Kingitus salajastele keemiaarmastajatele - mõned raamatud, mis minu arvates sobivad teile

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
On tore kohtuda teie kõigiga, ma olen salakeemia entusiast, ma olin varem aktiivsem The Hive'is, olen huvitatud salakeemiast, võib-olla ma ei ole kõige professionaalsem inimene selles foorumis, kuid ma olen valmis arutama orgaanilise keemia ja ravimite sünteesiga seotud küsimusi teie kõigiga.

Me kõik tulime sellesse foorumisse sarnase hobi tõttu, ma leidsin, et on palju inimesi, kes on huvitatud ravimite sünteesi ja soovivad seda õppida, kuid nad ei tea sellest valdkonnast, nii et nad ei leia seda, mida nad vajavad, paljud raamatud (nagu mõned raamatud onupoegadest) või online artiklid ei ole mõnikord täpsed, ma jagan raamatuid, mis minu arvates sobivad keemia jaoks, ma arvan, et sobivad keemiahuvilistele, et õppida ravimikeemiat.

Saate alla laadida raamatuid, mida vajate, kasutades allalaadimislinke, mille olen andnud, kuid kindluse mõttes soovitan otsida pealkirja ja laadida see otse oma lemmikotsingumootorist alla.

1. Minu kõige soovituslikum raamat on professor Buzz'i meelelahutuslikest uimastitest,see on kõige parem raamat, mis on kunagi kirjutatud meelelahutuslikest uimastitest valmistamise kohta. Rohkelt illustreeritud raamatus käsitletakse illegaalsete uimastite salajasel valmistamisel kasutatavaid seadmeid, tehnikaid ja reaktiive. Kristalliseerimise, kromatograafia, destilleerimise ja redutseerimise protseduurid on esitatud järgmiste meelelahutuslikele uimastitüüpidele.
Amfetamiinid
Hallutsinogeenid
THC
Analgeetikumid
hüpnotikume, rahustid ja rahustid
Lisatud on üksikasjalikud juhised lähteainete ostmiseks ja valmistamiseks. Töövaldkonda käsitletakse illustreeritud üksikasjalikult ja esitatakse lisateabe allikad.

Leiate ja saate selle alla laadida The Hive'i arhiivist


2. Tihkal ja PiHKAL,Alexander Shulgin, triptamiinide ja fenüületüülamiinide piibel, ei vaja palju selgitusi

Saate neid leida EROWIDist


3. Amfetamiini sünteesid
Ülevaade ja viitejuhend spetsialistidele

Otto Snow on üks minu lemmikautoreid ja tema raamat on väga spetsialiseeritud, hõlmates oksükodooni, LSD, amfetamiinide, fenetüülamiinide, THC sünteesi ja farmakoloogiat.

Selle lingi kaudu saab alla laadida kõik tema raamatud (neid saab alla laadida ka pealkirja otsides).

Otto on kokku pannud kõige selgemad sünteesid psühhedeelsete amfetamiinide, lähteainete ja reduktsioonide lahtise tootmise kohta. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) & teised populaarsed stimulandid, nt metüülkatinoon, fenetermiin, aminorex, efedriin. See on lihtne lugemine, kuid selge, hardcore, psühhedeelne amfetamiini keemia. nt metüülkatinoon ja muud psühhostimulandid loetelus mitteolevatest kemikaalidest. Lähteainete tootmine väetistest, vürtsidest, koorest, seemnetest ja õlidest. Paisutatud metall ja elektrolüütiline redutseerimine. Massiliselt toodetud reduktsiooni- ja nimekirjakemikaalid lahustitest ja tavalistest kemikaalidest kohalikus rauakaupluses. Kirjeldatakse sadu reaktsioone, kehtivaid uimastiseadusi ja nimekirjakemikaale.


