6-monoatsetmorfiin

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, poisid, mul on morfiingaltsiaaläädikhapet ja H2SO4.

Kas keegi zell mulle, kuidas teha 6-mam wirht seda?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Äädikhape ei ole atsülaator, sellest tuleks kõigepealt toota anhüdriidi.
Miks 6-MAM? teil ei ole piisavalt hapet kahe rühma jaoks, et teha heroiini?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
kas mitte 6-MAM ei ole see, mis on enamasti vastutav heroiini mõju eest?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Küsimus ei ole mitte edukti kvantiteedis, vaid pigem minu toodete kvaliteedis.
Ma ei taha atsetüleerida nii 3. kui ka 6. positsiooni. Ainult 6. positsiooni atsetüleerimiseks on vaja jäääädikhapet.

Äädikhappeanhüdriid on piisavalt tugev, et atsetüülida mõlemad ja luua diamorfiini, kuid 6-mam on palju tugevam kui heroiin.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
6-monoatsetüülmorfiin on 30 korda tugevam kui diatsetüülmorfiin...

Ma arvan, et tegemist on sama sünteesiga, kuid äädikhappe asemel kasutatakse jäääädikhappe asemel äädikhappeanhüdriidi...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@RegulierTier, 30% tugevam, mitte 30 korda.
Kust sa selle info said? Ärge uskuge kõike, mida te Vikipeediast loete, kui seal ei ole linke usaldusväärsetele allikatele.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sellegipoolest arvan, et kui teil on olemas farmatseutiline morfiin, on hea mõte teha otse 6-mam, selle asemel, et teha diamorfiini... 🤷

See on tugevam ja jäääädikhapet on lihtsam kätte saada, sest see ei ole enamikus riikides kontrollitav või keelatud aine nagu äädikhappeanhüdriid.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Ma tahaksin maitsta diatsetüül-N-fenetüülnormorfiini ;)
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Minu arusaamise järgi glacial a.a. toodab tõrva ja saada valge aasia toode kasutada äädikhappeanhüdriidi..naatriumsulfaat koos seguga ja kuumutada koos vee kondensaatoriga peal paar tundi. Peaks olema info sellel saidil kirjanduses. Aspiriini süntees on sama ka 5 tilka kontsentreeritud sulfiinhapet katalüüsimiseks ja reaktsiooni käivitamiseks. sulfit neelab vett, mida ei taheta reaktsioonis tho ka H20 on kõrvalsaadus. Taru ja sinine valgus on rohkem infot.
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tõrva toodetakse toor-oopiumi atsetüülimisel, mistõttu on olemas ka teised atsetüülitud alkaloidid nagu noskapiin jne. Samuti on veebis olnud, mis näib olevat valeinfo 6 mam või 3 mam või mis iganes, või üsna ebaselge, jäääädikhappe ei tekita tugevamat toodet kui puhas äädikhappeanhüdriid, kuna jäääädikhape sisaldab vett ja me kõik teame, et vesi rikub reaktsioone. Nii et glacial võib toota võib-olla täielikku sünteesi vähem MAM kuid AA toob umbes 50 / 50 või midagi vähem ja tugevam. Selle peaaegu võimatu on välistada kogu niiskust morf- või kloroformi sisendist jne, rääkimata reaktsiooni isoleerimisest, et välistada õhk/niiskus, nii et lõpuks saadakse keskmiselt 50/50 segu. Ma jäin mõnda aega kinni 6 - 3 asjasse, kuid glasuur ei ole tee paremale tootele.
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma ei tea neid ppls info 6-mam aga see on mittetäielik reaktsioon a. Ja u ei tohiks arvata, et see on 30x tugevam kui see on mittetäielik reaktsiooniprodukt..nii mõned uuringud veel võiks u säästa veel? DM?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
See on 30% tugevam... Tehke ise natuke uurimistööd, vennas.
6-mam on üks kolmest heroiini metaboliidist (diatsetüülmorfiin).
Teie organismis eraldusid atsetüülrühmad üksteise järel.
Üks saadustest on 6-mam ja teine on 3-mam. 3-mam on inaktiivne, kuid 6-mam on oma suure lipofiilsuse tõttu palju tugevam kui morfiin.
10% sellest metaboliseerub morfiin-6-glükuroniidiks, mis on samuti aktiivne, ja 55%-75% metaboliseerub morfiin-3-glükuroniidiks, mis on inaktiivne...

Seega on mõttekas toota ja tarbida 6-mam diacetüülmorfiini asemel.
Väide "see on mittetäielik reaktsioon" ei ole mõttekas... Sellisel juhul oleks targem teha see "mittetäielik" reaktsioon...
 
Top