Actavis (prometasiin ja kodeiin)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tervitused BB-ühendusele,

Ma käisin hiljuti Ameerika Ühendriikide lõunaosas ühe sõbraga kohvi joomas. Ta on alates 2009. aastast olnud ravimitööstuse turustuspoolel. Kui mul on õnne, et ta oma äri mainib, tundub, et ta püüab alati leida seda ühte köhasiirupi kaubamärki nimega Actavis. Loomulikult on see cugh-siirupi kaubamärk nüüdseks lõpetatud ja on nüüd (või tundub olevat) üks enim otsitud/haruldasemaid farmaatsiatoode Ameerika Ühendriikide lõunaosas. Kõik hip/hop ja R&B muusikud, kellel on raha, näivad olevat seotud mõne tarnijaga, kuid mitte kunagi algse lõpetatud Actavis caugh siirupiga. See on peaaegu nagu hip/hopi maailma quaalude! Oleks tore kuulda igaühe panust, kuidas leida originaalretsept ja (muidugi) tahaks näha, et keegi üritab toota ja harjutada meid kõiki, kuidas professionaalid seda tagasilööki valmistavad!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
tere 90% actavis ümber on võltsitud, on lihtne saada kena võltsitud tühjad pudelid, inimesed täidavad midagi sarnast ja paljud stupid räpparid langevad sellesse pettusesse. ma kuulsin hullu hullu hindu pudelite eest, mis on tehtud nagu 10 aastat tagasi veel suletud, nagu räägiksime veinist ahah nüüd on lihtsalt rikas flex, imho mõju ei ole hinda väärt.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Tasub hinda,need võltsitud pudelid võivad olla mõned kodeiini mõned ei pruugi olla, kuid kindlasti on mõned head lahjad pudelid üle kogu meie, ma tean kedagi, kes müüb nagu 7 erinevat marki.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Seitse erinevat marki? Juku, see mees on kindlasti asjatundja. Ma pole kunagi sellist tüüpi tööstuses olnud, kuid ma olen olnud tunnistajaks, kuidas käputäis inimesi teenib selle äriga suurt raha.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ma ei ole kunagi aru saanud sellest hype'st, see on ju lihtsalt kodeiin ja prometasiin? Kui ma hakkasin opioididega tegelema, võisin kodeiinist tõeliselt kõrgele tõusta ja armastasin seda, kuid mõne aja pärast isegi suured annused ja kõik, mida ma lisasin võimendamiseks (prometh, bensod, alkohol jne), ei saanud ma sellest enam lihtsalt kõrgele tõusta. Ma proovisin nii suuri annuseid, et polnud mõtet mitte lihtsalt liikuda edasi tugevama opioidi juurde.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Ma võin pakkuda tõelist apteegiprometasiini, kui keegi on huvitatud. Mark võib olla Actavis või muu sarnane. Sain retseptie
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Oh NICE! Ma olen väga huvitatud... Kas te olete tarnija või tootja? Samuti palun andke mulle teada hinnad ja muu oluline teave, mida peate asjakohaseks.
 
Top