4. Otto Snow - LSD-25 & trüptamiini sünteesid: Ülevaade & võrdlusjuhend spetsialistidele (1998)

LSD süntees on väga keeruline, selle raamatu kaudu saab sellest teada,Kiri on kõige põhjalikum võrdlusjuhend LSD-25 sünteesi kohta. Reaktsioone on kirjeldatud, sealhulgas ülevaade töörühma aruandest: Narkootikumide ja narkootikumide kuritarvitamise, märkuste ja konsultantide dokumentide kohta. Paljud reaktsioonid hõlmavad: N,N-dialküül-asendatud lüsergamiidide süntees. Curtise reaktsioon. d-iso-lyserghappe hüdrasiidi valmistamine; d-iso-lyserghappeasiid; d-iso-LSD.

5. Salajaste narkolaborite ehitus ja toimimine.

See raamat ei käsitle narkootikumide valmistamist, vaid õpetab teile, kuidas luua laboratoorium ja näitab teile mõned õppetunnid salajaste keemiakatsete kohta

Selles raamatus kirjeldatakse samm-sammult ja üksikasjalikult, kuidas luua ja juhtida salajast narkolaborit - ilma, et jääksid kinni. Motiveerituna südamest tulnud soovist hajutada Ameerika rahva kohutavat teadmatust "narkootikumide" suhtes, paljastab autor ebaseadusliku narkootikumide tootmislabori pidamise iga aspekti.Jack B. Nimble paljastab, kuidas valida salajase narkolabori asukoht, kuidas varjata oma jälgi, ohutusabinõusid ning millal ja kuidas oma tegevus sulgeda, et mitte sattuda vanglasse.Üks tähtsamaid peatükke on "Kahtlaste esemete hankimine", sest keemiatööstuse ettevõtted jälgivad sageli teatavaid reaktiive ja teatavad tellimustest DEA-le, ja tegelikult on nad kohustatud seda teatud kemikaalide puhul tegema. Samuti viib DEA sageli läbi "Sting"-operatsioone, luues võltsitud keemiaettevõtteid, mis müüvad kahtlasi kemikaale ja seejärel arreteerivad nende kliente. Seega on teadmine, kuidas eraldada kahtlasi kemikaale igapäevastest toodetest, mida müüakse riistvara-, toidukaupade ja autotarvete kauplustes, põrandaaluse keemiku jaoks absoluutselt oluline! Jack B. Nimble räägib teile, kuidas ekstraheerida safrooli, mis on peamine koostisosa, mida on vaja paljude metüleendioksü narkootikumide, nagu MDA, MDMA, MMDA, "EVE" jne, sünteesimiseks, sassafras-õlist, mis on saadaval toidupoodides ja apteekides; efedriini ja teisi häid amfetamiinide lähteaineid "astmaravimitest"; kvaliteetset eetrit "stardivedelikust"; kloroformi "plekieemaldajast" ja tavaliselt raskesti kättesaadavat tetrahüdrofuraani "PVC-torupuhastajast"." Selles peatükis arutleb autor ka selle üle, kuidas leida vajalikele kemikaalidele "seaduslik" kasutusviis ja kuidas neid tavalistest kemikaalivarustuskodadest tellida. Samuti arutab autor, kuidas valmistada ise klaasist ja muudest igapäevastest esemetest laboratoorset varustust. Käsitletakse ka tablette, kapsleid ja muid ebaseaduslike uimastite pakendamisviise. selles raamatus kirjeldatud salalaboreid ei pea kasutama ebaseaduslike psühhoaktiivsete uimastite valmistamiseks - neid võib kasutada ka ravimite ja kasulike kemikaalide valmistamiseks sõja- või ellujäämisolukorras.


Kui te olete algaja, siis on need parimad sisu, mida te otsite

1. Khan Academy. Sellel on kursuste väärtuses teavet, mida õpetatakse lihtsalt ja interaktiivselt, tasuta. Registreeruge nende keemia ja orgaanilise keemia kursustele.

2. Scribd. See annab teile piiramatu juurdepääsu õpikutele, teadusartiklitele ja -ajakirjadele, kasutajate poolt üleslaetud dokumentidele ning sünteesi ja keemiat käsitlevatele kaubanduslikele ja maa-alustele raamatutele. Peaaegu iga õpik, mida te ette kujutate, on seal leitav

3. Erowidi keemiaarhiiv ja Rhodium Archives.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tere ja tänan teid kasulike näpunäidete eest! Iga salajase narkootikumide valmistamist käsitleva raamatu iga osa, mis on seotud lähteainete/reaktiivide hankimisega, on siiski täiesti kasutu, kuna enamik õiguslikke lünki on ametiasutuste poolt juba ammu kinni pandud. Efedriini ei leia enam paljudes riikides ühestki käsimüügiravimist, väävelhappelisi kanalisatsioonipuhastusvahendeid ei müüda, sassafrasõli ei ole kindlasti enam kontrollimatu jne jne.

