2-Oxo-PCE kellelgi on teavet selle sünteesi kohta?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Oxo-PCE (tuntud ka kui N-etüüldeskloroketamiin, etitsüklidoon ja O-PCE) on arüültsükloheksüülamiini klassi kuuluv dissotsiatiivne anesteetikum, mis on lähedalt seotud deskloroketamiini ja etitsüklidiiniga ning mida on müüdud internetis disainerravimina

A4eTxSnroj



Keegi on selle sünteesi uurinud või sünteesinud?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jah, ma olen seda varem sünteesinud. Valu minu kuradi perse on see olnud. Alustasin tsüklopentüülkloriidist, tegin gringardi, reageerisin selle bensaldehüüdiga, oksüdeerisin selle ketooniks naatriumdikromaadiga, bromisin seda elementaarse broomiga, segasin 2 päeva liigse KOH-ga alkoholi moodustamiseks, lisasin vee eemaldamiseks etüülamiini koos seibidega, seejärel mikrolainepannin seda dekaanis, moodustasin soola, sain sellest kõrini ja soovisin, et oleksin lihtsalt ostnud koti ket, mitte raisanud 3 nädalat. Ma pidin peaaegu iga reaktsiooni kaks korda tegema, sest esimesel korral ebaõnnestus. See oli aastaid tagasi. Võib-olla olen ma nüüd keemias parem, aga ma vihkan seda ikka veel
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Minu ettekujutus retrosünteetilisest analüüsist peaks sisaldama ka moodsamat versiooni, mille puhul olen üsna kindel, et 1-NO2-1-Ph-tsükloheksa-2-oon on võimalik hankida. Siis redutseerite nitro aminoks ja kasutate etüleerivat ainet (mitte haloetaani) pigem dietüülsulfaati ja KOH a.q., kus tuleb jälgida, et tertsiaarne amiin ei säiliks. Niipalju kui ma täheldasin eellaste turul on olemas ka derivaat, kus NO2 asemel on OH ja OH asemel on alkeenifunktsioon. Ma ei ole kunagi võtnud ambitsiooni teostada sellist sünteesi klassikalise tsiklopentaani grignardi abil, sest on ilmselge, miks.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
tere, ma loodan, et see leiab teid hästi, ma recomend selle asemel, et alustada päris algusest, miks mitte out source pool sammud Hiina!!! id öelda otsida kemikaali nimega 2-fenüültsükloheksanoon, kui saate siis id reccomend osta, kui saull 2 sammu kaugusel nedck. Võite allwasy teha seda läbi grignards, kuid jällegi, palun lihtsalt osta seda lol. Kõigepealt tuleb 2-fenüültsükloheksanoon lahustada 50/50 etüülatsetaadi ja dcm segus ja hakata seda kuumutama. Seejärel valage sinna 2 mol ekvivalendi CuBr2 ja tagasilöögistage paar tundi. Nüüd eemaldage lahusti rotovapiga või lihtsalt jätke see mõneks ajaks ventilaatori kõrvale ja redutseerige see kuivaks pulbriks, tehke bromoketooni jaoks lihtne rekrüsioon, kuid HOIATUS. SEE ON LAKRAMATOR!. Pärast seda, kui teie uued kristallid on kasvanud, on aeg lõbusaks osaks. Lahustage 100 grammi (0,348 mol) oma talumajapidamise bromoketooni 300 cm3 N-metüülpüriodiini kui lahustisse. Lisage 132 ml (1,74 mol) 40%-list metüülamiini ja jätke 24 tunniks seisma. Lõpuks valage reaktsioonisegule arvukalt tolueeni ja segage. Koguge orgaanilised faasid ja ja soolake oma lõppsaadus välja. Parim osa on see, et see võib teha nii palju erinevaid ketalooge kui soovite, püsige ohutu ja ärge tehke seda, kui te ei tea, mida teete. NMP on väga mürgine, alfa-BromoKetone põhjustab hyou nutma, kui sa saad vähem kui milligrammi oma käed ja sa harjata oma nägu, usaldage mind kogemusest, kui ma ütlen, et see valutab.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
See on asjakohasem kommentaar, mis on samal joonel sellega, mida ma püüdsin öelda
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Kuidas seda teha?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma leidsin selle koolist kuratlikult välja, auuu
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jah, te võite osta rohkem kättesaadavaid lähteaineid Hiinast ja ma olen kindel, et see on palju lihtsam. Ma ei püüdnud seda mingisuguses mastaabis toota ja tegin seda lihtsalt sellepärast, et mulle meeldivad dissotsiatsioonid. Ma kujundasin suure osa protseduurist ise. Ma arvan, et bensalehüüdi asemel kasutatakse rohkem nitriili, kuid ma tegin seda kõike kemikaalidega, mis mul juba olid.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma arvan, et ma olen neetud, et saan süsinik-süsiniku sideme reaktsiooni iga kord, kui ma ei julge selle nime välja öelda
 
Top