Question 3cmc palun vaadake minu sünteesi üle

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Tere oleks teretulnud, kui ma saaksin konstruktiivseid kommentaare minu sünteesi tee kohta. Kui saate rehkendada mingeid praktilisi muudatusi või kui midagi tundub välja, siis palun olge valmis selgitama, miks te midagi muudaksite.


**Valmistamine:**
1. **NaOH lahuse valmistamine:** Lahustage 90g NaOH 100ml vees. Külmutage seda segu üleöö.

**Sünteesiprotsess:**

**1. faas: reaktoris, kasutades ülepea segajat**.
- Lisatakse 100 g 2b3c ja lahustatakse 300 ml etüülatsetaadis, segades 2 minutit rangelt.
- Lisatakse eelnevalt ettevalmistatud jääkülma NaOH segu ja segatakse veel 2 minutit.

**2. faas: eksotermiline reaktsioon**
- Järk-järgult lisatakse 150 g MA HCl, käivitades eksotermilise reaktsiooni, mis tõstab temperatuuri ligikaudu 30 °C-ni. Jätkata segamist kogu selle faasi jooksul.

**3. faas: **
- Jätkatakse segamist, rakendades samal ajal soojust, et hoida temperatuur püsivalt umbes 37 °C 2 tunni jooksul.

**4. faas: lisandite eemaldamine** reaktor/ eraldussahtel.

- Reaktorisse lisatakse 300 ml jahutatud deioniseeritud vett ja 2-3 g söögisoodat. Segage 1 minuti jooksul hoolikalt, seejärel nõrutage, et eemaldada "määrdunud" vesi koos lahustuvate lisanditega. Lisage eraldussahtrisse ja eemaldage veekiht. Korrake pesuprotsessi veel üks või kaks korda vastavalt vajadusele, et saavutada väga tugeva lahusti lõhnata õli.


5. faas **Taimepuhastus: **
Valage pestud õli keeduklaasi ja lisage keeduklaasi veevaba naatriumsulfaat kuivamisvahendina, et absorbeerida vett. Lisage naatriumi seni, kuni see ei klompene enam ja näete vabalt voolavaid kristalle.
- Kui õlis ei ole enam vett, kasutage vaakumfiltreerimist, et eemaldada veevaba naatriumsulfaat ja kõik allesjäänud tahked osakesed. Viige tagasi puhtasse kuiva keeduklaasi.

faas 6 **Hapestamine:**
- Valmistatakse 100 ml atsetooni ja 100 ml HCl segu tilgutuslehtris.
- Asetage keeduklaas koos nüüdseks kuiva õliga jäävanni, et hoida temperatuur umbes 10 °C juures.
- Lisage õlisse aeglaselt happesegu, kuni saavutatakse pH 6, jälgides, et ei tekiks sademeid.
- Hoidke keeduklaasi koos 3 cmc pulbriga üleöö sügavkülmas.

**Viimane pesu:**
- Peske järgmisel päeval oma pulbrilt külma atsetooniga lisandid maha, eesmärgiks on väga lahusti lõhnata pulber.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
6. faas **Hapendamine:**


- Lisage õlisse aeglaselt happesegu, kuni saavutatakse pH 6, jälgides sadestumist.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ei ole vaja teha sademete enne seda panna külma, nii et kui te ei näe neid panna seda külma ja vaadata mõne tunni pärast, see peaks olema täis anum, kui isegi siis ma ei tea, kas midagi ilmub
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ühtegi tööd ei ole see
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
4mmc koos 2b4mp marsruudil nad ilmuvad pärast 30 minutit sügavkülmikus nad ei ilmu mulle kunagi varem, ma lihtsalt teen seda endale mõnikord, kuid ma ei talu metüülamiini lõhna annab mulle paranoia, mis lõhnab kogu tänava
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ma tõesti ei tea 3mmc jaoks, vabandust, et sekkusin
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Miks eemaldada vesi freebase'ist? Kui te tilgutate 37%hci ajal acidificaction, siis on teil ikka veel vesi sees uuesti.
See ei ole üldse mõttekas.
Ja muide, pärast acidificaction võtan veekihi ja kõrvaldan orgaanilise kihi.
Veekiht pannakse mitmesse kaussi aurustuma, paari päeva pärast tekivad kristallid.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
u saab teha kristalli 1 päevaga ei pea ootama päevi või nädalaid
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kuumutusallikaga vee kiiremaks aurustamiseks?
Või mida te täpselt mõtlete?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

Kecskebak

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Freedum See on geniaalne! Mul on küsimus. Mis MA HCL?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Arvan, et ta tähendab metüülamiini HCL..
 
Top