4-mmc toulenis

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ma leidsin selle retsepti.... 11,4 g (50 mmol) 2-bromi-4'-metüülpropiofenooni segule 25 ml tolueenis [1] temperatuuril 20 °C lisatakse 5 minuti jooksul 3,1 g metüülamiini 17,5 ml vees. Kolvi sisu segatakse 20-25 °C juures 16 tundi (või 0 °C juures 24 tundi, kuid parimaid tulemusi annab 2-tunnine reaktsioon 50-70 °C juures). Pärast seda puhutakse segu poole tunni jooksul läbi õhuvoolu ja valatakse 150 ml külma veega. Faasid eraldatakse ja vesifaas ekstraheeritakse 2x20 ml tolueeniga. Ühendatud tolueenifaasid ekstraheeritakse 3x25 ml veega ja 2x15 ml rm HCl-ga. Kombineeritud happelised faasid pestakse 2x25 ml tolueeniga ja vesi aurustatakse vaakumis kuivaks. Allesjäänud valge sade puhastatakse 20 ml atsetoonist kristalliseerimise teel. Saagis: 4,8g (45%) mefedrooni*HCl. ja mul on küsimus, paljud keemikud ütlevad, et metüülamiini 40% kasutamiseks on vaja kasutada naoh, et saada metüülamiinigaasi, minu teada ei ole seda vaja ja siin toimub aminatsioonireaktsioon tolueenis. Me teame, et tolueeni tuleb keeta 60°C juures 2 tundi, et saada selle reaktsiooni parim efektiivsus ja kvaliteet. nii et minu küsimus on metüülamiini hcl ja vesi visatud tooleeni koos bromoketooniga annab metüülamiini gaasi?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Kõik 4MMC süntees on sama, mida ainult muutuv lahusti metüülamiini teeb Põhjus gaasi mõned sulgeda laeva mõned jätavad selle avatud. Loads off segatud ülevaateid see, mis töötab teile...
 
Top