4-MMC on kasutamise ajal ninaõõnsusele väga ärritav! See on väga ebamugav!

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
4-MMC on kasutamise ajal ninaõõnsusele väga ärritav! See on väga ebamugav! Kas see on 4-MMC omadus? Kas seda ei saa muuta?
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
4-MMC töötab suurepäraselt! Kuid ninaõõnsus on liiga ärritav nina kasutamise ajal ja see on väga ebamugav! 4-MMC on ninaõõnele nii ärritav?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Puhas 4-MMC ei tohiks eriti ärritada, kuid kui ainesse jääb reageerimata bromoketoon, mis on tugev lakrimatoorne aine, siis põletab nina limaskesta.
Soovitan kasutada puhtaid aineid ja nina limaskesta tuleks kasutamise ajal pidevalt soolase veega pesta.
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas puhas 4-MMC-hüdrokloriid põhjustab põletustunnet ninaõõnsuses?
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas te ei tunne põletustunnet, kui kasutate seda ninaõõnsuses? Või on teil mõni muu ebameeldiv tunne oma ninaõõnsuses? Minu tehtud 4-MMC oli väga tõhus, kuid tugev põletustunne ninaõõnsuses oli väga ebamugav! ! ! Puhas 4-MMC ei tekita ebamugavustunnet ninas, eks?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mefedroon põhjustab ninas kerget põletustunnet, kuid see on talutav, mõnikord isegi meeldiv.
Kuid kui te ei ole ainet lõpuni kuivatanud või selles on reaktsioonisaaduste lisandeid, siis on põletustunne ebameeldiv ja põletab nina limaskesta.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tagamaks, et nina limaskesta ei kannataks, on stabiilne hooldus selle eest, piisavad annused ja kasutussagedus ning kvaliteetne aine.

Pärast kasutamist teostage õrnalt nina loputamine soolalahusega, et loputada välja kõik allesjäänud ravimijäägid ja vähendada võimalikku kahju. Kasutage ninaspreipudelit või Neti potti, et õrnalt loputada iga ninasõõrmesse. Lisaks loputamisele pärast kasutamist on oluline säilitada regulaarselt ninakanalite hüdratsioonitaset.
Kuivad ninakäigud võivad põhjustada ärritust ja kahjustusi. Niisutage oma ninakäike regulaarselt, kasutades soolalahuse spetsiaalseid ninaspreid või loputusvahendeid.

Andke oma ninakäikudele aega taastuda narkootikumide kasutamise episoodide vahel. Sage kasutamine võib põhjustada kroonilist põletikku ja koekahjustust. Pauside tegemine ja alternatiivsete manustamismeetodite kasutamine võib aidata kahju minimeerida.

Näen teie jaoks parimaks võimaluseks järgmist: lõpetage mõneks ajaks nina kaudu kasutamine, tehke taastumist (loputused , niisutamine, tilgad dexpanthenooliga), vahetage partiid või tarnijat.

Tüsistuste tekkimisel pöörduge viivitamatult arsti poole.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Kui te arvate, et 4-MMC põletab teie ninas, peaksite proovima 100 mg 5-MAPB-d.
Ma tean, see on lihtsalt number kõrgem, kuid seda võib nimetada "Põletustundeks".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
"number kõrgem" bro, 5 mapb ei ole midagi pistmist 4 mmc-ga
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
pealegi, ma ei usu, et te peaksite nuusutama 5 mapb
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
pealegi, ma ei usu, et te peaksite nuusutama 5 mapb
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mul ei ole kunagi olnud ühtegi 4mmc, mis põleb üldse. See tundub tõesti nagu mitte midagi. Te olete seda kas mitte puhastanud või ülehapestanud...
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
4mmc ei põle üldse, teil tõenäoliselt ei ole 4mmc või teil on, kuid te olete algaja.

kui te olete kogenud kasutaja (teinud varem mõnda uimastit) ja leiate, et 4mmc on ebameeldiv või valus, siis on teil tõenäoliselt 3cmc või 4cmc.

need ämmad HURT, 3cmc on kõige mürgisem prügi, mida olen teinud. ma pigem teeksin pentedrone'i kui seda paska, isegi mitte nalja ei tee.

pea meeles, et lihtsalt sellepärast, et su diiler müüs sulle kristalli ja ütles, et see on mefedroon, on see tõenäoliselt mitte. ma ei tea, kust sa oled pärit, aga "mefedroon" on minu riigis lihtsalt 3cmc.

kõik nimetavad kristalli 12 euro eest mephedroniks.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
näiteks võrreldes amfetamiini või koksiga, 4mmc kindlasti põletab, kuid võrreldes 3cmc-ga on see superhea
 
Top