Question 4′-metüülpropiofenoon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Paar päeva tagasi ostsin 100ml 4′-metüülpropiofenooni umbes 100 dollari eest. Täna sain aga sõbralt teada, et 1 liitri 4′-metüülpropiofenooni hind Venemaal on umbes 210 dollarit. Mind huvitab, miks on nii suur hinnavahe.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et selline hind on lahtiselt olemas. Siiski ostsite äärmiselt kõrge hinna eest. 100 ml 100$ eest - kõlab nagu nali. BB foorumil on kuulutused hindadega 50-80$/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Täname teid ülevaate eest.
Ma hindan seda kõrgelt. Nüüd olen uudishimulik veel millegi suhtes. Kas Saksamaalt ja Hiinast pärit 4′-metüülpropiofenooni kvaliteet mõjutab oluliselt lõpptulemust?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma kahtlen, kas siin on oluline erinevus. Sellegipoolest saate alati oma lähteaineid ise ilma probleemideta puhastada.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ma vaatasin seda täna üle, ma ei tea, kas tehniline hinne on piisavalt hea?
Kas teil on ettevõtte hoone, kuhu seda saab tarnida? kuna ametlikud müüjad tunduvad olevat valivad...
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ma ostsin mitte ametlikust müüjast ja keegi ei küsinud midagi.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Teie 100 ml pudel on pärit Sigma-Aldrichilt, mis on üks maailma kõige kallimaid kemikaalide pakkujaid. Nad tegelevad peamiselt akadeemiliste teadlastega, kes kulutavad kellegi teise raha. Samuti on sellega kaasas dokumentatsioon ja maine, mille eest te maksate. Ei ole mingit põhjust, miks Hiina ei võiks toota sarnase kvaliteediga sellist lihtsat ühendit 1/10 hinnaga või vähem. Paljudel juhtudel ei ole kvaliteedis meie jaoks palju erinevusi kvaliteediklasside vahel.
 
Top