Looking for a vendor Γιατί κανείς δεν προσφέρει το A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πρώτα απ' όλα είμαι απλά ένας πυροκαπνιστής και όχι χημικός, οπότε συγγνώμη αν αυτά που θα πω θα ακουστούν αδαή, αλλά έχοντας παρακολουθήσει βίντεο με σύνθεση μεθαμφεταμίνης και σύνθεση apvp, μου φαίνεται ότι η apvp είναι πολύ πιο απλή και λιγότερο ενοχλητική.

Με το apihp απαγορευμένο και το mdphp freebase ανύπαρκτο, οι καπνιστές pyrro ζητούν apvp, apphp κλπ και είναι πολλοί άνθρωποι. Επειδή τα νέα νόμιμα pyrros είναι απογοήτευση

Έχω ψάξει όλες τις μεγάλες αγορές tor, κανείς δεν προσφέρει apvp, ενώ χιλιάδες προσφέρουν meth και speed. Απλά δεν μου βγάζει νόημα πώς ένα τόσο μαζικό κενό στην αγορά δεν αξιοποιείται από ένα άτομο σε όλη την ΕΕ.

TLDR: Καταλαβαίνω ότι περισσότεροι άνθρωποι θέλουν μεθαμφεταμίνη παρά apvp, αλλά το apvp στην ΕΕ θα ήταν αρκετά κερδοφόρο και το apvp είναι πολύ πιο εύκολο να παραχθεί. Γιατί δεν υπάρχει apvp πουθενά στην ΕΕ;
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Σήμερα μαγειρεύουμε την πρώτη μας δοκιμαστική παρτίδα
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Γεια σας, μπορώ να το δοκιμάσω;
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Παρακαλώ να με ψάξετε,ψάχνω για περίπου ένα χρόνο.big fat zero είναι αυτό που έχω βρει.sure aphp,apihp,etcetc.Im solid,no drama.4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Εάν η επιτυχία σας θέλω σε
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Μπορούμε να σας στείλουμε δωρεάν δείγμα εάν βρίσκεστε στο Ηνωμένο Βασίλειο
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Βρίσκομαι στην Ιταλία θα μπορούσε η uiu να στείλει ένα δείγμα apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Φαίνεται ότι η παρασκευή ενός πολύ κερδοφόρου φαρμάκου...
Μπορεί επίσης να αναμιχθεί με μεφεδρόνη ή πάστα ταχύτητας;
Ποια είναι η τιμή για 1 κιλό στην Ευρώπη;
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Δεν προσφέρουμε ακόμη αποστολή εκεί, αλλά ίσως βρούμε κάτι να κάνουμε

Θα απέφευγα την ανάμειξη, επειδή θα μπορούσαν να αλληλεπιδράσουν...
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Δεν υπάρχει περίπτωση το apvp να μπορεί να αναμιχθεί με το hexedrone a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Στην Ευρώπη για 2700 έως 5000€ kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
αν σας αρέσει να περπατάτε σαν τρελός, να γυρνάτε κάθε φορά που ακούτε κάποια φωνή στο κεφάλι σας ή μια αυταπάτη δίωξης ή να πετάτε στην τουαλέτα αυτό που αγοράσατε, νομίζοντας ότι υπάρχει αστυνομικός στην πόρτα, ένα πολύ ισχυρό αποτέλεσμα, πρόκειται για το APVP, προσωπική εμπειρία,νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος που δεν μπορείτε να το βρείτε στην αγορά 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Πώς αισθάνεστε; Αν πάρω μια μικρή δόση, θα έχω παραισθήσεις;
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
όχι αμέσως, εξαρτάται από τον οργανισμό και από τη δοσολογία και τον τρόπο χρήσης, για κάποιους σε ένα μήνα θα σφυρίξει η σοφίτα, για άλλους σε έξι μήνες, αλλά σε κάθε περίπτωση θα συμβεί
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso nailed it,90% των peep δεν μπορούν να κρεμάσουν,συλλαμβάνονται,χτυπάνε τα χείλη,τότε ο ευγενικός φοβερός δημιουργός που προσπαθεί να κάνει τα peep ευτυχισμένα παίρνει screwed.same λόγος που σταμάτησα να δημιουργώ για money.folks δεν μπορούν να κρεμάσουν με το πραγματικό και τα γουρούνια ακολουθούν ένα μονοπάτι των peep snapdog city δεξιά στη γειτονιά σας.its μια απλή shame.most folk θα πρέπει να μείνουν μακριά από drugs.they απλά δεν έχουν κατασκευαστεί για το χειρισμό του rocket ride και θέλουν off μόλις η βόλτα έχει ξεκινήσει.57 χρόνια βλέπω να συμβαίνει.είναι λυπηρό, το ίδιο πράγμα με τους αλκοολικούς που πίνουν τον εαυτό τους σε ένα υγρό brain.they χλευάζουν τους λαούς που μου λένε ότι πίνουν πάρα πολύ και συνεχίζουν να χτυπάνε όλα μέχρι να έχουν ένα υγρό brain και δεν υπάρχει επιστροφή.όλοι νομίζουν ότι μπορούν να το κρατήσουν υπό έλεγχο και μετά από όλη μου τη ζωή είμαι ο μόνος που δεν είναι νεκρός, κάνει τη ζωή, ή τηγανητό ρύζι άχρηστο.αν πέσεις σε οποιοδήποτε είδος ψύχωσης ενώ παίρνεις ναρκωτικά καλύτερα να το σκεφτείς δύο φορές για να συνεχίσεις την πορεία σου σε αυτό το δρόμο γιατί το πιθανότερο είναι ότι δεν είναι ο δρόμος για σένα.sry bout το παραλήρημα αλλά έχω κουραστεί τόσο πολύ από το ίδιο παλιό τραγούδι και χορό.Κάνω πάρτι μόνος μου ή με το κορίτσι μου.δεν μπορώ να βρω σχεδόν κανέναν αυτές τις μέρες.ω τις ιστορίες που θα μπορούσα να πω.αλλά κρατάω μυστικά οπότε αυτό είναι. Μείνετε ασφαλείς.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Whoops
"Στους ανθρώπους που τους λένε δεν μου λένε.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Θα πρέπει να πάτε σε κάποια χώρα μετά τη σοβιετική ένωση, εκεί η αγορά είναι γεμάτη με apvp μόνο νεκρές σταγόνες
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Και δείτε πώς αντιδρούν οι άνθρωποι σε αυτή την ουσία, τόσο τοξική, εγκεφαλική βλάβη σίγουρα μακροπρόθεσμα.
Η νευροτοξικότητα είναι τόσο υψηλή.
 
Top