5cladba õliseks jäämine on see normaalne ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Tere loodan, et ma saan saada natuke teavet 5cladba Olen lõpetanud toote pärast reaktsiooni olen eraldanud õli veest siis valatakse see pyrex ahjuvormi kristalliseeruda, kuid see dosnt tundub kristalliseeruda on see normaalne võib,ma ikka kasutada seda õli kujul ja olla tugev 100g kuni 1kg lehega
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5cl sulamistemperatuur on 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
mida ma mõtlen, kui ilm on kuum või kuumust rakendatakse, siis ei jää see tahkeks
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kui ma lõpetan toote selle nagu kleepuv õli . Kas on mingeid nõuandeid, mida saate pakkuda, et ma saaksin selle kristalliseeruda . Kui saate pakkuda samm-sammult, kuidas te seda teete, oleks väga teretulnud.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g to 1kh on hullumeelne kogus..ma kasutan 17ishg to 1LB. Inimesed armastavad seda. Kui ma sain õli kraami ma külmutasin seda ja kasutasin seda sellisel kujul. Lihtsam käsitleda. Ma siis sulatan seda evercleariga. Toimib suurepäraselt õline või tahke. Asi on selles, et sa pead seda niikuinii sulatama, et seda lehtedele levitada.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Jah visake sügavkülmikusse või külmikusse. Paljudel sünteetilistel kannaboididel on madalam boint kui päevakokaiinil. Teisisõnu sulab see 160 kraadi asemel 80 kraadi juures. Ruumitemperatuur mängib nende ühendite säilitamisel suurt rolli.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Kas ma võin küsida, kas te kasutasite 4 koostisosa komplekti, mida müüakse internetis. Ma proovisin ja jäin mingi pruunikas valge jogurti välimusega märja lima juurde. See kuivas ära, kuid klientidel on selle kasutamisel null mõju.
 
Top