Uudne idee seoses laboratoorse tuvastamise vältimisega.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Keegi saatis mulle üks päev privaatsõnumi, milles küsis, kuidas kõrvaldada salajaste keemialaboratooriumidega seotud vältimatuid lõhnu. Nagu igaüks, kellel on kogemusi, teab, võivad keemiliste reaktsioonide käigus tekkivad lõhnad varieeruda iseloomulikest kuni lausa eutanaasiateni. Käisin läbi nimekirja levinud meetoditest, nagu vana voolik WC-sse, veekardina ülesehitus, suitsude vabastamine korstnast, et varjata päritolu jne, siis avasin ühe uudse idee potentsiaalse tõhususe kohta, mida ma pole kunagi praktikas näinud. Madal ja vaata, minu ekraanile sattus sotsiaalmeedias Amazon'i lisades toode, mida ma ei olnud kunagi varem näinud, ja siin on see teie kaalumiseks. Keraamiline katalüütiline põleti. See on mõeldud puuküttega ahju jaoks ja kasutab selle poolt toodetud soojust katalüsaatori soojendamiseks, kuid ma arvan, et 6-tolline ahjupõleti element, mis on rihmaga ettepoole kinnitatud, töötaks väga hästi. Sellega teie väljundtorus (ja põleti elemendis)usun, et see röstitaks peaaegu iga lõhna ja katalüsaator, põleti ja reostaat temperatuuri reguleerimiseks peaks olema alla $ 200 USD täiesti uus( ja põleti ja pliidi nupp võiks olla paljudele meist tasuta). Ma lihtsalt mõtlesin, et esitan idee ja avaneb dialoog, et arutada potentsiaali.

YDqluOH46K

Siin on link toote kohta Amazonis Protalwell Wood Stove Catalytic Combustor, 6" Round Ceramic Catalytic Combustor Replacement for Wood Stoves https://a.co/d/as9TCeq
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kindlasti aktiivsöefilter? nagu rohu kasvatamiseks/ see on see, mida iv näinud tööd... minu silme ees kodus f/e. Tõenäoliselt ahotty aga hei ho, ma ei haista midagi ja iv ei ole olnud ühtegi mainimist minu naabrite poolt! Mitte siis, kui ma kasvatasin rohtu või kui ma teen sünteesi lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on küll lahe, kuid ka kindlasti, need peaksid olema soojad reaktsioonid, et see aktiveeruks? Ma teen mo.... koormus jääkülma reaktsiooni, kas see töötaks selle jaoks? Või mõtled u seda kuumutada seperatelay...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jah, seda peaksite eraldi soojendama. Ma arvan, et ma mõtlesin, et pliidipõleti näol võiks toimida
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh jah, ma näen, vabandust. Minu viga. Päris lahe.
Kas see ei ole põhimõtteliselt sama, kuidas aktiivsöefiltrid siiski töötavad? Ma eeldan, et aukude kuju püüab lõhnad kinni? Päris lahe nii või teisiti.
Ma arvan, et söefiltrite puhul, kui keegi seda näeb, võib see tõesti olla ainult kahtlane, ühel või teisel viisil (ma arvan, et kui te ei ela riigis, kus teil on lubatud omaenda rohtu kasvatada (kus keegi ei teaks, mis on ülaltoodud toode!).
 
Top