• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Ποιος θα είναι ο επόμενος πρόεδρος;

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im going to be the next president obviously 🙄
vote fidelis 2024, i would make all drugs legal :)

in all seriousness i think its crazy that we have to choose between a rapist and someone whos senile. neither of these people should be in charge. i think trump is more qualified but hes a scumbag and letting him be the face of our country leaves a bad taste in my mouth.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Επομένως, δεν με ενδιαφέρει ούτε ακολουθώ κανέναν από τους δύο βασικούς υποψηφίους. Αν ήταν να παίξω στοίχημα; Νομίζω ότι ο Τραμπ θα μπορούσε να το πάρει. Δεν ξέρω αν θα συμβεί, αυτό είναι απλά το συναίσθημά μου σήμερα.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το Trump κατακλύζεται από δικαστικές εμφανίσεις. Ο Μπάιντεν είναι κανονικός πρόεδρος που κάνει καλή δουλειά και ειρηνικός με το ΝΑΤΟ την ΕΕ και τους υπόλοιπους. Αρκετά με τον Τραμπ που εκφοβίζει τον κόσμο για να ευχαριστήσει τους βλάχους του. JOE BIDEN ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ μια σίγουρη υπόθεση (με τον γιατρό του κοντά)🗽ελευθερία για όλους
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Δεν έχει σημασία. Ποιος είναι η ταυτότητα δεν έχει σημασία, η ψήφος σας δεν έχει σημασία Οι θεωρίες για το μικρότερο από τα δύο κακά έχουν φθαρεί και έχουν αποδειχθεί ψεύτικες. Απλά να θυμάστε όλοι.
ΤΊΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΠΟΤΈ. Ούτε στις ομοσπονδιακές εκλογές των ΗΠΑ. Παρακολούθησα στενά την κυβέρνηση για πάνω από μια δεκαετία. Σχεδόν τίποτα δεν λειτουργεί με τον τρόπο που υπονοούν. Οι πολιτικοί έχουν ξοδέψει ΑΙΩΝΕΣ για να διασφαλίσουν ότι προστατεύονται από τη δίωξη. Είναι πραγματικά αυτοί και εμείς.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner, τα καταφέρατε. Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο. Αυτό είναι ένα γεγονός
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Έχει σημασία για τη νίκη της Ουκρανίας ενάντια στη ρωσική τρομοκρατία. Μου αρέσει ο Τζο Μπάιντεν (χωρίς κατηγορητήριο) κανονική σκέψη: η Αμερική οδηγεί τον κόσμο στο μεγαλείο, (αλλά ο γιος του είναι διαταραγμένος χημειομαστορμπάτορας)...Ω είμαι πολύ πιεστικός για ερωτικό σύντροφο
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ο Μπάιντεν είναι ξεμωραμένος. Δεν μπορεί να βγάλει λόγο χωρίς να ξεφύγει. πρέπει να μπει σε γηροκομείο, όχι σε γραφείο. κάποιος να του βάλει μηχανική υποστήριξη, Χριστέ μου.

