Τι είναι καλύτερο για την παρασκευή του Α πετρελαίου (PMK/BMK λάδι ή σκόνη);

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Είμαι αρχάριος και θέλω να μάθω πώς να φτιάχνω λάδι Α !

ποιο από αυτά είναι το καλύτερο για να ξεκινήσω τη διαδικασία:

BMK ή σκόνη BMK
Και
λάδι PMK ή σκόνη PMK

Ποιο από αυτά τα 4 έλαια ή σκόνες είναι καλύτερο για να φτιάξω Α-έλαιο;
..............

Δεύτερον, είναι δύσκολη διαδικασία για να τα μετατρέψετε σε Α-έλαιο ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - Είναι προγραμματισμένη πρόδρομη ουσία 1 για την παρασκευή αμφεταμίνης, κυρίως μεθαμφεταμίνης. Πιθανότατα εξετάζετε το γλυκιδικό BMK το οποίο μπορεί να μετατραπεί σε κετόνη και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε για την παρασκευή αμπέτας. Δεν είναι η καλύτερη διαδικασία για αυτό αλλά είναι εύκολο αν έχετε όλα τα αντιδραστήρια .

Το PMK χρησιμοποιείται για το MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Τι θα μου προτείνατε να χρησιμοποιήσω για να φτιάξω έναν αριθμό πετρελαίου και Cas ?

Το Apaan είναι δύσκολο να βρεθεί, αλλά το BMK και το PMK είναι εύκολα διαθέσιμα.

Αν χρησιμοποιήσω γλυκιδικό BMK θα κάνει καλής ποιότητας λάδι;

Ποιες είναι οι άλλες επιλογές που μπορώ να χρησιμοποιήσω για να το φτιάξω ;

Πολλές ευχαριστίες για τη βοήθειά σας !
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Το γλυκιδικό BMK επίσης θα ήταν καλύτερο να ληφθεί ως λάδι ή σκόνη ?

Ποια είναι η διαφορά και ποιο θα ήταν ευκολότερο στην επεξεργασία;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Το BMK Glycidate 5449 είναι μια σκόνη στην πραγματικότητα και μεταφέρεται σε P2P (BMK Oil/Phenylacetone) με μια εύκολη αντίδραση. Στη συνέχεια, θα χρησιμοποιήσετε το Leuckart για να μεταβείτε από το BMK στο τελικό σας προϊόν.

Για την αρχή θα σας συνιστούσα μάλλον δύο διαφορετικές διαδρομές:

1. Σύνθεση αμφεταμίνης σε μία κατσαρόλα από P2NP με NaBH4/CuCl2 (κλίμακα 1kg)
Μπορεί να κλιμακωθεί στον επιθυμητό όγκο RM (Reaction Mass), η μέγιστη κλίμακα για αυτή την αντίδραση δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμη, αλλά θα υπέθετα ότι είναι μεγαλύτερη από το εννοούμενο μέγεθος του 1kg P2NP

2. Σύνθεση αμφεταμίνης από P2NP μέσω Al/Hg (βίντεο)
Μέγιστη κλίμακα μεταξύ 100g - 300g P2NP, ανάλογα με τον εξοπλισμό και την ικανότητά σας!

Το P2NP είναι επίσης ευκολότερο να το προμηθευτείτε και οι διαδρομές αυτές είναι αρκετά φιλικές προς τους αρχάριους.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Σύνθεση αμφεταμίνης από P2NP.
Αν έκανα αυτή τη μέθοδο με 1kg p2np

1) Μπορείτε να σταματήσετε στο στάδιο της σύνθεσης όταν πάρετε διαχωρισμό ελαίου και είναι ότι το Α έλαιο ( ελεύθερη βάση) καθαρό ?


2) Πόσο πολύ Α έλαιο πολύ θα περιμένατε να αποδώσει?(500ml έως 600ml )????

3). Έχει κανείς μια εγκατάσταση που μπορεί να κάνει όπως 10kg παρτίδες σε μια στιγμή πλήρη λίστα εργαστηρίου και πιθανή πηγή για να αγοράσει πλήρη εγκατάσταση ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Έψαχνα για χημικές ουσίες που είναι δύσκολο να βρεθούν. Μήπως κάποιος έχει αξιοπρεπές μέρος για να βοηθήσει με :

Να μπορώ να κάνω 10kg παρτίδες αν μπορώ να το κάνω εγώ αν κατάλληλο άτομο έχει προς πώληση :


Βοροϋδρίτη νατρίου (NaBH4)
Χλωριούχος χαλκός (II) (CuCl2)
Υδροξείδιο του νατρίου (NaOH) υδατικό διάλυμα 25%

ή παρακαλώ δείξτε μου τη σωστή κατεύθυνση.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ναι, μπορείτε να "σταματήσετε" εδώ, καθώς το προϊόν-στόχος σας είναι η αμφεταμίνη freebase, η οποία λαμβάνεται ήδη εδώ.
Το προϊόν δεν είναι καθαρό.
Μπορεί να καθαριστεί με απόσταξη ατμού υπό κενό, το IPA πρέπει να εξατμιστεί και επιπλέον θα μπορούσατε να εξαγάγετε τα υπολείμματα των στερεών με DCM, το οποίο δεν είναι 100% απαραίτητο αλλά κάνει το προϊόν πιο καθαρό.
Η απόδοση μπορεί να είναι από 70% έως 80%, έχω ακούσει ότι κάποιοι φτάνουν σε υψηλότερες αποδόσεις. Όλα εξαρτώνται από τις ικανότητές σας και τον εξοπλισμό/τις συνθήκες του εργαστηρίου.
Καθώς γεμίζετε τους αντιδραστήρες κατά 50% του συνολικού τους όγκου, μπορείτε να περιμένετε να δημιουργήσετε μεταξύ 1L - 1,15L Αμφεταμίνης Freebase σε μια μάζα αντίδρασης περίπου 50L (αντιδραστήρας 100L), για να φτάσετε σε 10L θα χρειαστείτε έναν αντιδραστήρα όγκου 1.000L και δεν υπάρχει καμία απόδειξη σε αυτό το φόρουμ αυτή τη στιγμή ότι αυτή η διαδρομή μπορεί να κλιμακωθεί σε τόσο υψηλό RM χωρίς πολύ μεγάλη απώλεια στην απόδοση.
Για τις ποσότητες που αναζητάτε η ιδανική διαδρομή θα ήταν να δημιουργήσετε P2P και στη συνέχεια να προχωρήσετε με ένα Leuckart ή να χρησιμοποιήσετε μια δεξαμενή υδρογόνωσης με καταλύτη που μπορεί να γίνει σε απίστευτα μεγάλους όγκους (1.000L ή περισσότερο)
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, μπορείτε να με βοηθήσετε; Per pn
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Είμαι νέος εδώ είμαι φόρουμ
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
ρε φίλε, τι λες, κάνεις 10 γρ. στην αρχή και δεν γράφεις για 10 κιλά χαχα εδώ όλοι θα ήθελαν να κάνουν τόνους και δεν υπάρχει χρόνος να κάνουν 10 γρ. και όλοι εδώ νομίζουν ότι κάποιος θα τον μάθει δωρεάν από το μηδέν χαχα....
 
Top