Question Ποια είναι η χονδρική τιμή ανά κιλό αμφεταμίνης και μεθαμφεταμίνης στην ευρωπαϊκή αγορά;

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Θα ήθελα να μάθω την απάντηση σε αυτή την ερώτηση, σας ευχαριστώ όλους!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Αμφεταμίνη ταχύτητα είναι περίπου 1200-1800 ευρώ το κιλό στο Ηνωμένο Βασίλειο είναι £ 900 - £ 1500 ένα KG

Mdma είναι περίπου €4000-€5000 στο Ηνωμένο Βασίλειο είναι περίπου £3500 έως περίπου 5k εξαρτάται περιοχές κ.λπ.

Αυτό το ερώτημα έχει τεθεί πολλές φορές θα έπρεπε να έχει περάσει από τα νήματα φίλε
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Πώς είναι δυνατόν η κάνναβη ή το χασίς ανά κιλό whosale να αξίζει περισσότερο από την αμφεταμίνη;
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ναι, έτσι είναι φίλε ένα κιλό αμφεταμίνης speed είναι φθηνότερο από ένα κιλό χασίς και χόρτο
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ζήτησης και προσφοράς.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Νομίζω λοιπόν ότι δεν αξίζει τον κόπο, οι σπόροι ζιζανίων είναι νόμιμοι στη χώρα μου, το πρόβλημα είναι ότι απαιτείται μεγάλη έκταση για να φυτευτεί το ζιζάνιο, η μυρωδιά, το σύστημα άρδευσης, το ελικόπτερο μπορεί να δει από τον αέρα τι υπάρχει μέσα στο θερμοκήπιο... αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι αξίζει περισσότερο από την παρασκευή αμφεταμίνης.
Επίσης, η παρασκευή αμφεταμίνης δεν είναι εύκολη διαδικασία, θα πρέπει να φτιάξω πρώτα την πρόδρομη ουσία (P2P), καθώς θα με εξαπατήσουν αν την αγοράσω από έναν Κινέζο προμηθευτή.
Σκέφτομαι να παρασκευάσω MDMA ή να φυτέψω μαριχουάνα, ο στόχος μου είναι να παρασκευάσω σε μεγάλη κλίμακα και να πουλήσω χονδρικώς, αρχικά σχεδίαζα να παρασκευάσω LSD, αλλά η πρόδρομη ουσία του (λυσεργικό οξύ) είναι πολύ περίπλοκη στην παρασκευή και χρησιμοποιείται μεγάλος αριθμός αντιδραστηρίων , αυτό το θέμα της διακίνησης ναρκωτικών είναι ένα χάος
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob πραγματικά νομίζω ότι σε όλη την ΕΕ οι σπόροι ζιζανίων είναι νόμιμοι για μια μεγάλης κλίμακας καλλιέργεια θα χρειαστείτε πιθανώς μια XL σκηνή και για να πάρετε μια υψηλή απόδοση καλύτερα να το κάνετε σε υδροπονία όπως ένα RDWC εξαρτάται από το επίπεδο δεξιοτήτων έχω δει κάποια παιδιά να παίρνουν 9oz από 1 φυτό rdwc αρκετά εύκολα προφανώς η εμπειρία μετράει. Αυτή τη στιγμή με την καλλιέργεια ζιζανίων το κόστος του ηλεκτρικού ρεύματος στην Ευρώπη είναι πολύ υψηλό οπότε δεν αξίζει τον κόπο αν σκοπεύεις να το πληρώσεις νόμιμα προφανώς υπάρχουν κάποιοι που κλέβουν ρεύμα αλλά αυτά τα σπίτια καλλιέργειας πάντα συλλαμβάνονται και ναι όσον αφορά το ελικόπτερο που βλέπει ότι είναι παραγωγή θερμότητας χρησιμοποιούν κάμερες θερμικής απεικόνισης για να βρουν τα σπίτια αυτό δεν είναι μεγάλο θέμα με τα φώτα LED στις μέρες μας tho καθώς η παραγωγή θερμότητας είναι πολύ ελάχιστη και αν έχεις καλό σύστημα εξαερισμού και φίλτρα δεν είναι μεγάλο θέμα για τη μυρωδιά το μόνο μειονέκτημα είναι ότι παίρνει 3-4 μήνες από το σπόρο μέχρι να κόψεις το ζιζάνιο, η καλλιέργεια ζιζανίων αξίζει μόνο αν έχετε μια διαρκή εγκατάσταση όπου η συγκομιδή σας γίνεται κάθε δύο εβδομάδες και έχετε ένα παλιό καλό μητρικό φυτό κ.λπ.