Δεν μου αρέσει το πόσο μαχητικός και τραχύς είναι ο trump, αλλά κανείς από τους δύο δεν είναι καλή επιλογή! υποθέτω ότι ο biden είναι το μόνο πράγμα που στέκεται ανάμεσα στις ΗΠΑ και τον putin, αλλά αυτό δεν λέει και πολλά...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ναι ο Μπάιντεν είναι κατάλληλος για το αξίωμα που σώζει τον κόσμο, αλλά θα μπορούσε να είναι πιο κατάλληλος αλλά και πάλι είναι μια χαρά μαζί μου. Το αποτέλεσμα μετράει. Οι ΗΠΑ είναι η defacto σφραγίδα του κόσμου.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Νομίζω ότι είναι θετικός και ο Μπάιντεν είναι φυσιολογικός αλλά αδύναμος, ο Τραμπ είναι χούλιγκαν. Τζο Μπάιντεν, πήγαινε, πήγαινε, πήγαινε, πήγαινε.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ειλικρινά, δεν βλέπω καμία τεράστια αλλαγή, ανεξάρτητα από τον υποψήφιο που τελικά θα κερδίσει. Ανησύχησα πολύ όταν εξελέγη για πρώτη φορά ο Τραπ. Δεν συμφωνώ με πολλές από τις πολιτικές του, αλλά ο Μπάιντεν ή ο Τραμπ δεν βλέπω να συμβαίνει κάτι σημαντικό. Η μία πλευρά της χώρας θα είναι τσαντισμένη για λίγο καιρό, αλλά στοιχηματίζω ότι αυτό είναι το μέγεθος του προβλήματος.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Το μικρότερο από τα δύο κακά παιδάκια, ας ενωθούμε με τη Ρωσία και ας κάψουμε την Κίνα; Είναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ απειλή για την κοινωνικοπολιτικοοικονομική μας κυριαρχία. Αστειεύομαι βέβαια αυτοί οι ανόητοι χτυπάνε το στήθος τους και απειλούν ο ένας τον άλλον αλλά δεν θα χρησιμοποιηθεί ποτέ άλλη πυρηνική βόμβα ή έστω να δοκιμαστεί. Φυσικά δεν μπορεί καν να γίνει.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν άλλο πυρηνικό όπλο;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Νομίζω ότι αν μπορούσαν θα το έκαναν, αλλά αντ' αυτού, για τις πιο βαριές μας βομβαρδιστικές ευχές. Χρησιμοποιούμε ένα MOAB. Νομίζω ότι αν ελέγξετε τα επίσημα κανάλια, θα διαπιστώσετε ότι υπάρχει μια παγκόσμια συνθήκη που περιλαμβάνει τη μη χρήση ή δοκιμή πυρηνικών όπλων, αλλά νομίζω ότι υπάρχει ένας πιο συγκεχυμένος λόγος. Πλέον, για ποιο λόγο θα χρειαζόταν κάποιος να χρησιμοποιήσει πυρηνικό όπλο στις μέρες μας, όταν έχουμε οπλισμένους δορυφόρους ικανούς να ανοίξουν μια τρύπα στη γη με ακρίβεια μερικών μέτρων;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Νομίζω ότι αν μπορούσαν θα το έκαναν, αλλά αντ' αυτού, για τις πιο βαριές μας βομβαρδιστικές ευχές. Χρησιμοποιούμε ένα MOAB. Νομίζω ότι αν ελέγξετε τα επίσημα κανάλια, θα διαπιστώσετε ότι υπάρχει μια παγκόσμια συνθήκη που περιλαμβάνει τη μη χρήση ή δοκιμή πυρηνικών όπλων, αλλά νομίζω ότι υπάρχει ένας πιο συγκεχυμένος λόγος. Πλέον, για ποιο λόγο θα χρειαζόταν κάποιος να χρησιμοποιήσει πυρηνικό όπλο στις μέρες μας, όταν έχουμε οπλισμένους δορυφόρους ικανούς να ανοίξουν μια τρύπα στη γη με ακρίβεια μερικών μέτρων;
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Σε κάθε περίπτωση οι ΗΠΑ χάνουν. Ο Τραμπ κερδίζει..........αληθινή πιθανότητα η δημοκρατία μας καταρρέει με τρόπο παρόμοιο με αυτόν της Γερμανίας του 30/40.
Ο Τραμπ χάνει......ο κόσμος βγαίνει στους δρόμους όπως στις 6 Ιανουαρίου.

Προσωπικά ,θα αποθηκεύσω ένα δίμηνο απόθεμα ψημένων φασολιών και θα φτιάξω ένα σωρό φυσίγγια 6,5 creedmoor στο υπόγειο, ακριβώς δίπλα στο χημικό μου εργαστήριο.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Νομίζω κάπως ότι θα είναι το ίδιο πράγμα διαφορετικό πρόσωπο αν κερδίσει ο Τραμπ
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ελπίζω να έχετε δίκιο. Παρ' όλα αυτά, φασόλια και πυρομαχικά για μένα. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι να επιβιώσεις τον πρώτο μήνα ή δύο, ενώ όλοι οι άλλοι πεινάνε και πυροβολούν ο ένας τον άλλον.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Συμφωνώ ανεξάρτητα από το ποιος είναι ο πρόεδρος. Προμηθεύομαι και εγώ τα αποθέματά μου. Δεν έχω προχωρήσει πάρα πολύ, αλλά έχω MREs, νερό και μερικά πυροβόλα όπλα. Δεν είμαστε έτοιμοι να καταφύγουμε, αλλά θέλω να φτάσω εκεί. Όχι μόνο εξαιτίας του προέδρου. Είμαστε ένα αδέσποτο αστροειδές μακριά από την ανάγκη να είμαστε έτοιμοι να μείνουμε μόνοι μας για λίγο καιρό.
 
Top