη ακρίβεια. Εγώ θα προσθέσω στη λίστα όποια νέα φάρμακα προταθούν.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Κεταμίνη
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Αυτό μπορεί σίγουρα να γίνει, θα το προσθέσω στον κατάλογο
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γλυκιά μου, αν μπορούν να διατεθούν δείγματα χημικών της Disso, το εργαστήριό μας θα ήθελε να δοκιμάσει οποιοδήποτε. Ψάχνουμε για νέο προμηθευτή.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Im από την ΕΕ και ψήφισε. Μου αρέσει να ζω επικίνδυνα!
 
Top