A-õli süntees 1kgP2NP-st NaBH4/CuCl2-ga

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. Ma tahan teostada seda sünteesi. Olen algaja, kuid väga entusiastlik. sünteesi ajal on keemik, kuid seni pean hankima laboriseadmed ja reaktiivid. tänan teid vastuse eest, kui saan selle, ilusat päeva. kui saan sünteesi kui võimalik väikeste sammudega. tänan teid väga .
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Siin ei ole mingit küsimust, vaid ainult väide, et te kavatsete seda sünteesi teha.

Sünteesiaruandes on sõna otseses mõttes kirjas, milliseid reagente ja laboratoorset varustust te vajate selle sünteesi jaoks ja te ütlete, et te kollab. keemikuga, võite lihtsalt näidata talle sünteesi marsruuti ja ta võib teile öelda kõike, mida te vajatereaktiivide ja laboratoorsete vahendite osas.

Parimate soovidega
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sooviksin, et keegi teaks sünteesi ja jagaks seda. Ma teen sünteesi, see on kõik. Ma leidsin foorumist mitu sünteesi, kuid ma ei ole veel leidnud lõpptoodet a-õli
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Lõpptoode on amfetamiini sool nagu sulfaat või fosfaat.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
tänan teid minu jaoks tahaksin lõpetada enne amfetamiini soola, sulfiidi lõpptoodet, nii et see jääks õli kujul, selleks on võimalus. a- ma tahan õli lõpptoodet. Kas ma kirjutan jama? kui jah, siis vabandan väga
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Selle sammu juures saate a-õli ja viimistleda.
 
Top