πού μπορώ να βρω όλες τις χημικές ουσίες που χρειάζομαι για τη σύνθεση

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Προσπαθώ να βρω χημικά/αντιδραστήρια αλλά δεν μπορώ να τα βρω έχω ψάξει όλους τους προμηθευτές της Κίνας και της Ευρώπης
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Μπορείτε να παραγγείλετε πολλά αντιδραστήρια στην Κίνα. Σε ποια χώρα αναζητάτε πηγές πρώτων υλών;
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
uk είμαι από και η ιστοσελίδα αντιδραστήρια δεν έχει , νιτρικό υδράργυρο στην προσφορά
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Από πού λαμβάνεται το γλυκιδικό PMK;
Κοίταξα στο Alibaba και υπάρχουν πολλοί προμηθευτές, αλλά δεν ξέρω αν είναι ο ασφαλέστερος τρόπος για να προμηθευτείτε τέτοιου είδους προϊόντα.
Από ποιον προμηθευτή ζητάτε συνήθως αυτού του είδους τα αντιδραστήρια;
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ , αυτό είναι μακράν το καλύτερο φόρουμ που έχω βρεθεί ποτέ , εσείς είστε θρύλοι
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
είναι το θειικό οξύ διαθέσιμο σε οποιοδήποτε είδος εύκολα προσβάσιμων καταστημάτων (π.χ.: υλικού, αυτοκινήτων κ.λπ.); Ψάχνω μόνο για μικρές ποσότητες για σύνθεση προσωπικής χρήσης. Δεν έχω ασφαλή τοποθεσία για αποστολή ώστε να μπορώ να παραγγείλω αντιδραστήρια μέσω διαδικτύου.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Το διάλυμα θειικού οξέος χρησιμοποιείται ως ηλεκτρολύτης για τη μπαταρία και μπορεί να αγοραστεί από το κατάστημα. Αυτό το θέμα περιγράφει τον τρόπο λήψης υψηλής συγκέντρωσης θειικού οξέος από τον ηλεκτρολύτη.
 
Last edited:

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Το μεθυλοβενζόλιο είναι το θέμα μου, Βραζιλία
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
επικοινωνήστε με αυτόν τον κινέζικο προμηθευτή, Wickr me: offergood. Εύκολη επαλήθευση ζητώντας φωτογραφίες, βίντεο, απόδοση...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Το θειικό οξύ δεν είναι διαθέσιμο για αγορά από κατάστημα στην ΕΕ. Βρίσκεται τόσο στον κατάλογο με τις πρόδρομες ουσίες εκρηκτικών υλών όσο και στον κατάλογο με τις πρόδρομες ουσίες ναρκωτικών εδώ και μερικά χρόνια. Μπορεί ακόμα να πωλείται ως χημικό για τη ρύθμιση του pH στην πισίνα σε συγκέντρωση περίπου 30% ή σε συγκέντρωση 17% ως διάλυμα απολίπανσης πριν από τη βαφή μετάλλων. Ή, μπορείτε να το περισυλλέξετε από μπαταρίες αυτοκινήτων σε βρώμικη, αραιή μορφή, συνήθως γεμάτη με προσμίξεις μολύβδου και χρειάζεται απόσταξη για να γίνει καθαρό. Αυτός είναι πάντως ο ασφαλέστερος τρόπος.
 
Top