Γιατί οι λεγόμενες αρχές κάνουν κατάκτηση της ζωής τους τη σύλληψη ενός χρήστη ναρκωτικών;

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Μου φαίνεται ότι οι αρχές ή αλλιώς η αστυνομία ξοδεύει το 90% του χρόνου της και των χρημάτων των φορολογουμένων για να αναζητήσει έναν χρήστη ναρκωτικών. που συνήθως είναι πεσμένος στα σκουπίδια,φτωχός και δεν βλάπτει κανέναν! Είναι πραγματικός αυτός ο κόσμος; αυτό δεν βγάζει κανένα νόημα εκτός ίσως από το ότι η κύρια δουλειά τους είναι να κρατήσουν μια συγκεκριμένη ομάδα ανθρώπων που προσπαθούν να κοιτάξουν τη δουλειά τους στον πάτο του συστήματος.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
συμφωνώ, είναι λίγο πολύ πόρνες της κυβέρνησης, που πληρώνονται για μια ατζέντα που δεν ωφελεί κανέναν εκτός από τους πλούσιους. δεν ξέρω πώς κοιμούνται τα βράδια. υποθέτω ότι κάνει τον μέσο άνθρωπο να αισθάνεται καλύτερα που δεν κυκλοφορούν "πρεζάκια", αλλά μισώ το πώς δαιμονοποιούνται οι χρήστες ναρκωτικών. πέρα από τη χρήση μου είμαι ένα σχετικά φυσιολογικό άτομο που συνεισφέρει στην κοινωνία, αλλά οι άνθρωποι φαίνεται να πιστεύουν ότι κάθε χρήστης ναρκωτικών είναι δολοφόνος/μέλος συμμορίας/κάτι άλλο.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Το σύστημα ελέγχου έχει ρυθμιστεί για να συντρίψει οποιονδήποτε χρησιμοποιεί ή διανέμει φάρμακα. εκτός από την Pfizer και αυτούς τους τύπους, είναι ένα εντελώς οπισθοδρομικό σύστημα στα μάτια μας χοντρικά αλλά οι χριστιανοί κυβερνούν αυτή τη χώρα! και κυρίως με βάση τις προ-τροφοδοτούμενες πεποιθήσεις τους. δεν θέλω να επιτεθώ στην πίστη κανενός σε μια ανώτερη δύναμη αλλά αυτοί οι τύποι είναι ο δικαστής, οι ένορκοι και ο εισαγγελέας
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ναι, προσπάθησα κάποτε να κάνω μια συζήτηση με τη μαμά μου για την ψυχεδελική υποβοηθούμενη θεραπεία και μου έλεγε "μα ποιος νοιάζεται αν βοηθάει τους ανθρώπους, είναι παράνομο και λάθος." προσπάθησε να το πεις αυτό στους ανθρώπους που θα ωφελούνταν πολύ από αυτό. ανθρώπους με άγχος και τέτοια σκι.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ναι, τα παραισθησιογόνα είναι λιγότερο επιβλαβή και πιο δυνητικά. Αλλά μπορείτε να πάρετε υπερβολική δόση 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
δεν είχα ιδέα. υπάρχουν επίσης rcs και shi που μπορούν να σε σκοτώσουν νομίζω αλλά δεν ξέρω αν αυτό μετράει
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
RC easy (πολύ ισχυρή μικροδόση) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (κυρίως σύγχρονα)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Είναι όπως έλεγε ο Τζορτζ Κάρλιν: "Είναι ένα μπιγιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. ...κλαμπ [με κύρος, αποκλειστικότητα - παντοδύναμο] ...club. Και εσείς δεν είστε μέσα".
Η υποκρισία όλων αυτών είναι αυτό που με κάνει να βλέπω κόκκινο. Η μεγάλη φαρμακευτική βιομηχανία είναι εντάξει να κάνει βασικά ό,τι θέλει. Οι άνθρωποι μπορεί να πεθάνουν, να τραυματιστούν ή να αρρωστήσουν από τα προϊόντα και την αμέλειά τους. Μερικοί άνθρωποι θα αποζημιωθούν για τη σιωπή τους. Αν είναι πολύ μεγάλο το χάος για να το περιορίσουν, τότε παίρνεις τις ομαδικές αγωγές, συνήθως αυτές δεν κερδίζουν ούτε τα μισά από τα θύματα, και είναι διαβόητες για τη σπατάλη χρόνου, τρέχοντας το ρολόι. Στο τέλος, παίρνετε λίγα χρήματα, και στη χειρότερη περίπτωση πιθανόν να βγάζουν τα έξοδά τους. Όπως μπορείτε να δείτε, αυτό είναι το μόνο που έχει σημασία για αυτούς τους ανθρώπους... τα χρήματα. Τίποτα δεν λύνεται και είναι έτοιμοι να κυκλοφορήσουν την επόμενη σειρά δυνητικά επιβλαβών προϊόντων.

