2-(2-klorofenüül)-2-nitrotsükloheksaanooni saab muuta ketamiiniks

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
2-(2-klorofenüül)-2-nitrotsükloheksanooni saab muundada ketamiiniks. Olen näinud müüjaid, kes seda pakuvad.

"Me leidsime, et lähteainena kasutati 2-CPNCH. Kasutades tsingipulbrit ja sipelghapet, redutseeriti 2-CPNCH norketamiiniks. Eschweiler-Clarke'i reaktsiooni abil reageeriti norketamiin koos formaldehüüdi ja sipelghappega, et sünteesida ketamiini; selle protsessi eelised on lühike reaktsiooni kestus ja väikeste kemikaalikoguste vajadus."

kuid ma ei ole näinud, et keegi sellest räägiks. Tundub üsna lihtne.

JGiyXlTwP7


@G.Patton või @William Dampier, Kas te teate midagi selle reaktsiooni kohta?

Võib-olla ma eksin, aga ma ei tea, kas formadeliidi + sipelghappe asemel võiks kasutada formamiid + sipelghape?
 

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Millised on sünteesi ligikaudsed kulud 1 kg kohta?
Ma küsin, sest olen vaadanud ringi hiina müüjaid ja reaktiivid tunduvad mulle liiga kallid.
Sest kohapeal saan 1kg ketamiini 6700 USD eest.
 

Dopey

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
zn, sipelghape ja formaldehüüd ei tohiks olla rohkem kui 1k kilo eest (ilma nitro prekursorita) .ma olen leidnud müüja alibaba, kes müüb nitro prekursorit 500gr / 900USD eest. aga kui hind on 6.7usd/gr, ütleksin, et unustage see. kui te ei taha töötada tõesti suures mastaabis, mis nõuab kümnete või sadade kilode importimist seda lähteainet Hiinast. riigis, kus ma elan, on puhta racemic k hind umbes 50-40 USD/gr, ja ikkagi ma ei teeks seda.
ja isegi kui ma seda teeksin, ei valiks ma seda marsruuti. sellel marsruudil on madal saagis ja tekib tertsiaarne amiini lisand.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, ma tean, et see on võimalik, kuid ma ei ole näinud sünteesi kirjutamise andmeid. Niipalju kui formamiid + sipelghape puudutab, formamiid ei toimi sipelghappena ja nitrogrupi hapniku protonaadina.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Jah selle võimalik, me oleme teinud selle täpse sünteesi. Jah ei ole väga muljetavaldav. Soovitan kasutada naatriumborohüdriidi koos aktiivsöega nitro vähendamiseks, parem saagis. Seejärel järgneb sipelghape, formaldahüüd. Me saime 50% saagise. Teie mainitud lähteaine on kaugelt ülehinnatud. Teised meetodid on tõhusamad ja odavamad.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
härra, kas ma võin teie eest õppida?
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Tere bro, me ei tegele õpetajatega, kuid võib-olla, kui teil on konkreetne küsimus, võiksime proovida aidata.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
kas te saate minu jaoks ette valmistada oma meetodi, tooraine ja sammud, teie abi ei ole tasuta
 
Top