3-CMC 100L reaktoris, milline marsruut on kõige tõhusam ja/või lihtsam?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tere,

Kui ma tahan teha 3-CMC 100L reaktoris koos jahutus-/soojendussüsteemiga, milline süntees on selle skaala jaoks parim? Ja kas ma pean valima lihtsa VÕI odava reaktsiooni vahel või on olemas kesktee, et saada natuke mõlemat?

Milline peaks olema keemiate suhe, et reaktorit ühes partiis maksimaalse võimsusega käivitada?

Tänud
 
  • Like
Reactions: $!$

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Oleks hea meel, kui foorumi vanamehed annaksid ka mulle oma panuse =) Ma nägin, et @William Dampier on andnud mõningaid vihjeid cmc-reaktsioonide kohta, @G.Patton samuti. Samuti olen näinud @The-Hive mõningates aruteludes =) Loodan, et saame arutelu käima.

Olen lugenud teemasid, kus räägitakse 100g partiidest 3-cmc, kuid tahaks nüüd saada mõned näpunäited, kuidas seda ka professionaalsemalt reaktoris teha.
 
  • Like
Reactions: $!$

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, parim viis 3'-kloro-2-bromopropiofenoonist, otsene substitutsioon nukleofiilne, sarnane nagu 4-mmc-ga. Kas sa oled saanud 3-cmc väikeses koguses?
 

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Kui tegemist on lahusti ma arvan, et ma eelistaksin DCM tõttu lihtne juurdepääs, kui te ei ütle teisiti?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Seal on palju off erinevaid meetodeid see, mis sobib teile kõige paremini ja milliseid kemikaale saate @Netflix teeb 100g partii 300ml DCM raputada ja küpsetada stiilis või etüülatsetaat asemel off DCM lühem reaktsiooniaeg
 
  • Like
Reactions: $!$
View previous replies…

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Täname vastuse eest, paneme arutelu käima =)

"Seal on palju erinevaid meetodeid, see, mis sobib teile kõige paremini" thats miks ma tulin siia, et proovida koos välja selgitada, mis sobiks mulle kõige paremini selles partii skaalal, nii et ma oleksin super tänulik veel mõned ideed ja sisend seoses sellega.... Ma arvan, et ma pean arutama või vähemalt mõistma erinevate reaktsiooniteede üles/alla külgi, enne kui ma saan otsustada, mis oleks minu jaoks õige.

Nii et DCM võrreldes, mis võtab kauem aega? Ma olen näinud palju teavet laiali seoses CMC-ga, nii et nüüd püüan kõik sellesse teemasse saada.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Jälgi @Netflix, mis on kõige lihtsam meetod. Saate kõik nii vaadata Küsimuste ja vastuste sektsiooni, kust leiate palju rohkem teavet
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
https://www.kryminalki.pl/artykul/17099,policjanci-zlikwidowali-domowe-laboratorium-do-produkcji-klefedronu-przejeto-ponad-200-kg-narkotyku-wideo
 
Top