Question DMT mõju kohta

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere maailm, ma kogesin LSD mõnda aega tagasi ja nautisin, kui ilus see maailm on ja kes ma tegelikult olen, uurisin nii palju asju ja sai hobid isiklikult.
ja minu toakaaslane ütles mulle, et DMT on otsene rong, et kogeda NDE (Near Death Experience) haha isegi ütles, et jumal on olemas, kuid u on jumala teile, siis on lahti ühendatud, see on tõeline punane pill, blabla, kuid kõik
tundsin kuidagi usalduslik, sest ma kogesin NDE-d LSD-ga ükskord, see oli väga hirmutav, sest ma tundsin im tegelikult suremas.

nii et minu küsimus on, mida te arvate NDE-st? kas te arvate, et see, mida te näete, kui u dmt-d võtate, on kõik reaalne? või on see kõik lihtsalt võlts?

ma olin mõnda aega mustal tõrval, raiskasin oma aastaid enne, kuid tänu LSD-le, ma muutusin nii positiivseks kunagi. ja kui DMT võib mind positiivsemaks muuta, soovin, et ma saaksin proovida!

ja tänud selle veebisaidi haldamiseks admin! ma hindan, tundub usaldusväärne tänu eskrooni!

parimate soovidega:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Hei, mu sõber!
DMT keskmise või suure annuse puhul võite kogeda NDE-d teatud määral. Oled sa sellest kunagi üksikasjalikult lugenud? Kui mitte, siis võin teile saata väga huvitavat kirjandust sel teemal.

Kui sul on juba LSD kasutamisel olnud NDE, siis on väga tõenäoline, et sul on sama ka NDE-ga, kuid sa saad hoopis teistsuguse "kogemuse" kui LSD-ga.

Las ma räägin teile oma isikliku kogemuse: kui ma kasutasin DMT-d, võisin ma näha oma elu väljastpoolt ja osaleda igas episoodis, mida ma mäletasin ja mis põimus minu assotsiatiivsetesse ajukiudududesse, muutus minu pikaajalises mälus tahkeks. Oli üks probleem - minu reis tundus lõputu, ma ei tundnud sellest mingit ebamugavust, kuid ma ei suutnud kontrollida "üleminekuid" eluepisoodide vahel, need tekkisid spontaanselt mu peas.

Kirjeldage oma kogemust NDE-st?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere Brain, ma vabandan hilise vastuse eest.

ma ei ole kindel, kas see oli tegelik NDE, ma tundsin tingimusteta armastust tuled ja tuled olid nagu ma olen läbib tunnel täis tuled väga kiiresti. Ma isegi saada emotsionaalsed tunded, kui ma mäletan, mida ma nägin.
See kõlab uskumatult ja ma arvasin, et see oli sellepärast, et must tõrva rikkus mu aju.
Kogesin ainult üks kord, kuid oli liiga võimas ja see isegi muutis mu elu, positiivselt.

Noh, pärast seda, kui ma nägin neid tuled, ma isegi küsisin endalt, et kas jumal on tõesti olemas? või sai lihtsalt rumal, kuna see kõlab nii ebareaalselt.
Sest ma otsin NDE kohta DMT-ga internetis, peamiselt youtube'is ja seal on mõned videod, mis tegid NDE-d graafiliselt.
(see nägi välja nagu budismi märgid ja mustrid youtube'i videos) ja see ei näe välja nagu see, mida ma nägin (tuled)

Aga hea on see, et ma tõsiselt loobusin rasketest uimastitest nagu met ja Black Tar, kuna mul on usk sügavalt, et on midagi ja see ei ole kõik, mida me praegu vaatame ja
enamasti on nii põnev küsida endalt, kes ma tegelikult olen, mis ma tahan olla, kasutades LSD-d.
Loomulikult ma ei usu sellesse (valgusesse, mida ma nägin) nagu hullumeelne, lihtsalt väike usk muutis mu elu nagu oleksin positiivne inimene.

Kui DMT annab meile, kuidas sa tundsid, tundub see kuidagi hirmutav haha "reis tundus lõputu, ei suutnud kontrollida üleminekuid"
Kas te soovitate inimestele DMT kasutamist, kui ma võin küsida?
Mitte meelelahutuslikul eesmärgil, et ennast paremini tundma õppida.

Ja ma lihtsalt mäletan, et mu toakaaslane oli nii šokeeritud, kuna ta arvas, et ma olen surnud haha

Muide, tänan teid väga teie vastuse eest,
ma tahaksin väga lugeda kirjandust, mis teil on NDE kohta, kas te saaksite mulle saata, kui te ei ole hõivatud? andke mulle teada :)

Suur tänu ja parimad tervitused mu sõber,
Tervitused.
 
Last edited:
Top