Αμφεταμίνη ναι δεν αξίζει πολύ αλλά δεν θα σου πάρει 3 μήνες να φτιάξεις κιλό όλα εξαρτώνται από τους πελάτες που έχεις ποια είναι η ζήτηση.
Χημεία μακροπρόθεσμα νομίζω να μάθεις αυτό και να μάθεις την αμφεταμίνη και μετά να προχωρήσεις στην mdma με την mdma υπάρχουν διάφοροι τρόποι που μπορείς να πουλήσεις , μπορείς να κατασκευάσεις χάπια xtc από την mdma που κάνεις και να βγάλεις μεγαλύτερο κέρδος. Και όσον αφορά το p2p μπορείτε να πάρετε τις πρόδρομες ουσίες από την Κίνα εύκολα από νόμιμες εταιρείες στην αρχή το κόστος του εξοπλισμού μπορεί να είναι δαπανηρό αλλά αξίζει τον κόπο μετά την πρώτη προσπάθεια.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ευχαριστώ για τη συμβουλή φίλε, προτείνεις κάποιον προμηθευτή κινεζικών χημικών πρόδρομων ουσιών;
Όπου έχω την εγγύηση ότι το αρχικό CAS θα φτάσει σε μένα, διότι ακόμη και αν πληρώσω μέσω του escrow του alibaba, και λάβω ένα υποκατάστατο προϊόν, δεν μπορώ να ζητήσω επιστροφή χρημάτων, δεδομένου ότι η εν λόγω χημική πρόδρομη ουσία παραβιάζει τους κανόνες του alibaba, οπότε το alibaba δεν προστατεύει την αγορά μου
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Η καλλιέργεια ζιζανίων είναι μια μακρά και επίπονη διαδικασία.
Θα είναι ευκολότερο από το να κάνετε μια σύνθεση, αλλά πρέπει να ξοδέψετε χρόνο και προσπάθεια
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Δεν είχε αντιστραφεί πλήρως αυτή η κατάσταση πριν από 3-4 μήνες; Δεν ήταν ένα κιλό σαν 6000 δολάρια Αμερικής γύρω στα τέλη του έτους;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
οι αμερικανοί δεν γνωρίζουν για την αμφεταμίνη, μόνο για τη μεθαμφεταμίνη, την έχουν εύκολα διαθέσιμη ως συνταγή με τη μορφή adderal και άλλων
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Στην Ευρώπη, η μεθαμφεταμίνη έχει σημαντικά υψηλότερη τιμή από ό,τι στις ΗΠΑ. Συνήθως κυμαίνεται από 10-15KEUR. Δεν ξέρω αν σκοντάφτω αλλά νομίζω ότι είδα κάτι εδώ που έλεγε ότι η χονδρική πώληση μεθαμφεταμίνης στην Τσεχική Δημοκρατία είναι περίπου 22,500EUR/KG. Αυτό είναι γαμημένα γελοίο.

Στις ΗΠΑ, η μεθαμφεταμίνη είναι γύρω στα 3000USD-6000USD/KG αλλά 6000 είναι πολύ απίθανο.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ναι, η χαμηλότερη δυνατή τιμή εδώ είναι γύρω στα 18-20k ευρώ, ίσως περισσότερο όταν θέλετε HCL και την καλύτερη καθαρότητα.
Τα 12-16k είναι επίσης δυνατά, αλλά ως επί το πλείστον δεν είναι καθαρισμένα και ανακρυσταλλωμένα.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Αυτό εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από την ακριβή χώρα και την περιοχή που εξετάζεται. Έχω δει τις τιμές να διαφέρουν σημαντικά από δρόμο σε δρόμο σε πόλεις. Όπως συμβαίνει με όλα τα υπόλοιπα, η κύρια πόλη κάθε χώρας είναι η πιο ακριβή με το κέντρο της πόλης να αποτελεί το χρυσό ορυχείο. Παρ' όλα αυτά μόνο ένας ανόητος θα πουλούσε σε τέτοιες κατοικημένες περιοχές παρά το γεγονός ότι η απόδοση είναι σημαντικά καλύτερη. Να θυμάστε ότι τα χρήματα δεν έχουν καμία αξία αν δεν μπορείτε να τα ξοδέψετε. Στη φυλακή καταλήγετε έτσι κι αλλιώς να αγοράζετε ένα ζευγάρι γυαλιά για 300$.

Εξαρτάται επίσης εξαιρετικά από τον εκάστοτε έμπορο. Ορισμένοι έχουν παράξενα χαμηλές τιμές, οι οποίες όμως γίνονται εμφανείς μόλις δοκιμάσετε πραγματικά ή έστω απλώς δείτε το προϊόν. Άλλοι άνθρωποι έχουν γελοίες τιμές για προϊόντα που δεν είναι παρά μέτρια. Αλλά αν ψάξετε, θα βρείτε τελικά εκείνο το άτομο που έχει υψηλές τιμές αλλά τα προϊόντα του είναι απλά φοβερά και αξίζουν τον κόπο. Ποιότητα > ποσότητα είναι ο τρόπος που πρέπει να είναι. Όποιος φτιάχνει ναρκωτικά θα πρέπει μάλλον να ζητάει περισσότερα χρήματα αλλά να παρέχει καλύτερο προϊόν και όχι το αντίθετο.
 
Top