Question 3cmc mõju

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tere sõbrad ☺️😊 Kas ma saan teada, milline on 3cmc kliiniline toime?
Ma tahan teada, milliseid mõjusid see põhjustab ja milliseid kõrvaltoimeid, palun 🙏
Minu küsimus läheb sellele, kes seda proovis.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Positiivsed küljed: Energia, võite paar ööd magamata olla, lihtsalt pidutseda või töötada, kui vaja. Madalad annused võivad suurendada teie keskendumisvõimet ja tootlikkust, kuid veenduge, et jääte napilt alla eufooriakünnise, kui ületate selle, läheb teie tootlikkus kuristikku. Minul isiklikult väga väikeste annuste puhul läheb mu tähelepanu detailidele ja vaatlusvõime hulluks, ma suudan iga detaili ülikiirelt kujutada, näiteks rahvahulka vaadates märkan iga väikest detaili, mida iga inimene kannab, värvid, mustrid, kuidas nad liiguvad jne. Eufooria on lühike, 10 minutit maksimaalselt 15, probleem on selles, et just siis, kui sa seda naudid, hakkab see kaduma, nii et sa pead nuusutama teise joone. Suurendab sugutungi ja vastupidavust, paneb mõned varjatud soovid pinnale tulema ja mõnele inimesele ei ole see avalikus kohas väga meeldiv :))
Negatiivsed küljed: Kahjustab teie nina, proovitud palju variante erinevatelt kokadelt, ei ole ühtegi 3cmc htere, mis ei põletaks teie nina. Soov uuesti doseerida on reaalne, enamasti lõpetad kogu oma varu. See kuivatab teie keha vedelikku, nii et hidration on kohustuslik. Mõned inimesed lähevad psühhoosi, kuid selleks on vaja kopsakat ravimikogust pluss paar ööd ilma uneta. Võtab teie inhibitsioonid ära ja paneb teid tegema või ütlema asju, mida te loomulikult ei teeks, nii et pidage meeles, et ärge võtke seda ja ärge olge valede inimeste läheduses. Pärast ravimi lõpetamist võib see jätta teid peapööritus, värisemine ja ilma uneta, parim viis selle leevendamiseks on võtta benso vahetult enne, kui te lõpetate oma kama ja suitsetada ka natuke marihuaanat, siis magate nagu laps ja ei ole kõrvalmõjusid järgmisel päeval.

Ole ettevaatlik, kui sa tarvitad ka alkoholi, parim on mitte kombineerida, ma tavaliselt joon kaks või kolm klaasi valget veini öö kohta, kuidagi mõju sinergiseerub nagu 1+1=3, kõrghetk on tugevam, kuid ka su pea on raskem. Kõige huvitavam asi on see, et järgmisel päeval ei ole mingit pohmelli, ärge küsige kuidas, aga kui teil on pohmell x kogusest alkoholist ilma selle ravimi võtmata, kui te kasutate sama koguse alkoholi või kunagi rohkem koos 3cmc-ga järgmisel päeval pärast magamist on teil null pohmelli.

Üldiselt on see korralik ravim, kuid kindlasti on paremaid alternatiive, kui ma peaksin valima selle ja kokaiini vahel, valiksin siiralt selle ( kvaliteetne variant kindlasti). Kuid 3MMC on parem, vähemalt minu jaoks , mõned inimesed eelistavad rush, ma eelistan rohkem eufooriat ja kuna ma ei leia jumala pärast korralikku 4MMC-d, siis 3MMC on minu jaoks hetkel pesa.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tänan teid nii palju abi eest, mul oli vaja seda teavet, olen teile tänulik.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Ma mõtlen, et see on antud, mida te ilmselt proovisite. Aga mida ütleksid u, et siin tehtud 4mmc-st on puudu?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Eufooria, mida ma leidsin, oli vähem eufooriline kui see, mida 3 mmc mul oli...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Nii et u arvates on siin propageeritud 3mmc süntees ja selle kaudu 3mmc parem ? Hmmm ma pean seda proovima ja vaatama. Ma mõtlen, et ma ei ole kunagi proovinud pre ban 4mmc, ma proovisin pre ban 3mmc ja see oli vinge nii.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf sa said aru? ma ütlesin, et see 4mmc, mida ma siit foorumist seni ostsin, on jama. nad alck euphoria....
 
Top