4mmc, kas see on kohustuslik kristallisatsioon?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
(4mmc) Pärast hapestamist ja filtreerimisprotsessi ning pesemist kuiva aktooniga saame meph-pulbri. Kas me võime seda pulbrit pärast kuivatamist tarbida? Või peame seda kristalliseeruma? Kas see on näiteks kohustuslik? Ma tean, et see muudab meie toote puhtaks? Aga mis siis, kui me jätame kristalliseerimise vahele?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Siis on see nõrk ja täis jama, nii et peate võtma palju rohkem. See ei ole nii lõbus. Ärge nuusutage seda jumala pärast. Sa võid seda ka muul viisil puhastada, kuid ümberkristalliseerimine on odav ja kristallid on tööstusstandard. See on ainus viis kristallide saamiseks. Ma ei usu, et sa saad A-klassi ilma 2 ümberkristalliseerimiseta. Ma olen näinud 6 kuud vanu kristalle, mis olid nagu klastrid kvartsist
 
  • Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Jah jah minu on tarbimatu kuni ma crystalz, saate mulle öelda, millist tüüpi pulbri kraami saan ma lisada 4mmc teha seda, kaalu rohkem, mu sõbrad ütlesid mulle, et kraami ma teen ja turul saadaval on väga suur erinevus, minu on väga tugevat
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Jah u on maagiline 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Noh teie ainus kogu veebisaidist, kellel on küsimus " liiga tugev " 4mmc. Nii maagiline 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
"Tugev" ei tähenda "hea". Vaadake küsimust kristalliseerumise vahelejätmise kohta ja te saate tuletada, mis teeb selle "tugevaks" ja mida see tegelikult tähendab vähemalt kardiovaskulaarselt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ei, me ei toeta seda siin. Võtke neilt rohkem raha. Targad inimesed maksavad kvaliteedi eest ja selleks on mitu head põhjust. See kaalub juba praegu 50% rohkem kui kvaliteetne kraam.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Top