3C-P arvesse 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma vaatasin seda uut brändi keemiat ja ma pean ütlema, et ma ei tea midagi keemia ja midagi isomeeri disainist, kuid see on nagu see, et im otsin, välja arvatud juhul, kui annus on suurem kaal, et panna blotterisse

nii, minu küsimus on, kas me saame lihtsalt lisada molekulile bensaldehüüdi rõnga ja muuta seda selle kujuteldava uue kemikaali? lihtsalt teada, mulle meeldib see 2cb asendus, kuid ma tahaksin, kui me saame teha seda 1k tugevam ja aktiivsem UG annustes kui MG annustes

Arutelu on avatud XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Erinevalt 2C-tüüpi PEA-dest on 3C-tüüpi struktuurid amfetamiinid, mitte tavalised fenetüülamiinid, ja minu teada ei suurenda N-orto-hüdroksübensüülosa lisamine nende toimeaineid in vivo, nii et ärge isegi unistage x1k või 3 suurusjärgu hüppest, see ei ole isegi 2C puhul nii, NBOMes/NBOH on maksimaalselt 10-20 korda tugevamad (mõned erandid on siiski olemas).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
vabandage mind selle mitte benseeni rõnga või bensaldehüüdi lisamine asi see teeb 2cb hüppab MG-lt UG-doosidele?
nii mõtlen oma loogika ja teadmised tundub, et see ei tööta, sest see on amfetamiinid ja mitte fenüületilamiinid?
nii et ei mõjuta see konversiooni see nbome nboh

Sorry im tõesti noob selle kohta ma isegi ei tea, kas see on üks või teine
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

ma tahan väga pisikest asja, mida ma saaksin hõlpsasti peita ja teha tuhandeid annuseid, kui ma lõpetan.
(pluss odavam kui triptas ja jah, im Indiast).
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Uuendada võiks seda?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Nagu ma juba ütlesin, ärge oodake palju NBOMes/NBOHs asendusamfetamiinide kohta.
Proscaline-NBOH-st võite siiski saada mõningast kasu, proovige seda ja andke meile teada.
 
Top