160°C

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seepärast ütlen ma naisele, et me ei osta 60 dollariga 8 palli. 100 dollarit minimaalselt ja ei paku mingit hinda. Kui jama on nii odav, siis on mingi ting Wong. Ma olen umbes 800 jalga üle merepinna, nii et õige number peaks olema 165°C. Vaata kui pruuniks see muutus. Sõna otseses mõttes sulas otse pruuniks. Tere tulemast Ameerikasse! See maitses sitt, see ja hind panid mind mõtlema, et ma peaksin seda kontrollima.
KtoA3QeUMn
ted kuni pruuniks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vevor bullshit stirplates läheb ainult 100 ° C, kui sond on ühendatud, nii et pärast seda kuumutan seda vähehaaval taskulambiga. See on sulatatud küünal, keeduklaasis olev vedelik, põhjas olev sitt oli vana teeküünla tolm, mille ma sulatasin. Kui ma oleksin targem olnud, oleksin kõigepealt lihtsalt väljastpoolt ära sulatanud ja mustus oleks ära jooksnud, aga see polnud mulle oluline. Täna oli kiire päev. Pean ühe projekti jaoks destilleerima atsetooni, dietüüleetrit ja kloroformi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seega tahtsin teha c-korrektsiooni. Kõrgus muudab õhurõhku, mis mõjutab. aine õlitamistemperatuuri, kuid mitte sulamistemperatuuri +-167 °C on sulamistemperatuur jumbojahes või allveelaevas. Tegemist on aururõhuga.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ma kasutasin mõnda aega Vevorit. T-kontroll on minu jaoks OK: Ma vaevalt kasutan nende sonditahvlit, ainult teatavate lahustite keemistemperatuuride kontrollimiseks.

Tõeline katastroof on nende magnet: see on liiga nõrk isegi 500 g aluse hapestamiseks 2L kolvis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Teie arvustus on täpselt minu kogemus, kuid minu oma oli veelgi hullem. Ma ostsin oma Vevori ja alguses ei tahtnud see isegi segamisrauda keerata. See tegi seda metsikut tantsu, kus riba pööras otsast otsani, siis hakkas hüppama või lendas pinnalt... mida ma avastasin, oli üks magnetitest pandud küljega. Isegi pärast seda, kui ma selle parandasin ja seadistasin magneti nii kõrgele kui võimalik, pean ma pöörlemiskiirust 50 rpm korraga ülespoole keerama. Kui ma proovin minna 200-st otse 500-le, siis ei ripu see edasi. See ja sond on üle 10° väljas. On suured probleemid. Teine, mis mind kuradima ajab, on see, et ma panen selle 200-le ( madalaim seadistus) ja mõnikord teeb ta lihtsalt kiiruse 500-le ja siis peatub, siis teeb ta am340 rpm kiiruse ja peatub kohe, iga kiiruse vahel keeran selle alla 200-le, kuid ta ei hooli, ta proovib kuradi 800 2 sekundit ja peatub😡
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ma arvan, et teil on kõige väiksem, 1L jaoks. Aga ärge muretsege: 2L on sama jama. Ei mingit vahet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nah, kaevandab sh-3ABE 2000 ml mahutavusega
 
Top