4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
kas te teate, kuidas valmistada 2b4ch kristallina lahustamiseks tolueenis? Kuna seni kasutasin 2b4ch pulbrina, mis oli kasutusvalmis, nüüd kasutan imporditud bromi kristallina ja sellega tuleb midagi teha, et see oleks kasutusvalmis, viimane küsimus on küsimus kristalliseerumise kohta. kui ma keedan meie cmc 80 kraadi juures paar minutit, kui palju vett peaksin lisama 1 kg 2b4ch kohta, eeldades, et kasutegur on 60%? Kas on parem lisada alkoholi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
See ei ole eriti mõttekas, kuna mäletan, et paraklorofenüülbromoketoon on tahke ja "imporditud bromi kristall" Ma ei tea täpselt, mida te tahate, kuid te vihjasite, et ketoon on juba bromitud ja brom on üks kahest üksiku vedeliku elemendi r.t., kuid kõige tähtsam on, et te peate teadma, miks te seda vajate (idk).... Ma ei kasuta tolueeni nii et mul pole aimugi aga palju veega pesemist soovitatakse ja alkohol kindlasti rikub sinu töötluse nagu ma kujutan ette.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
teisiti selgitada. Viimati sain 2b4ch pulbrina ja see oli keskmise kvaliteediga, seekord saan 2b4ch kristallina, mida ma pean selle kristalliga enne 2b4ch ekstraheerimist tolueenis tegema?
 
Top