Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? review?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους. Νέος χρήστης εδώ.
Πετάω στην Κολομβία για 2 μήνες την επόμενη εβδομάδα και, όσο θα είμαι εκεί, θα ήθελα να στήσω μια μικρή επιχείρηση για να συνθέσω λίγο 4mmc όσο θα είμαι εκεί. Σκεφτόμουν να ξεκινήσω με 100 γραμμάρια 2B4MP, ή έτσι...

Είμαι σίγουρος ότι μπορώ να βρω τον εξοπλισμό του εργαστηρίου, αλλά έχω ένα μικρό πρόβλημα με τις πρόδρομες ουσίες... ξέρει κανείς ένα νόμιμο εργαστήριο; Είναι νόμιμο το Wuhan Alpha Omega; Ξέρω ότι διαφημίζονται εδώ, αλλά η λειτουργία τους φαίνεται λίγο ύποπτη.

Έχουν τα whatsapps τους καταχωρημένα εκεί για παράδειγμα. Επίσης, στη σελίδα "Σχετικά με εμάς", έχει τον "Jack Damon" καταχωρημένο ως "αυθεντία στον ιατρικό τομέα", αλλά αυτή η φωτογραφία είναι μια μαλακία φωτογραφία αρχείου που μια αναζήτηση εικόνας στο google αποκαλύπτει ότι είναι κάποιος άλλος.


Για παράδειγμα, εδώ, σε αυτόν τον άλλο σύνδεσμο, η κυριολεκτική ετικέτα του ονόματός του λέει Dennis


Και εδώ είναι η αναζήτηση στο google



Αφού εξαπατήθηκα για £ 400 από την Chenhua Chems (wickr: cnbilly) πριν από λίγο καιρό, είμαι λίγο απρόθυμος να παραγγείλω ξανά από αυτούς τους αναθεματισμένους Κινέζους! Ειδικά με μια κόκκινη σημαία όπως αυτή.

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτόν τον πωλητή;
Ή μπορεί να επιβεβαιώσει έναν κατάλληλο προμηθευτή;

Αν όχι, μπορεί να μείνω με το coke.... αλλά πού είναι η διασκέδαση σε αυτό; :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Έχετε χειριστεί ποτέ πραγματικά βρωμοκετόνες στο παρελθόν; Μείνετε στο να αγοράζετε κόκα κόλα...

Οι βρωμοκετόνες είναι απίστευτα ισχυρά ερεθιστικά, αν ανοίξετε έστω και ένα μπουκάλι έξω από έναν απορροφητήρα, θα ζήσετε την εμπειρία του να σας τρίβουν τσίλι από την Κολομβία σε όλο το γυμνό σας σώμα....πιστέψτε με...
Δεν είναι διασκεδαστικό.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Όχι, αυτό θα είναι το πρώτο μου επιστημονικό πείραμα πέρα από ένα απλό ReX σε IPA και μια (ομολογουμένως μάλλον αδέξια) εκχύλιση κατευθείαν στη βάση από τη ρίζα μιμόζας.

Στο βίντεο της meph sythesis, ο τύπος δεν έχει την αντίδραση που λαμβάνει χώρα σε ένα ντουλάπι καπνών, ούτε φαίνεται να φοράει ένα πλήρες Hazmat, όπως υπαινίσσεστε ότι μπορεί να απαιτείται.

Παρατηρώ ότι στο άλλο σχόλιό σας αναφέρετε ότι το μεγαλύτερο μέρος του 2B4MP που αποστέλλεται από την Κίνα είναι απάτη (για το λόγο που περιγράψατε) - είστε σίγουρος;
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Θέλετε να δημιουργήσετε εργαστήριο μεφεδρόνης στην Κολομβία - χώρα της κοκαΐνης και των καρτέλ;
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Φίλε μου, δεν έχω καν προσγειωθεί στην περιοχή ακόμα... όταν εγκατασταθώ την επόμενη εβδομάδα και ξανασυναντηθώ με τον φίλο μου, να πάρω μια εικόνα της περιοχής (ίσως και μια εικόνα για κάτι άλλο)... τότε θα καθορίσω την πορεία προς τα εμπρός.

Χρειάζομαι *μόνο* μια φιάλη με λαιμό 2/3, έναν διαχωριστικό σωλήνα και έναν ψυκτήρα παλινδρόμησης (ο τελευταίος από τους οποίους, βλέποντας την πορεία της αντίδρασης, φαίνεται να είναι περιττός, καθώς χρησιμοποιείται μόνο για εξαερισμό- δεν χρειάζεται να παγιδευτούν τα αέρια που διαφεύγουν και να παλινδρομηθούν πίσω στο μείγμα... σωστά;).
Συν φυσικά τα πρόδρομα συστατικά.

Η Κολομβία είναι μια χώρα 50 εκατομμυρίων κατοίκων... μου λες σοβαρά ότι το καρτέλ έχει όλο το μέρος υπό παρακολούθηση; Ούτε στρατιωτικό σώμα, ούτε αστυνομία, ούτε αλφαβητάρια που δρουν ινκόγκνιτο στο εξωτερικό...;



Θα μπορούσα να πάρω μερικές σοβαρές απαντήσεις ίσως; Κάποιος; @Marvin "Popcorn" Sutton;
 
Last edited:
Top