A õli

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Kas kellelgi on lihtne meetod, kuidas minna A-õlist otse metamfetamiini või kas see on üldse võimalik, vabandage minu teadmiste puudumist 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Jah, seal on mõned meetodid, kuigi ei ole kindel, kas need on keskmise kasutaja jaoks "lihtsad".
Üks neist näeb välja selline:
1) Refluksige oma "A-õli" kahekordses mahus etüülformiaadis (st 1:2 w/v) vähemalt 24h, seejärel kontsentreerige see vaakumis kuivaks.
2) Redutseerige oma N-formüül vaheühendust LAH-ga THF-is inertses atmosfääris (võib võtta mõned päevad, et see lõpuni viia).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Tänan mu sõber, ma toodan tippkvaliteediga A õli, kuid olen just saanud tellimuse met, pole kunagi varem teinud, kuid kui ma saan BMK pulbrist A õli ei saa olla nii palju raskemini 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Eelistatavam on minna otse BMK-st Methi, kui amfetamiini kaudu, kuna viimane meetod ei sobi suuremahuliseks sünteesiks.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ye mulle on näidatud seda, kuidas ma keedan foramiidiga ja vormelhappega 2. keedan kas ma vahetan formamiidi välja metüülformamiidiga või midagi ei mäleta täpset nimetust mu sõber
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jah, see on leuckart, formamiidi asemel kasutage n-metüülformamiidi.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Kui soovite minna ampist amfetamiini, kasutaksin ma formaldehüüdi 40% alkoholis koos sipelghappega ja refluks...
 
Top