Ποιος είναι ο γρηγορότερος τρόπος για την ξήρανση πάστας αμφεταμίνης;

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Γεια σας BB,

Παράγουμε σταθερές παρτίδες πάστας ταχύτητας πρόσφατα και θέλουμε να στεγνώσουμε μερικές από αυτές, καθώς μπορεί να υπάρχουν κάποιοι πελάτες που προτιμούν να έχουν το προϊόν τους στεγνό παρά σε μορφή πάστας.

Έχω έναν φίλο που διαθέτει έναν αποξηραντήρα κενού και έχω ακούσει ότι αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την ξήρανση της ταχύτητας. Γνωρίζει κανείς πόσο χρόνο θα χρειαστεί αυτό.

Υπάρχουν ταχύτερες εναλλακτικές λύσεις σε αυτό.

Ευχαριστώ όποιον επιλέξει να διαβάσει αυτό το κείμενο και να απαντήσει σε αυτό.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ίσως ένας αφυγραντήρας τροφίμων/μηχανή παραγωγής σπαστικών; Έχω ένα μικρό της Nesco που το χρησιμοποιώ για την αποξήρανση μανιταριών και το πήρα σε ένα κατάστημα οικιακών συσκευών για 40-50 δολάρια; Δεν θα μπορέσεις να τον χρησιμοποιήσεις για να κάνεις μια τεράστια ποσότητα με τη μία, αλλά θα μπορούσες να κάνεις ένα ή δύο κιλά πάστα σε λίγες ώρες νομίζω. Είναι βασικά ένας αποξηραντήρας που φυσάει ξηρό αέρα σε ένα μικρό κλειστό χώρο και μπορείς να ελέγξεις τη θερμοκρασία από ~90F έως 140F. Η σκόνη του αμφίου θα αρχίσει να απορροφά την υγρασία από τον αέρα όταν φτάσει σε ένα συγκεκριμένο σημείο, πιστεύω, οπότε δεν θα μπορούσατε απλά να την απλώσετε σε ένα δίσκο και να στρέψετε έναν ανεμιστήρα προς αυτό. Αν το στεγνώσατε με αυτή τη μέθοδο και το σφραγίσατε με κενό αέρος, αυτό θα λειτουργούσε τέλεια, νομίζω...

Το χρησιμοποιώ για όλα τα είδη των πραγμάτων, ξήρανση χόρτων και μανιταριών κ.λπ., μείωση διαλυμάτων ευαίσθητων στη θερμότητα, εξάτμιση διαλυτών ή άλλων υγρών, κρυστάλλωση κ.λπ. οπότε δεν είναι μια τρομερή επένδυση είτε έτσι είτε αλλιώς.
Να προσέχετε,
o7
 
Top