4CMC

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Tere. 4CMC-ga mitu L m40 anda 1kg 2bromo4kloropropiofenooni kohta? Hapestamise standard soolhape + atsetoon / etüülatsetaat pH 5-6-ni? Tolueenile 2h ja 60 kraadi on ok?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Ei sünteesi 3cmc 4cmc on teistmoodi nagu mmc ei ole sama
 

Attachments

  • x9NQ5ROEZ0.jpg
    x9NQ5ROEZ0.jpg
    447.1 KB · Views: 215
  • YzAQp0LFOU.jpg
    YzAQp0LFOU.jpg
    794.1 KB · Views: 226

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Midagi täpsemat?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
isegi molaarmassid on samad, ainus erinevus on saadud ühendi tugevuses (vist)
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Bro dont say bulshit ei ole sama
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
molaarsus või mõju?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Mida ma ei mõista
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
nii 4-klorometkatinooni kui ka 3-klorometkatinooni molekulmass on identne, asjaolu, et halogeeni asend aromaatsel osa on erinev (para vs meta), toob kaasa erineva muutuse, mis ellikitakse sihtvalgus, millega see seondub (olgu see siis konformatsiooniline, afiinsus või lihtsalt erinev dokkimine), on tõsi, et nad ei ole toime poolest samad, kuid sünteetilisest seisukohast on menetlus identne, kuigi see algab erinevatest lähteainetest (vastavalt 4-kloropropiofenoon ja 3-kloropropiofenoon). Ma loodan, et see oli piisavalt selge, kui mitte, võite kaaluda mõne põhilise, mitte tingimata ravimitega seotud orgaanilise keemia lugemist, nagu enamik meist juba tegi.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Made u näed ei ole lihtne teha, kui u dont know keemia
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Mul on küsimus, kui teil oleks valida MMCde või CMCde sünteesi vahel, miks te üldse valiksite CMC-d. Arvestades, kui neurotoksiline see on ja asjaolu, et ka 4CMC on ebaseaduslik, ei ole sellel mingit mõtet. 3CMC võib-olla lihtsalt sellepärast, et see on seaduslik, kuid peale selle on teil parem, kui te lihtsalt lähete sünteesima 3/4MMC-d.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Igaühel on alati valik, kuid valiku poolt või vastu otsustavad välised tegurid.

Lihtsalt vastas, sest para-halogeenimine on subjektiivselt minu kogemuse põhjal palju kiirem ja tegelikult stimuleerivam aine kui 4-MMC. Ma "ainult" teinud 3-CMC ja 4-MMC (3-CMC kokku kilogrammi ulatuses ja 4-MMC mitte nii palju, kuid palju madalamale tolerantsusele iga korduvannuse üleannustamine, mitte öelda, et järgida seda, kuid õppida minu vigadest ja vältida neid)

Noh stigma ümber para-halogeenitud metkatinoonide on äärmiselt suur ja vale väärarusaam, kõik on, mõned vähem ja mõned rohkem, kuid see on arvestatav. Minu teada ei ole ühtegi uurimustööd, mis väidaks, et para-halogeenimine metkatinoonides suurendas neurotoksilisust nagu MMC-d, mõlemad on palju vähem hävitavad kui võrreldes desoksüefedriini [metüülamfetamiini] või MDMA-ga.

Uurimuspaberid, mis väidavad, et nende ühendite tõsine neurotoksiline kahju on tehtud katsed selliste 4-CMC annustega, mis oleksid igal juhul surmavasse tsooni, ja muidugi siis on neurotoksilisus tõsine.

Pikema aja jooksul mistahes uimastite tarvitamine põhjustab tõsiseid neurotoksilisi, tsüstoksilisi ja üldiselt inimkehale ja ajule tekitatud kahjustusi. Igaühe neurokeemia ja bioloogia ning muud tegurid erinevad üksteisest, mis tähendab, et ka tulemused on patsienditi väga erinevad

Enamasti, rääkides Ida-Euroopa piirkondadest, ei ole nende ainete peamine seisukoht isegi seaduslikkuse lähedal, kuna seda müüakse tänavatel peamiselt tohutu nõudluse ja kriisi tõttu erinevate nimede all. Inimeste protsent, kes ostavad 3-CMC seadusliku staatuse tõttu, millesse see langeb, on väga madal.

Igaüks peaks otsustama, milline on tema isiklik eelistus, mis põhineb tema kogemustel, mõned inimesed eelistavad MMC-d ja mõned CMC-d või EMC-d või MEC-d, on võimatu öelda, mis on parem, ainult mitte siis, kui räägite oma isiklikust eelistusest.
 
Top