Αν μιλάτε για τις ΗΠΑ, οι χριστιανοί σίγουρα δεν κυβερνούν αυτό το μέρος. Όλοι μας απλώς απομακρυνόμαστε όλο και περισσότερο από τη θεότητά μας. Οι ΗΠΑ, η ΕΕ, όλα τα Ηνωμένα Έθνη. Όλα κυβερνώνται από την ίδια ομάδα ή τις ίδιες οικογένειες. Χωρίζονται σε υποομάδες και φατρίες, ενώ ίσως διαφωνούν στον τρόπο λειτουργίας τους, τελικά εργάζονται για τον ίδιο στόχο. Όλοι οι καυγάδες και οι συγκρούσεις είναι απλώς καπνός και καθρέφτες για να δημιουργήσουν την ψευδαίσθηση ότι υπάρχει ακόμα ελεύθερη επιλογή ή αβεβαιότητα και ότι οι ψήφοι μας έχουν σημασία ή κάτι τέτοιο. Αυτό το σχέδιο έχει τεθεί σε εφαρμογή εδώ και εκατοντάδες χρόνια. Αυτή είναι μια άλλη ιστορία για μια άλλη φορά.

Η επιβολή του νόμου είναι το καρτέλ για το οποίο πρέπει πραγματικά να ανησυχούμε. Σε ό,τι με αφορά, είναι η μεγαλύτερη ομάδα οργανωμένων εγκληματιών. Γκάνγκστερς με σήματα. Είναι όλοι μαζί και καλύπτουν ο ένας τον κώλο του άλλου. Εν τω μεταξύ, οι άνθρωποι ξεπουλάνε τους γείτονές τους, χωρίς κανέναν άλλο λόγο εκτός από το ότι ίσως είχαν υποψίες για "παράνομη δραστηριότητα" και ότι "αυτό είναι το σωστό".

Με σταματάει συχνά η αστυνομία, και μόλις καταλάβουν ποιος είμαι, αρχίζουν με το "φέρεσαι λίγο περίεργα, πήρες τίποτα; γιατί τα μάτια σου φαίνονται έτσι;" "βγαίνεις από μια γνωστή περιοχή με μεγάλη δραστηριότητα ναρκωτικών" "πόσα πήρες, πού τα βρήκες κ.λπ. κ.λπ." Εγώ πάντα λέω... "Δεν λείπουν κάπου παιδιά ή κάτι τέτοιο; Δεν μπορείτε να πάτε να κάνετε κάτι πραγματικά καλό για την κοινωνία αντί να εκβιάζετε και να παρενοχλείτε ανθρώπους που δεν είναι τόσο καλά." Ως φορολογούμενοι, θα περίμενε κανείς ότι θα είχαμε περισσότερο λόγο στις πολιτικές και τις δραστηριότητες των αρχών επιβολής του νόμου, στο πώς ξοδεύονται ο χρόνος και οι πόροι τους.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Οι αστυνομικοί προσπαθούν απλώς να ανέβουν στην ιεραρχία της καριέρας τους. Δεν νομίζω ότι ένας τόνος αστυνομικών ενδιαφέρεται πραγματικά για τον χρήστη, αλλά οι συλλήψεις θα σας βοηθήσουν να ανεβείτε σε ένα τμήμα ή μια υπηρεσία
 
Top