A-õli vs. pesupasta?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei,
Enne, kui ma saan oma käed 4mmc-sünteesi, tahan toota kvaliteetset amfetamiinsulfaati.

Nii et ma juba sain mõned laboriseadmed ja põhimõtteliselt võiksin teha nii amfetamiinipasta pesemist kui ka A-õli segamist.

Kuna A-õli on üsna kallis ja ka raske leida, on minu küsimus, kas oleks mõttekas pesta ja puhastada mõned amfetamiini pasta, mis on palju odavam...

Ma enamasti pesen kogu oma kiiruse atsetooniga ja kuivatan selle, aga kui ma seda seekord teen, siis tahaksin seda 100% pesta, et saada puhas lõpptoode.

Ma kaalun ka selle pesemist, seoses sellega, et ma tahan õppida, kuidas oma sulfaadist kofeiini välja pesta, et saada kvaliteetset toodet.

Mida te teeksite seoses aja ja rahaga, ma peaksin investeerima?
Amfetamiini pasta on super odav. Kui ma leian hea pakkumise, siis lõpptulemus võiks olla päris hea.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vastasite ise oma küsimusele, mis on parem. Kui te räägite kofeiinipastast, siis a-õli tähendab puhtamat, seda on raskem lõigata.
kui u vaja:
test
puhastamine
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx pole neid käsiraamatuid lugenud, puhastusprotsess tundub päris huvitav, kui ma ei leia odavat a-õli, lähen sellega.

Kahjuks on nii palju kemikaale ja seadmeid vaja alguses....
Aga ma arvan, et mõne aja pärast suudan kemikaale kasutada mitmeks otstarbeks...

Minu kodulabor kasvab pidevalt 💊😅 aga loodetavasti saab see varsti valmis ja ma saan hakata katsetama ja tootma...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
tere,
veeatsetooniga saab amfetamiinsulfaadist väga hästi eemaldada sünteesijäägid ja sünteesipreparaadid, kofeiini saab vähem kergesti välja pesta, sama kehtib ka IPA kasutamise korral
kasutatakse!!!
parim viis kofeiini lahustamiseks amfetamiinsulfaadist on destilleeritud veega!
see on lihtne & väga väga efektiivne, vähemalt minu kogemuse järgi!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kas te saaksite mulle selle kohta tõendeid tuua? Labori analüüsiga enne ja pärast.
Kas me räägime atsetooniga pesemisest mis viisil? Kõik, keda ma olen proovinud, kes on seda teinud, on pestud toote see ise inte protsess jättis selle nõrgemaks kui enne.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
kõigepealt pean parandama oma postituses oleva kirjavea, seal peaks muidugi olema kirjas veevaba atsetoon, mitte vesialuseline atsetoon.
Mul puuduvad laboratoorsed analüüsid.
ma otsisin viisi, kuidas amfetamiinsulfaadist sünteesijäägid & kofeiin võimalikult lihtsalt välja saada!
inimeste kaudu, kes töötavad keemikutena, keemialaborantidena jne. puutusin kokku pesemisega atsetooniga.
pesemine veevaba atsetooniga ainult fuknioniseerib amfetamiinsulfaadi!!!
see lahustab sünteesi kõrvalsaadused, sünteesi jäägid, kofeiini väga hästi!
see lahustab ka kõik muud tüüpi amfetamiini soolad, st amfetamiini fosfaat ja amfetamiini hüdrokloriidid.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kõik sõltub sellest, et u on - kofeiini alus või kofeiinisool. Lahustuvus on erinev ja sõltuvalt soola tüübist. Kui meil on alus, võime loputada atsetooni või DCM-iga, sellest piisab.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Amfetamiinipasta on odav, kuid selle amfetamiinisisaldus võib olla tühine. Puhta amfetamiini ekstraheerimisel võite kaotada üle 90% massist.
Parem on osta A-õli ja hapestada see sulfaadiks.
 
Top