4mmc - aminatsioon DCM-is. Mõned küsimused

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Tere, ma olen lähenemas praegu kasutatava lahusti vahetamisele. Valik, teadaolevatel põhjustel, langes DCM, mitte vähem, vaadates alateemadest lisatud seal sünteesi DCM-i kohta joonistasin järgmised proportsioonid:

100g bk4 300ml dcm-s ja sellele 200ml m40 vesilahust. Kogu kuumutati ja segati 2h 40 kraadi juures

No ja ma just tahtsin asjaga tegeleda, aga teemas 4mmc kristalliseerumisega leidsin ühe teatud inimese avaldused, kes minu arvates tema avalduste põhjal otsustades on selles teemas väga suurte teadmistega. Mitmest tema postitusest infot ühte koondades tuleb välja midagi sellist:

100g bk4 250ml DCM-s, sellele 150ml m40 lahust vees, kus reaktsioon kestab 4h 32-36 kraadi C juures (38 kraadi juures DCM keeb ja seda tuleb vältida, et ei tekiks lisandeid), kus pool m40 lisatakse alguses ja teine pool 1 tunni pärast reaktsiooni algusest.

Ja siin on minu küsimus, kas tegelikult on mõistlik viia reaktsioonid 5 kraadi võrra madalamal, kuid 2h kauem? Kas see tegelikult mõjutab oluliselt saagist ja saadud toote puhtust? Selle inimese sõnul annab sünteesi käivitamine 32-36 kraadi juures 4h jooksul 1kg 2b4m-st umbes 670-690g jahu, kristallides 640-650g, mis on suurepärane tulemus.

Kas keegi teab, milline on parim kogus m40, mida lisada 1kg bk4 jaoks, kui sünteesi käivitada DCMis eelnevalt mainitud 40 kraadi juures 2h ja 32-36 kraadi juures 4h jooksul?

Tervitused
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Minu sõber tegi nädalas minna nii ta saada 30g pulber haha vorm 100g 2b4m on sitt sünteesi tehtud ise näete
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Teil on video tehtud sama nagu poisid näitavad
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Millist lahustit, milliseid proportsioone ja kui palju aega millisel temperatuuril soovitate?
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Teil on video foorumil, kuidas teha benseeni
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Ma proovisin seda meetodit sel nädalal. oli koormus 10 kg 2b4m. 4-mmc osutus hämmastavalt puhtaks ja lumivalgeks. saagis oli 6,67 kg kristallides.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
oluline punkt. see inimene kirjutas, et ta hapendab veevaba 30%-lise HCl-lahusega isopropanoolis. Ma ei leidnud sellist lahust ja seega hapendasin veevaba 20% HCl lahusega dioksaanis. Ma arvan, et see on oluline, sest tavaline 40% soolhape sisaldab 60% vett ja vesi lahustab 4-mmc iseenesest. see võib põhjustada märkimisväärseid kadusid.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Te kasutate happe hcl ja segate koos
dioksaani ?
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
nr. soolhape on HCl 40%-line lahus vees. Soolvesinikdioksiid on HCl 20%-line lahus dioksaanis (HCl lahustina kasutatakse vee asemel dioksaani). selliseid lahuseid võib leida meie Bulgaaria kauplustes. dioksaan ei lahusta 4-mmc, erinevalt veest.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
isopropüülkloriid see, mida venelane kasutab ta ei kasuta happe hcl ja segada ipa, kuid ta teile puhas isopropüülkloriid
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
kui kristalliseerite vees, panete karbi kohe sügavkülma ja ootate 12 tundi ??
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Suur tänu teie vastuse eest. Kas te kasutasite meetodit, kus 1kg bk4 jaoks annate 2L m40 ja käivitate sünteesi 2h jooksul 40 kraadi juures või just selle spetsialisti poolt mainitud meetodit, st 1kg bk4 jaoks 1,5L m40 ja reaktsioon 4h 32-36 kraadi juures?
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kahjuks on minu kodumaal ainus HCL, mida saab osta, HCL vees.

Kas ma saan lisada HCL-i vees atsetoonile, näiteks 1:10, ja seejärel kuivatada saadud vedelikku MgSO4 peal, et kogu veest vabaneda?
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Millisel temperatuuril te hoidsite kristalliseerumisvedelikku sisaldavat mahutit? Ma saan aru, et see oli täiesti paigal?

Teie abi on mulle hindamatu. Tänan teid väga
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Tegin 1kg bk4 jaoks 1,5l m40 ja reaktsioon 4h 32-36C juures.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
kui kasutate HCl vesilahust, ärge lahjendage seda atsetooniga. tehke nii: pärast metüülamiini ja orgaanilise kihi pesemist veega lisage orgaanilisele kihile võrdne kogus etüülatsetaati (mina lisasin 16 liitrit etüülatsetaati). ja seejärel lisage lahjendamata HCl (40% lahus vees). lisage soolhapet ja segage hästi, kuni pH on vahemikus 3-6. seejärel pange kogu mass 15-20 tunniks sügavkülma -20C juures, et kõik hästi külmuks. -20C juures kaotab vesi oma võime lahustada 4-mmc iseenesest. seejärel filtreerige toode. väljund on hea.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Jätsin mahuti keldris täiesti rahulikult temperatuuril + 4C.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Pean ütlema, et meetod, kus reaktsiooni viiakse läbi 2 tundi temperatuuril 40C, annab sama saagise 4-mmc. kuid kui filtreerida 4-mmc, muutub see pruuniks, beežiks. siis tuleb seda mitu korda pesta atsetooniga, et mustus maha pesta ja muuta see valgeks.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
mefedroon muutub pärast hapestamist pruunikollaseks, sest lisatud on liiga palju soolhapet ja selle jaoks on sama värvi, kui ph on 6, siis on mefedroon valge
 
Top