ποιο θέμα χρησιμοποιείτε;

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Τι χρώμα διαλέξατε εσείς; Συνήθως κάνω ροζ αλλά το άλλαξα σε μπλε γιατί νομίζω ότι ταιριάζει καλύτερα με το νέο μου pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Έχετε πράσινο αλλά τώρα έχει αλλάξει σε μοβ(ροζ) από το σκανδάλο σας
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Τι είναι αυτό;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ZmOLCnqywa

η μικρή παλέτα
Τι χρώμα επιλέγεις; Το δικό μου είναι ροζ.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Κατάλαβα. Δεν υπάρχει JS εδώ :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im πίσω στο πράσινο το αγαπημένο μου και στην όρασή μου, το βιολετί με τις λευκές γραμμές δεν ήταν καλό για το μάτι μου
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
όπως, ναι, υπάρχει μια γκρι επιλογή, αλλά θα ήθελα όλα τα λευκά μέρη να είναι μαύρα ή σκούρα γκρι, ενώ όλα τα πολύχρωμα μέρη μπορούν να παραμείνουν πολύχρωμα. το ροζ και το μαύρο θα ήταν χαριτωμένο και πολύ πιο εύκολο για τα μάτια μου.
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Μια ευχή προς τους διαχειριστές λοιπόν. Cool η κόκα του είναι φτηνή και αρκετά καλή απλά απολαύστε την υγρή. Παρακαλώ σημειώστε το. Εγώ δεν έχω πάρει ακόμα κόκα-κόλα. Η Slab Coke/Heroin είναι σαν 50$/g, αυτή η βαριά φύση δεν μπορεί να μιμηθεί rc, όπως και η Salvinorin και η ολότητα της κάνναβης. Το LSD βασίζεται στο αλεύρι-μύκητα. Συμφωνείτε όλοι;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ive ποτέ δεν έκανα rc stims οπότε δεν θα ήξερα αλλά δεν νομίζω ότι τα περισσότερα rcs θα πλησίαζαν την κοκαΐνη. και ναι είναι πολύ φτηνό αλλά εξακολουθεί να είναι καλής ποιότητας για την τιμή. καλό για τον πωλητή. συμφωνώ ότι τα rc ψυχεδελικά δεν είναι τόσο καλά όσο τα παραδοσιακά. δεν έχω κάνει τίποτα συνθετικό αλλά όπως για παράδειγμα τα μανιτάρια είναι πιο διασκεδαστικά από τα λιγότερο γνωστά πράγματα όπως το lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Η διμεθοκαΐνη είναι πολύ φτηνή ασθενής rc coke. Το 5meoDMT παράγεται κυρίως ως rc και είναι κορυφαίο παραισθησιογόνο, το rc είναι περισσότερο από τη φύση και καλό. Τα μανιτάρια Pcylosybin είναι ισχυρότερα από τους σπόρους LSA ένα αδύναμο ανάλογο του LSD, αυτό είναι δεδομένο...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Αυτή η λειτουργία είναι τόσο χρήσιμη όσο και η ανάρτησή σας.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ακόμα και τα παιδιά το γνωρίζουν αυτό
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Αν δεν το ανέφερε κανείς, ανείναι μία συσκευή, κάντε κλικ στοmettinfs, μετακινηθείτε στο κάτω μέρος, στο about phone, και στη συνέχεια κάντε κλικ στο build # 7 φορές. Έχετε ενεργοποιήσει τους ελέγχους προγραμματιστών. Κάντε κλικ σε αυτό και μπορείτε να επιβάλλετε τη σκοτεινή λειτουργία σε οτιδήποτε. Γιατί yo5 είναι εκεί στη λειτουργία προγραμματιστή, προχωρήστε και ενεργοποιήστε ' force allow apps on external and thatbwill let you move almost any app to your SD car
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
theme number 7 + system dark mode rules for me !
 
Top