Ποια οδός που χρησιμοποιείται για τη σύνθεση του MDMA έχει τα ισχυρότερα αποτελέσματα;

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν ποια είναι η πιο αποτελεσματική και ισχυρή οδός για τη σύνθεση του MDMA.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Πάρτε δύο
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
250 g πιπερονάλης διαλύονται σε 900 ml 95% EtOH και προστίθενται 150 ml νιτροαιθανίου, 10 g υδροχλωρικής μεθυλαμίνης και 8 g ανθρακικού νατρίου. Μετά από σύντομη ανάδευση το μείγμα αφήνεται σε σκοτεινό μέρος για 2 εβδομάδες. Στη συνέχεια χύνεται σε 7 L νερό, το ίζημα διηθείται, πλένεται με νερό και ξηραίνεται στον αέρα. Ανακρυστάλλωση από μικρά ποσοστά EtOH. Απόδοση 87%.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Πραγματικά ενδιαφέρουσα διαδικασία. Είναι δυνατόν να το κάνετε για μεγάλες ποσότητες;
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
ακόμα καλύτερα σε κλίμακα 1kg πάνω από το κεφάλι αναδευτήρα (τρυπάνι) να πάρει περίπου 900g αν γίνει σωστά
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
ίζημα στο νερό; τι; ένα έλαιο; ένα ανθρακικό άλας; τι είναι αυτό; ένα Μ-στυρένιο;
Βλέπω ότι πολλές αντιδράσεις μπορούν να γίνουν σε μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς πολλά αντιδραστήρια , τι είναι αυτό το πράγμα εδώ;
 
Last edited:
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Η έρευνα που θα ανακαλύψετε....
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Γνώμη μου, χρησιμοποιήστε μια μέθοδο με τη μικρότερη στερεοεκλεκτικότητα όπως η NaBH4 όπως αναφέρθηκε προηγουμένως και καθαρίστε την περίσσεια NaBH4 με έναν μη πολικό διαλύτη.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Νόμιζα ότι η παλιά καλή αναγωγή με μεταλλικό αμάλγαμα Al προτιμήθηκε για το ισχυρό προϊόν της
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Εγώ - παλιό πρεζόνι αλλά εγώ θυμάμαι ακόμα το απλό επιστημονικό γεγονός..... διάφορες διαδρομές οδηγούν σε διαφορετικά ισότοπα άνθρακα στο τελικό προϊόν....
αλλά δεν είμαι σίγουρος αν τα διάφορα ισότοπα άνθρακα οδηγούν σε διαφορετική ποιότητα :) ;) :) ;)
 
Top