5cl-adb edu uuest kokast

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Tellisin TGRC-lt 1 kilogrammi komplekti, mis koosnes 4 reagendist. Lisasin 4 reagenti 5l kolbi toatemperatuuril. Seejärel kasutasin lahuse homogeniseerimiseks ülepea segajat. Pärast umbes 5 minutit kasutasin oma 5l kuumutusmantlit koos 2 erineva temperatuuri mõõtmise seadmega, et tõsta temperatuur 79 Celsiuse kraadini 6 tunni jooksul pideva segamisega. Pärast 6 tundi lasin lahusel jahtuda 60 Celsiuse kraadini. Seejärel segasin 5l kolvi täis lahust ja valasin puhtasse piisava suurusega anumasse. Seejärel lisasin lahusele 5 liitrit väga soolast vett (mille põhjas ei olnud soola settinud, kuid mis nägi välja väga soolane). Lisasin seda väga aeglaselt, et võimaldada mu õlilahusel eralduda tiheda soolase vee peal. Seejärel kasutasin 100 ml süstalt, et kogu õli välja tõmmata. Panin õli suurde silikoonist mahutisse ja lasin õlil kristalliseeruda ja kuivada. Iga õli, mida ma ei suutnud ekstraheerida, lõppes kuivamise ja hõljumise ontop soolase vee ja ma suutsin saada selle kristalli, kuid see oli mõned soolad kristall. Ma sain 1200 grammi 1000 grammi komplektist.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Palju õnne, vennas! Kas saite lõpuks tahke toote või oli see ikka õline?

Kas te võiksite ka esitada järgitud sünteesi täieliku kirjapaneku, kui teil on see olemas?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Kas u peab lisama soolase lahuse, miks ma küsin, sest ma ei ole kunagi kuulnud, et sammu ega u ei teinud seda jääga, et saada lõpptoode
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid teabe eest, mida ma olen saamas 5cl-adba, mille ma tellisin foorumist
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kas keegi KASUTAB mulle usaldusväärset 5CL/5F eellaste komplektide müüjat?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Otsin, et ka bro..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Tere sõbrad, palun, kas te saaksite mind aidata 5CL/5F-komplektide lähteainete usaldusväärse müüjaga ?
PLEASE
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hei, ma ostan temalt head äri
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mida tähendab TGRC ?
 
Top