Question Looking for a vendor Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος για να αγοράσετε αντιδραστήρια στην Πολωνία

Shelby

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά,
Είμαι νέος στο φόρουμ και ήθελα να προσπαθήσω να συνθέσω ιωδοκετόνη. Μόνο που εδώ υπάρχει το πρόβλημα με την αγορά των αντιδραστηρίων. Αναρωτιέμαι ποιος είναι ο καλύτερος και πιο ανώνυμος τρόπος για να τα αγοράσω. Θα ήθελα να προσθέσω ότι ζω στην Πολωνία. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Είμαι προμηθευτής χημικών προϊόντων από την Πολωνία - μη διστάσετε να ελέγξετε τις καταχωρήσεις μου
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Γεια σας , μπορώ να σας βοηθήσω σε αυτό :)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Σίγουρα δεν είστε από την Πολωνία και κάνετε αυτή την ερώτηση, ή πρέπει να ζείτε κάτω από ένα βράχο.

Η Πολωνία είναι μία από τις ευκολότερες χώρες στην Ευρώπη για να αγοράσει κανείς ανώνυμα.

1. Μπορείτε να δημιουργήσετε έναν ψεύτικο λογαριασμό στο allegro και να πληρώσετε κατά την παράδοση με μετρητά στον ταχυμεταφορέα.
2. Μπορείτε να βρείτε τον προμηθευτή / λιανοπωλητή να πάτε αυτοπροσώπως και να αγοράσετε με μετρητά στον πάγκο.
3. Υπάρχουν τόνοι χημικών καταστημάτων στην Πολωνία με τα οποία μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω Session, Telegram κ.λπ. και να πληρώσετε με κρυπτογράφηση και να στείλετε το προϊόν σας σε ένα goaly.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 
Top