a-PVP kvalitatiivne määramine

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mõnikord on olukord, kus te ostate mefedrooni, kuid see on mõnel juhul asendatud a-PVP-ga. Te peate seda oma tervise huvides kontrollima. Siinkohal tahaksin teile tutvustada järgmist a-PVP määramise kvalitatiivset meetodit. Teisisõnu, kuidas eristada a-PVP-d mefedroonist.

Meetod on selgelt lihtne. Te vajate naatriumbikarbonaati (söögisoodat), vett ja proovi.
1


Kavandatud reaktsioonile on iseloomulik värvuse muutumine ja lõhna eraldumine. A-PVP lahuse leelistamisel omandab see helerohelist värvi ja eraldab selge lõhna.

Samm-sammuline juhend:
1.
0,1 g uuritud proovi lahjendatakse 5 ml vees (lahus 1).

4

5


2. 2-3 g söögisoodat lahjendada 5 ml vees (seda ei ole vaja täielikult lahjendada), segada hoolikalt (lahus 2).
7


3. Lisage uuritud lahusele (lahus 1) 1 ml naatriumbikarbonaadi lahust (lahus 2). Jälgige reaktsiooni tulemust.
8

9


Kui lahus muutub heleroheliseks (nagu pildil), võite järeldada, et proovis on valdavalt a-PVP. Koos värvuse muutumisega mainite ka pong.
Kui lahus ei ole värvi muutnud, siis ei ole proovis a-PVP-d.

Katse tehti ka näiteks mefedrooni lahusega. Alloleval fotol on näha, et lahus ei ole värvi muutnud.
11

12


Lisage mefedrooni lahusele söögisooda lahust ja jälgige, kas värvus on muutunud:
13

15
 
Last edited:

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Küsimus on, kas see ilmneb erinevalt a-PHiP või a-PCyP või a-PPP puhul?

Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei ole katsetanud, kuid ma arvan, et nad reageerivad samuti.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Kas reaktsioon a-pvp-ga toimub lisanditega või molekuli endaga? Kas te saaksite palun anda mulle jaotuse, miks see juhtub ja miks mitte 4-mmc-ga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See reaktsioon töötab tret-amin-ketoonidega nagu a-PVP molekul. Ma ei oska täpselt öelda selle reaktsiooni mehhanismi. See meetod leiti empiiriliselt.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Täname teid tulemuse eest
 
Top