Nii onu Fester kui ka professor Buzzil on paljudes foorumites, mida ma asustan, väga halb maine. Aga ma pole kunagi PB:i raamatut lugenud. Sa ütled oma postituses, et see oleks leitav alla laadida The Hives arhiivisaidilt , aga ma ei leia seda?
Kas sa võiksid palun linkida allalaadimise?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teil on õigus, paljud nendes raamatutes esitatud tehnikad on vananenud, ma saatsin need raamatud, et teavitada huvitatud inimesi [ajastu arenenud tehnikatest] ja ravimite ja keemilise sünteesi põhitõdedest, ma arvan, et üks keemia võlusid on see, et see areneb alati, näiteks kui te ei leia efedriini, võib-olla võite proovida sünteesida efedriini bromofenüülatsetoonist, metamfetamiini sünteesimiseks ei ole vaja kasutada efedriini, P2P ja P2NP on samuti populaarsed lähteained, võite jagada neid teadmisi sõpradega selles foorumis, minu teada on siin foorumis palju inimesi, kes on eksperdid.

OnuFesteri töös on mõned vead, eriti elektrokeemilise sünteesi ja LSD sünteesi osas, kuid ma olen harva kuulnud, et keegi kritiseeriks Recreational drugs by professor buzz raamatut, ja ma ise ei leidnud selles raamatus tõsiseid vigu, võib-olla seetõttu, et see on liiga vana, seal võib olla mõni vale sisu, mida tol ajal peeti õigeks.

Allalaadimise lingid

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

See on selge veebilink, seega olge palun ettevaatlik
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Täname teid! Te tundute tõesti abivalmis ja asjatundlik mees.
Ma ei näinud kunagi mingit üksikasjalikku kriitikat professor Buzz'i kohta, pigem stiilis "see reaktsioon on nii lihtne, et isegi professor Buzz ei suuda seda ära rikkuda". Aga selliseid nurisevaid, pahatahtlikke kommentaare on alati olemas.
Ja mis puutub Festerisse, siis võite oma silmi hellitada selle väikese pärli vestlusest tema ja ühe tema halvustaja vahel:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Minu meelest võidab selle Fester. Kriitika on väiklane ja ülepaisutatud.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Tänan teid lehe soovitamise eest, see on meistrite vaheline sparringuvõistlus, iga keemik püüab end suuremaks tõestada, minu arvates on see väga hinnatud ja nende vestlustest saab palju õppida, minu silmis on Eleusis või Zwitterion, Unclefester nad kõik on ravimikangelased, mõned nende artiklid on ikka viiteväärtusega, eriti nende dokumenteeritud vead sünteesis, mida saavad õppida algajad, Eleusise autobiograafia on ka väga huvitav, ma reprodutseerin nende kasulikke artikleid, et rohkem inimesi näeks.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Noh, mul on hea meel näha, et mõned vanad mesilased on ikka veel olemas. Olen nüüd mõnda aega reaalsusest eemal olnud... alustan aeglaselt ja turvaliselt tagasi... Ma usun, et sa võisid oma loetelust unustada Strike'i "Totaalsünteesi". Mõned asjad võivad olla vananenud, jah, aga ikkagi keemia on keemia ja see on lõbus... kui sa kord alustad, ei saa sa kunagi lõpetada!
mesilane ohutu
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Tore kohtuda, loodan, et see foorum võib olla sama aktiivne kui kunagi oli Hive meie jõupingutustega

Loomulikult Bee safe
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Tänu onu Lee :) usun, et see suudab seda. Peeps on huvitatud ja foorumid on koht positiivseks aruteluks, kuid ka teadmiste ühendamiseks, et hoida igaüht ohutult.
 
Top